Місія
Місією «Українських студентів за свободу» є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи.
Об’єднання
Пріоритетним завданням для нас є розбудова всеукраїнської мережі молодих лідерів. Ми детально відбираємо тих, хто може стати частиною організації і слідкуємо за сумлінним дотриманням наших принципів.
Навчання
Ми приділяємо особливу увагу підготовці наших членів, надаючи їм можливість здобути теоретичний та практичний досвіди. Кожен лідер має шанс отримати знання у великій кількості різних сфер: від комунікативних навичок до законотворчої діяльності.
Мобілізація
Наша організація спрямована на конкретні дії задля зміни України. Саме тому ми завжди готові до мобілізації наших ресурсів задля різнопланової діяльності: від створення та просування законопроектів до організації просвітницьких заходів та участі в акціях.
Історія
Історія створення «Українських студентів за свободу» бере свій початок наприкінці 2014 року, коли у Києві було проведено перший лібертаріанський захід для молоді — European Students For Liberty Summit, який було присвячено пам’яті видатного грузинського реформатора Кахи Бендукідзе.
2014
European
Students
For Liberty
Summit
Саміт зібрав понад 300 людей і дав старт розвитку лібертаріанського руху серед покоління молодих українців. З того часу нашими активістами, котрі діяли від імені міжнародної організації Students For Liberty, було організовано безліч просвітницьких заходів у різних містах України.
2016
Питання створення власної громадської організації постало наприкінці 2016 року, коли ми усвідомили, що, виконуючи лише просвітницьку функцію, ми значно обмежуємо свій потенціал. Наше прагнення жити у кращій країні вже сьогодні підштовхнуло нас до переосмислення власної діяльності. Так постала ідея Дворівневої концепції змін, суть якої полягає у комбінації заходів, що дають як короткостроковий, так і довгостроковий ефект.
2018
Зміна стратегії одразу ж дала свої результати: вдалося розширити базу спонсорів та прихильників, що позитивно вплинуло на темпи нашого розвитку. Так, на початок 2018 року ми маємо активні осередки у 7 областях, втім, наша мета — розширити мережу до усіх регіонів України. А за реалізацію Програми лідерства УСС отримали нагороду Smith Student Outreach Award 2018 як найкращий молодіжний проєкт у світі.
2020
Наша організація має осередки в 21 області та налічує 255 активістів зі всієї України. Збільшення кількості членів організації у 2 рази потребувало значної роботи від голів осередків. Було започатковано проведення щорічного «Золотого з’їзду» та розбудовано внутрішню структуру з введенням посади очільників Крос-Регіонів та голів департаментів. Ми організували 2 всеукраїнські акції: «СтопШкарлет» та «Маємо право на медичний канабіс», у яких взяли участь 14 областей та місто Київ.
2021
Ми вперше провели всеукраїнську Програму Лідерства у новому форматі — освітнього фестивалю на березі Київського моря. Ця подія стала наймасштабнішою за роки діяльності організації — до нас приєдналося 250 нових активістів. Завдяки Програмі Лідерства 2021 нам вдалося створити осередки у всіх регіонах України. Також ми вперше провели Вибори Президента УСС і обрали публічного представника організації. Попри пандемію та локдауни, рік був дуже насиченим: ми виходили на акції, організовували масштабні проєкти, ходили у походи, робили неймовірні нетворкінги і розбудовували осередки.
Наша звітність
Наші партнери

Ми — некомерційний проєкт, який поширює ідеї індивідуальної та економічної свободи в Україні.

Щороку ми організовуємо десятки безкоштовних освітніх проєктів в різних містах України та проводимо ефективні адвокаційні кампанії.

Ця діяльність є неможливою без вашої підтримки. Тож, якщо вам близькі ідеї свободи та цінності нашої організації, ви можете стати нашим прихильником.

Підтримуючи «Українських Студентів за Свободу», ви долучаєтеся до творення вільної, успішної України.

Ваші кошти будуть спрямовані на реалізацію статутної діяльності «Українських Студентів за Свободу», зокрема на організацію освітніх заходів в різних містах України та проведення адвокаційних кампаній.

Зверніть увагу, що у випадку не реалізації проєктів або у разі залишку коштів після реалізації проєктів, ваша благодійна допомога не буде повернута, а буде використана для забезпечення поточної операційної діяльності ГО «Українські Студенти за Свободу», зокрема на ведення наших сторінок у мережах Facebook та Instagram.

Я розумію умови надання благодійної допомоги громадській організації «Українські студенти за свободу» та погоджуюсь із ними