Програма лідерства

Програма Лідерства — це проєкт молодіжної організації «Українські Студенти за Свободу», який відбудеться у форматі освітнього офлайн табору на території Меджибізького замку (Хмельницька область) 19-23 серпня.

Мета табору — об’єднати студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у творенні такої країни.

Чому варто взяти участь у Програмі?

Перемога України у війні з росією та відбудова вільної, успішної країни потребує розумних, сильних лідерів, які горять ідеями Свободи. Програма Лідерства створена для того, щоб навчати та об’єднувати молодих людей, які хочуть бути такими лідерами.

Якщо ти віриш в Україну, а Свобода є для тебе однією з головних цінностей, то Програма Лідерства — це проєкт, який не можна пропустити.

Під час освітнього табору ти:

— познайомишся з понад 200 активними студентами та знайдеш собі друзів, які поділяють такі ж цінності, як і ти;

— прокачаєш свої знання з політології, економіки, філософії і завдяки цьому зможеш краще зрозуміти події в Україні та світі;

— розвинеш свої лідерські якості;

— відвідаєш тренінги та воркшопи, зокрема тренінг з домедичної підготовки;

— отримаєш особистого ментора, з яким будеш працювати цілий рік над реалізацією своїх цілей;

— поживеш 5 днів в середньовічному замку та дізнаєшся його історію.

І наостанок: познайомишся з нашою командою та зможеш долучитися до спільноти «Українських Студентів за Свободу» — однієї з найбільш активних студентських організацій в Україні!

Хто може брати участь у Програмі?

Якщо ти — активна молода людина, яка прагне розбудовувати студентський рух в Україні, просувати ідеї свободи та працювати задля вільного майбутнього нашої країни, ця Програма — для тебе!

Проєкт створений для молоді з усієї країни, тож відбір є досить конкурентним. Всі учасники Програми Лідерства «Українських Студентів за Свободу» мають бути абітурієнтами або нинішніми студентами вищих навчальних закладів України.

 • Бажання долучатися до боротьби за вільну Україну;
 • Пристрасть до ідей свободи і організації заходів, які зроблять Україну вільнішою і успішнішою;
 • Сильна мотивація, спрямована на доведення проєктів до кінця;
 • Прагнення розвинути свої лідерські навички;
 • Активність, ініціативність, вміння брати відповідальність на себе;
 • Зацікавленість у посиденьках з іншими студентами до світанку, розмовляючи на тему свободи.
Як стати учасником?
 • Заповнити
  анкету
 • Пройти загальнонаціональний відбір
  Відбір відбувається за відповідями в анкеті.
 • Взяти участь у п’ятиденному всеукраїнському таборі
  Табір — заключний етап відбору, де на кандидатів чекатимуть лекції та воркшопи, дискусії, кінопокази, неформальне спілкування та інші активності.
 • Успішно пройти онлайн курс
  Онлайн курс підготує тебе до лекцій під час табору. Ти отримаєш базові знання з економіки, політології, філософії Свободи. Завдяки курсу ти також отримаєш корисні навички, які потім зможеш використати у своєму студентському житті.
Приєднуйся та змінюй країну разом з нами
Часті запитання
Чи безпечно брати участь у Програмі з огляду на війну?

Освітній табір пройде на території Меджибізького замку у смт Меджибіж Хмельницької області. Поблизу смт немає жодних стратегічних об'єктів, тож місце проведення є безпечним. Проте у разі тривог усі учасники будуть переходити в укриття — вони облаштовані у глибоких підвалах замку та забезпечують надійний захист.

Скільки коштує участь у Програмі?

Участь у Програмі лідерства є безкоштовною. Витрати, включно з роздатковими матеріалами та проживанням під час проєкту покриваються нашою організацією. Проте учасники мають забезпечити себе наметом, спальником та карематом для сну самостійно. Якщо ви не маєте намету, ви зможете орендувати його разом з іншими учасниками для заощадження коштів або ж підселитися до когось з учасників. Також для тимчасово переміщених осіб будуть доступні стипендії для оренди спорядження, така можливість буде розглядатись в індивідуальному порядку.

Хто може стати учасником Програми?

Брати участь у Програмі можуть стати випускники 11 класів шкіл та студенти ЗВО. Однак інколи ми робимо винятки. Для нас найголовнішим є ваше бажання вчитись, змінювати Україну на краще та відстоювати ідеї свободи.

Як дістатися до місця проведення табору?

Для усіх учасників та учасниць буде визначено єдине місто збору (найімовірніше Вінниця), звідки ми заберемо вас автобусами та доставимо до замку.

Чому Програма називається саме так?

Команда «Українських Студентів за Свободу» організовує Програму Лідерства вже шостий рік поспіль. Ми віримо, що студенти — це сила, яка здатна формувати майбутнє країни. Та для цього ми маємо володіти лідерськими навичками, бути розумними, сильними, активними. Саме тому наші проєкти, зокрема і Програма Лідерства, спрямована на те, щоб розвивати лідерський потенціал студентів. Ця місія стала ще більш актуальною після початку повномасштабної війни з росією. Адже без молодих лідерів, об’єднаних ідеєю Свободи, неможливо перемогти загарбника.

Як довго триває Програма?

Програма розрахована на рік, під час якого кожен учасник працює зі своїм ментором, долучається до організації заходів та акцій та реалізує власні ідеї.

Приєднуйся до найбільшої та найактивнішої в Україні студентської організації, що відстоює ідеї свободи! Кинь виклик собі та світу, разом ми здатні змінити цю країну на краще!