Місія
Місією «Українських студентів за свободу» є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи.
Об’єднання
Пріоритетним завданням для нас є розбудова всеукраїнської мережі молодих лідерів. Ми детально відбираємо тих, хто може стати частиною організації і слідкуємо за сумлінним дотриманням наших принципів.
Навчання
Ми приділяємо особливу увагу підготовці наших членів, надаючи їм можливість здобути теоретичний та практичний досвіди. Кожен лідер має шанс отримати знання у великій кількості різних сфер: від комунікативних навичок до законотворчої діяльності.
Мобілізація
Наша організація спрямована на конкретні дії задля зміни України. Саме тому ми завжди готові до мобілізації наших ресурсів задля різнопланової діяльності: від створення та просування законопроектів до організації просвітницьких заходів та участі в акціях.
Історія
Історія створення «Українських студентів за свободу» бере свій початок наприкінці 2014 року, коли у Києві було проведено перший лібертаріанський захід для молоді — European Students For Liberty Summit, який було присвячено пам’яті видатного грузинського реформатора Кахи Бендукідзе.
2014
European
Students
For Liberty
Summit
Саміт зібрав понад 300 людей і дав старт розвитку лібертаріанського руху серед покоління молодих українців. З того часу нашими активістами, котрі діяли від імені міжнародної організації Students For Liberty, було організовано безліч просвітницьких заходів у різних містах України.
2016
Питання створення власної громадської організації постало наприкінці 2016 року, коли ми усвідомили, що, виконуючи лише просвітницьку функцію, ми значно обмежуємо свій потенціал. Наше прагнення жити у кращій країні вже сьогодні підштовхнуло нас до переосмислення власної діяльності. Так постала ідея Дворівневої концепції змін, суть якої полягає у комбінації заходів, що дають як короткостроковий, так і довгостроковий ефект.
2018
Зміна стратегії одразу ж дала свої результати: вдалося розширити базу спонсорів та прихильників, що позитивно вплинуло на темпи нашого розвитку. Так, на початок 2018 року ми маємо активні осередки у 7 областях, втім, наша мета — розширити мережу до усіх регіонів України.
Наші партнери
Ми некомерційний проект,
який хоче змінити Україну на краще.
Нам потрібна ваша підтримка donate