Київ Черкаси Умань Суми Дніпро Кременчук Маріуполь Харків Вінниця Одеса Хмельницький Тернопіль Львів Чернівці Луцьк
наші
осередки
в україні
* Натисніть на локацію щоб дізнатися більше
Команда
Київ

Голова Правління Громадської організації «Українські студенти за свободу». Отримує ступінь бакалавра в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю Філософія. Став активним прихильником лібертаріанських ідей ще у 2014 році, одразу після Революції Гідності. Був модератором Liberty Classes у 2014-2015 роках. Весною 2017 року, разом з Михайлом Лавровським і Марією Чаплею створив організацію «Українські студенти за свободу», яку очолив взимку 2017 року.
Про Українських Студентів за Свободу: «В УСС, оскільки вірю, що лише нове покоління може змінити нашу країну. Покоління тих, хто свідомо обрав лишитись, свідомо обрав боротись та свідомо захищати Україну. Для нас, людей, які пройшли загартування вогнем Майдану, чи пережили апатію постреволюційного періоду, є дещо важливіше ніж просто проживання на цій територію. Можливо, важливіше навіть за власний добробут. Ідея того, що Україна має історичну місію – стати новою оазою для вільних духом. Саме ми, ті хто народженні у незалежній Україні, повинні цю оазу створити».

Даніїл Лубкін
Вінниця

Михайло — співзасновник та голова наглядової ради УСС. Він виріс у місті Вінниця, де закінчив школу. З 2014 по 2016 рік навчався у Чернівецькому національному університеті за напрямком «Політологія», з 2016 по 2019 був студентом ДонНУ імені Василя Стуса, де отримав диплом магістра політології. Приєднався до лібертаріанського руху на кінці 2014 року, коли у грудні потрапив на конференцію присвячену пам’яті Кахи Бендукідзе у Києві. У 2015-2016 роках був головним редактором студентського онлайн-журналу Virginity Media. З 2015 року активний член міжнародної організації Students For Liberty, де займав позицію регіонального директора східноєвропейського регіону. На початку 2018 року проходив стажування у одному з найбільших аналітичних центрів у США — Інституті Катона у Вашингтоні. Був кандидатом у народні депутати по 18 виборчому округу на виборах 2019 року. З вересня 2019 року — головний виконавчий директор ГО «Українське товариство економічних свобод».
Про Українських Студентів за Свободу: «Для мене ідеї свободи — це не уявні ідеали, а ціль, до якої я невпинно іду. У своїй діяльності УСС ставить акцент на 2 речі: молодь і свободу. Молодь, тому що ми віримо, що лише люди, що народились і виросли у незалежній Україні здатні її змінити. Свободу, тому що, як показує людська історія, — це універсальні ліки від бідності. Я, як і мої однодумці, не хочу шукати щастя деінде, а прагну будувати його тут і зараз. Свобода була завжди найвищою цінністю для нашого народу, тому я переконаний, що саме вона буде головним інструментом для нашого процвітання».

Михайло Лавровський
Київ

Дар’я – студентка 3-го курсу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії. Вперше Дар’я почула про студентський лібертаріанський рух задовго до того, як наважилась стати його частиною. Останнім поштовхом став Free Generation Forum 2017, де нарешті все стало на свої місця: сила об’єднання спільними думками надихнула на початок рішучих дій.
Про Українських Студентів за Свободу: «Українські Студенти за Свободу – це організація, альтернатив якої в Україні немає. Я вірю, що саме студенти – рушійна сила суспільства, можуть змінити майбутнє нашої держави, я вірю, що держава не повинна втручатися в те, що я роблю і як, якщо мої дії жодним чином не порушують права та свободи інших громадян. Я хочу жити краще і я переконана, що саме лібертаріанські засади побудови державного устрою, допоможуть Україні стати тією країною, на яку будуть рівнятися інші».

Дар’я Шершун
Київ

Дмитро наразі здобуває ступінь магістра права у КНУ ім. Тараса Шевченка. Він також є Віце-президентом громадської організації «ВЕТА Україна» та членом «Ліберально-демократична ліга України». Дмитро вперше познайомився із ідеями лібертаріанства у 2015 році під час Kyiv Liberty Classes. У 2017 році Дмитро в’язав участь у Програмі Кампус Координаторів УСС та остаточно усвідомив свою лібертаріанську природу. З того часу Дмитро є членом Українських Студентів за Свободу.
Про Українських Студентів за Свободу: «Бути частиною Команди УСС дає не тільки шанс розвинути особисті якості та здобути цінний досвід. Також – це унікальна можливість легально боротись за персональні та економічні свободи, реформувати стару та неефективну систему публічного управління та змінити уявлення людей про державу, права та свободу».

Дмитро Усік
Луцьк

Наталя – громадський діяч Волині. Студентка 4 курсу у СНУ ім. Лесі Українки на спеціальності менеджмент. Ще зі школи брала активну участь у студентському самоврядуванні. Відповідно, і поступивши в університет відразу стала членом студентської ради СНУ. У 2017 році була на посаді студентського декана факультету економіки та управління. У 2018 р. стала головою організаційного відділу Студентської Ради Волині. Організовувала багато заходів, серед яких є і наймасштабніші такі як:Студентська республіка, школа лідера, Кращий студент Волині. 2018—2019 (жовтень – січень) була на академічному обміні у Польщі (Akademia Pomorska w Słupsku). Літом 2019 стала членом УСС.

Наталя Богуш
Київ

Світлана виросла у місті Київ, де закінчила школу. З 2016 навчалася в Києво-Могилянській Академії за напрямком “філологія”. З 2018 навчається в університеті за напрямком “Міжнародні відносини”. У 2016 році пройшла піврічне стажування у Міністерстві Освіти України. Стажувалась у НГО “Відкрита Політика” у 2017 році. З 2017 року брала участь у сесіях Європейського Молодіжного Парламенту у Києві (двічі), Польщі та Білорусі. З 2018 року Європейський Молодіжний Посол. Приєдналася до лібертаріанського руху у 2019 році після участі у Програмі лідерства від УСС.

Світлана Семиволєва
Київ

Кристина родом з найкращого міста у світі — міста Києва. Кристина працює проектною менеджеркою в компанії, що займається e-commerce. Також Кристина обожнює вивчати соціальні науки та вивчає соціологію в Києво-Могилянській академії. Кристина має величезний досвід у громадській діяльності. Кристина була кофаундеркою та програмною директоркою найбільшого молодіжного саміту “БУМ” . Кристина також є випускницею програми «Українська академія лідерства».

Єремчік Кристина
Бровари

Олександр родом із славного міста Бровари. У рідному місті закінчив школу та вступив в університет до Києва. З 2015-2019 навчався в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана на економічній спеціальності. Наразі отримує магістерській ступінь в Київські школі економіки за спеціальністю «Публічна політика та врядування». До лібертаріанського руху доєднався після закінчення КНЕУ, влітку 2019.

Білокінь Олександр
Львів

Корінна львів’янка. Закінчила Львівський фізико-математичний ліцей. Останніми роками багато займається громадською діяльністю та волонтерством, цікавиться лібералізмом.

Петрівська Маріанна
Київ

Наталія виросла у місті Стрий Львівської області, здобула ступінь бакалавра міжнарожних економічних відносин в Економічному університеті в місті Катовіце (Польща). Навчалася також за програмами обміну в Грацькому університеті Карла і Франца (Австрії) та в Університеті штату Аризона (США). Наталія зацікавилася лібертаріанськими ідеями під час відвідин інституту Айн Ранд в Каліфорнії. Зараз Наталія навчається в Львівській школі бізнесу на магістерській програмі з інновацій та підприємництва.

Дрозд Наталія
Дніпро

Федір — активіст УСС. Він народився та виріс у Дніпрі, де закінчив школу, потім поступив до колледжу на спеціальність «Монтаж та обслуговування радіоелектроніки». Закінчивши колледж Федір пійшов до університета, де зараз навчається на п’ятому курсі на спеціальності «Матеріалознавство, та обробка металів» . Вперше дізнався про лібертаріанський рух на кінці 2018 року, а долучився в середені 2019. З 2014 року їздив на міжнаціональні проекти, побував у багатьох странах Європи та має дуже великий опит у проектній діяльності. З початку 2018 року голова «Молоді Демократичного Альянсу» у м.Дніпро.

Заболотний Федір
Вінниця

Ольга — студентка 4 курсу стоматологічного факультету ВНМУ імені М. І. Пирогова та юридичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. З грудня 2018 року є головою Вінницького осередку Асоціації студентів стоматологів. Ідеями лібертаріанства зацікавилася, пройшовши відбір на Програму лідерства для Західного регіону від УСС.

Ольга Філевич
Львів

Орест навчається у Національному університеті «Львівська політехніка», на 4 курсі. Свій факультет він обрав з цілью подальшої можливості управління державними процесами.
Більшість свого життя він прожив у культурній столиці України — у місті Львів. Активно бере участь у студентському житті свого університету. Вважає, що тільки нове покоління студентів (лідерів) можуть змінити порядок справ у державі.
До організації приєднався у 2019 році, під час літнього з’їзду.

Орест Андрусишин
Харків

Рашид виріс у місті Харків. Навчається на 3 курсі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на факультеті іноземних мов. У листопаді 2018 року мав можливість побачити як проходять вибори в Сполучених Штатах Америки. Приєднався до лібертарінського руху влітку 2019р.

Білалов Рашид
Київ

Катя навчається у Києво-Могилянській академіі на факльтеті економічних наук, здобуває професію маркетолога. З 2017 року є дійсним членом Малоі академіі наук Украіни за напрямком історичне краєзнавство. Пройшла стажування у J.K.Communication як графічний дизайнер і нині працює в соціальному стартапі Better Events. Дізналася про лібертаріанський рух безпосередньо від членів УСС, під час презентаціі громадських організацій Києва восени 2018 року. Активно займається волонтерською діяльністю та реалізує власні проекти та ініціативи.

Катерина Зозуля
Харків

Валентина виросла у м.Кременчук, де провела все своє дитинство. З 2016 року навчається в НТУ «ХПІ» за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». З кінця 2018 року активно займається волонтерської діяльністю та приймає участь в розробці проектів розвитку молоді Харківщини та України. В 2019, у складі команди, отримала перемогу та фінансування соціального проекту «Find yourself» на проекті «ЛОМ».Також з 2019 приєдналася до лібертаріанського руху та активно займається питанням ознайомленням молоді з ідеями лібертаріанства та важливістю бути свідомим у поняттях політичного світу

Шаповал Валентина
Київ

Єлизавета народилась у м.Кропивницький. Закінчила в 2014 році гімназію з відзнакою. З 2012 року – активний член міського та обласного парламентів дітей. Протягом 2005-2013 рр.закінчила музичну школу по класу скрипки.У 2014 р. стала лауреатом Малої академії наук в секції фольклористика. У 2016 р. за підтримки міжнародних фондів випустила збірку про фольклор Кіровоградщини.З 2014-2018 р. навчалась в Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана. Закінчила бакалаврат за спеціальністю облік і аудит в АПК з відзнакою. Протягом навчання (2015-2017 роки) була головою студентської ради факультету економіки АПК, входила в прес-центр студентської ради. У 2018 році стала стипендіатів стипендіальної програми Завтра UA. З 2019 року – член студентського клубу “”Новий економічний погляд””. На даний момент закінчує магістратуру в КНЕУ ім.В.Гетьмана по спеціальності облік і аудит в АПК.

Єлизавета Мостова
Київ

Антон продовжує здобуття правової освіти, здобуває ступінь магістра в НаУКМА. Вперше глибоко познайомився з лібертаріанством під правовим кутом – через роботу Браяна Таманаги. Остаточно вирішив доєднатися до УСС після участі в Національному Студентському Конгресі (2018), що був організований УСС.

Антон Бондар
Тернопіль

Ярослав виріс у містечку Бережани, де закінчив школу. З 2014 по 2018 рік навчався у Тернопільському національному педагогічному університеті за напрямком «Історія». З 2018 року здобуває ступені магістра за напрямками «Історія» та «Філософія, аналітика суспільних процесів». Приєднався до лібертаріанського руху літом 2019 року, коли потрапив на черговий з’їзд УСС у Вінниці. З 2018 року координатор проєктів та волонтер ГО «Центр науки Тернополя». У 2019 році учасник програм професійного та особистісного розвитку «Вища політична школа» та «Державотворець». Літом 2019 року стажувався в одному з кращих think tanks України – VoxUkraine.

Ярослав Жданович
Київ

Тая народилася та виросла у Києві і, не гаючи дарма часу, використовувала можливість життя у великому місті, вивчаючи всі його секрети, змалку подорожувала по Україні. 5 років навчалась у Київському палаці дітей та юнацтва за профілем екскурсовода, туриста та юного журналіста. Є членом організації «Коноплі лікують». Намагалася підкорити вищу освіту у НАУ по спеціальності туризмознавство, але ще до першої сесії пішла працювати журналісткою. Через це і вирішила пов’язати своє життя із соціальною та політичною сферою. До УСС прийшла після першої Студентської моделі Конгресу, де зрозуміла важливість організації у житті України та власному.

Решетнікова Таїсія
Київ

Вікорія народилась у місті Умань. Середню освіту здобула в Уманській міській гімназії. Навчається на 4 курсі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка. Також навчалась в Університеті м.Кадіс(Іспанія) за програмою обміну.
Раніше професійно займалась настільним тенісом та має звання кандидату в майстри спорту. Активно займається волонтерською діяльністю та організацією різноманітних заходів. Волонтер UNICEF, була заступницею політико-дипломатичного клубу в інституті. Брала участь у ініціативі ГО «Прогресивні громадяни України», яка мала на меті збір коштів для побудови інклюзивних майданчиків для дітей. Випускниця літньої школи DRI «Перші кроки в політиці». Учасниця молодіжного міжнародного обміну Erasmus+ «Balancing happiness». Втілює у життя проект «YOU CAN», який має на мені навчальну та менторську підтримку учнів дитячих будинків.

Капелюшна Вікторія
Харків

Денис — студент 4-го курсу Національного Аерокосмічного Університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» за спеціальністю «Прикладна математика». Має активну громадянську позицію. Музикант, приватний підприємець. Денис зі шкільних років цікавився політикою, вивчав різні ідеології та політичні течії. До лібертаріанства прийшов коли зіштовхнувся з проблемами ведення бізнесу та соціальними обмеженнями. Денис вважає, що кожен має право займатися тим чим забажає та жити як забажає, що кожен повинен боротися за себе у своєму житті, сам будувати себе та оточуючий світ.

Денис Шаповалов
Новоселиця

Ульяна виросла в м. Новоселиця Чернівецької області, де закінчила школу. На даний момент навчається в медичному коледжі Буковинського Державного Медичного університету за спеціальністю фельдшер. Також є громадською активісткою і членькинею різних ГО.

Іульянія Бернацька
Київ

Олена вивчає міжнародні відносини і є студенткою 3-го курсу Київського університету імені Бориса Грінченка. Вперше пройнялася ідеями лібертаріанства під час Програми Лідерства, після якої стала членом організації. Дівчина має активну громадську позицію та є членом Наукового товариства університету.

Олена Марчевська
Київ

Тетяна — студентка Кафедри музеєзнавства і експертизи історико-культурних цінностей КНУКіМ, улітку 2018 року встала на захист пам’ятки археології на Поштовій площі у Києві. Нині одна з тих людей, хто створює сучасний археологічний музей на Поштовій площі.

Тетяна Родькіна
Львів

Наталя народилась у Харкові, наразі навчається на 4 курсі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З переїздом змінилось не тільки коло спілкування, а й світогляд, оскільки саме в університеті Наталя вперше ознайомилась з ідеями лібертеріанства. Після того як дізналась про існування студентського лібертеріанського руху, вирішила неодмінно долучитись. Першим кроком була участь у школі лідерства, яка не залишила сумнівів у тому, що погляди лібертеріанства відповідают внутрішнім переконанням Наталі. З серпня 2019 року є учасником УСС.

Наталя Жданова
Вінниця

Олексій — студент та громадський діяч. Родом з міста Вінниця, навчається в ДонНУ імені Василя Стуса за спеціалізацією «Політологія». З 2018 волонтер та амбасадор всеукраїнського проєкту «Будуємо Україну Разом». Організовує різні заходи на тему національно-патріотичного виховання молоді та екології. В цьому році пройшов програму Лідерства УСС та став членом організації. Координатор волонтерів на еко-фестивалі ДІЛИ.

Олексій Назаренко
Харків

Сергій народився та виріс у Харкові, зараз він є студентом 3-го курсу Соціологічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Сферою своїй наукових інтересів називає вивчення феноменів злочинності та міграції, бере активну участь в наукових конференціях та освітніх заходів. Також серед хобі Сергія важливе місце займає історія України та політологія.

З ідеями лібертаріанства вперше познайомився на початку 2018 року завдяки мережі Інтернет. Це відбувалося паралельно із інтересом до вивчення сучасних лівих рухів у США та ЄС, що допомогло Сергію остаточно переконатись у помилковості підходу, який ставить ефемерну «справедливість» вище за свободу, та стати симпатиком класичного лібералізму.

Сергій Масалітін
Львів

Сергій народився і виріс у місті Вилкове. З 2018 року студент НУЛП, журналістика. Голова ГО «Рада Громадських Лідерів», Голова Правління Молодіжного Львівського Меморіалу. Член редакції газети “”Поклик сумління”” та журналу “Визвольна боротьба”. Учасник всеукраїнського проекту «Школа молодіжних лідерів громад».

Гнезділов Сергій
Дніпро

Євген (Жека – Жидкий) — виріс та народився в пгт Нововоронцовка Херсонської області де і закінчив школу. З цього року навчається в Університеті Митної Справи ти Фінансів за спеціальністю «Інженерія програмного забезбечення». Приєднався до УСС у серпні 2019 року.

Козлов Євген
Київ

Дарина вже другий рік вона вивчає політологію у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», де намагається зрозуміти основні механізми функціонування держави, імплементації верховенства права та громадянських свобод на українському ґрунті. Свобода є невід‘ємною частиною її життя, без якої інші аспекти буття втрачають сенси.

Дарина Пенькова
Київ

Тетяна народилася і здобувала освіту на Житомирщині. Пізніше переїхала до Києва, де навчається і працює. В 2018 році вступила до ІННО КНУБА на спеціальність Архітектура та містобудування. За час навчання брала участь у різноманітних конкурсах, займалась художньою творчістю. Мріє створювати зручний і красивий простір, в якому людина почуватиметься комфортно. Надає перевагу екологічному і гуманному стилю життя.

Тетяна Клюківська
Хмельницький

Максим — студент 4 курсу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інстиутуту за спеціальністю “Менеджмент”. З ідеями лібертаріанства вперше познайомився в першій половині 2019 року під час “V Всеукраїнської Львівської моделі ООН”. І після цього взяв участь у Програмі лідерства, де усвідомив, що ця ідеологія сповідує саме ті принципи, прихильником яких він є. У 2016 – 2017 роках, під час навчання в коледжі інституту був заступником голови студентського самоврядування інституту по питаннях коледжу. З лютого 2019 року — член Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради. Учасник короткострокових проектів від Erasmus +. Максим активна та позитивна персона, не любить рутини та стабільність. І саме тому він об’їздив половину України, займається марафонським бігом та отримав спортивно-туристичну ступінь І категорії складності з пішого туризму.

Максим Дьома
Харків

Сергій народився та виріс у місті Горішні Плавні, Полтавської області, де закінчив школу. 3 2017 року навчається на факультеті адвокатури НЮУ імені Ярослава Мудрого, де очолював раду студентського самоврядування факультету, наразі входить до ОВК університету. З 2018 року є юридичним радником у ГО «Молоді Агенти Змін». У 2019 році приєднався до «Українські Студенти за Свободу». Займається ЛГБТ+ активізмом та науковими дослідженнями у сфері доступу ЛГБТ+ людей до правосуддя, волонтер КиївПрайд та ХарківПрайд.

Сергій Пазій
Київ

Анастасія — різностороння людина. Крім активізму і політики, займається танцями, малюванням, а також захоплюється наукою. Мріє створити біотехнологічну компанію і підняти з колін науку в Україні.

Анастасія Назар
Київ

Катерина — вічна студентка, закінчує четвертий курс філософії в НаУКМА, а до цього два роки вчила там само прикладну математику, тому піддає все аналізу та критиці з різних боків. Народилася у Києві, проте дитинство провела у Чернігові з комуністичним дідусем та авторитарною бабусею, тож коли дуже ліберальна мати забрала її у 9 років до Києва, Катерина була розгубленою і довго не могла визначитися із власним світоглядом. Проте навчання на філософії допомогло її математичному мозку визначитися із пріоритетами. Подорож до США показала, яким є життя в країні, де ті ж пріоритети (принаймні, більшість з них, хоча б у окремих штатах) закріплені законом. Рон Свонсон остаточно підкорив її серденько. Окрім УСС, Катерина займається волонтерством, постійно щось вивчає і намагається подорожувати якомога частіше.

Катерина Румянцева
Львів

Олександр Немченко — народився і виріс у місті Львів, де закінчив школу. У 2017 році став студентом Львівського торговельно – економічного університету за напрямком «Правознавство». Про рух лібертаріанства дізнався після участі у Першій Студентській Моделі Конгресу США, де працював у комітеті щодо легалізації вогнепальної зброї в Україні. Влітку 2019 року пройшов відбір на Програму лідерства, де став членом організації «Українських Студентів за Свободу». На сьогодні є частиною Львівського осередку організації, з яким вже встиг представити організацію на молодіжному форумі Молодвіж.

Олександр Немченко
Київ

Богдан — активіст з Донбасу, засновник ГО «Покровський молодіжний бізнес центр «Депо». Він виріс у Покровську, де закінчив школу та вступив до евакуйованого ВНЗ — ДонНТУ за напрмяком «Менеджмент» у 2017 році, де з 2018 року очолює студентське самоврядування факультету «Економіки та менеджменту», а з 2019 року вступив до Донецької філії «Університет сучачсних знань», де вивчає «Право». До лібертаріанства приєднався після випадкового перегляду відео Михайла Светова у 2017 році. З 2018 року приєднався до «Української Гельсінської спілки з прав людини», де зараз займає посаду інформаційного координатора. У серпні 2019 року був обраний головою молодіжної ради Покровська.

Богдан Мироненко
Львів

Юлія народилася у м.Таврійськ (Херсонської області). З 2015 року навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальності «Практична психологія». Приєдналася до лібертаріанського руху в 2019 році, коли у серпні пройшла на Програму лідерства УСС.

Юлія Коструліна
Вінниця

У цьому році Денис завершує навчання на магістратурі у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». До УСС приєднався влітку 2019 року задля досягнення спільної з організацією мети — зміни України на краще.

Денис Білоус
Харків

Анастасія народилася в м. Харкові, де й навчається у ХНУ ім. В. Н. Каразіна з 2017 року за напрямком «Історія та археологія». З початку 2018 року займає активну життєву позицію щодо молодіжної діяльності, тому була членкинею двох громадських організацій – AIESEC (з березня по жовтень 2018 р.) та Volunesians Ukraine (з травня 2019 р.). Приєдналася до лібертаріанського руху в серпні 2019, потрапивши на Програму лідерства.

Анастасія Ковальова
Чернівці

Яна — є учасницею УСС в Чернівецькій області. Вона виросла в місті Чернівці , де закінчила школу. З 2014-2018 році навчалась в коледжі ЧНУ, де вчилась на спеціальності «Правознавство». З 2018 року є студенткою ЛьвДУВС. Є учасницею лібератеріанського руху з Західного з`їзду в Вінниці.

Яна Зендик
Київ

Анатолій – народився та виріс у Києві. З 2014 по 2015 роки навчався у НМУ ім. О. О. Богомольця, а у 2016 році вступив до НаУМКА на філософію, шукаючи відповідь на ті проблеми, які постали перед українським суспільством. У 2019 році вступив до УСС, хоч і знав про цю організацію давно.

Дідик Анатолій
Київ

Богдан у 2019 році закінчив бакалаврат в університеті економіки і права «КРОК» за спеціальністю «Маркетинг». З 15 років був прихильником ідей соціалізму, але після вивчення наукових праць представників австрійської економічної школи перейшов на сторону лібертаріанців (анархо-капіталізму). Його найулюбленіші автори — це Мюррей Ротбард, Ханс-Херман Хоппе, Девід Фрідман, Людвіг фон Мізес, Хесус Уерта де Сото та Уолтер Блок.

Богдан Дорошенко
Київ

Роман вивчає новітню історію країн Близького Сходу на історичному факультеті Київського національного університету імені Шевченка. Вперше познайомився з лібертаріанськими ідеями на першому курсі університету, прочитавши «Капіталізм і свободу» Мілтона Фрідмана. Тоді ж він також дізнався про УСС від свого друга, що брав участь у Студентській моделі Конгресу. Врешті він подав заявку на Програму лідерства УСС та приєднався до організації.

Роман Лішнянський
Львів

Андрій є студентом-правником Львівського торговельно-економічного університету. Він виріс та проживає у мальовничому місті Львів. Про переваги лібертаріанства вперше дізнався в університеті та зрозумів, що розширення прав та свобод людини, не втручання держави в особисте життя людини та виключно ринкова економіка – мають лише позитивні наслідки для суспільства та держави. Про «Українських студентів за свободу» дізнався на «Студентській моделі Конгресу США» і уже в серпні 2019 року, пройшовши регіональний відбір долучився до команди «Українських студентів за свободу».

Андрій Панасюк
Кременчук

Анастасія — громадська активістка, лібералістка. Народилася і виросла в м. Кременчук. З 2009 по 2020 рік навчалася в Кременчуцькому ліцеї 4. Займалася професійно волейболом і легкою атлетикою. З 2010 по 2016 рік захоплювалася орігамі, з 2015 – журналістикою. За цей час мала дві перемоги на Міжнародному рівні, з орігамі і журналістики, обидві третє місце. В 2018 році почала брати активну в громадському житті м. Кременчук. Через півроку отримала Міжнародну нагороду «Золото Серце 2018». Через рік виграла грант від United Nations Democracy Fund (UNDEF) і закінчила школу волонтерської і громадської участі «Агенти Змін. Діти». Впродовж 2018-2019 років реалізувала два проєкти: «Локальна Школа Успіху. Кременчук» та «YRD: your rights and duties»
Зимою 2019 року стала Амбассадором Klitschko Foundation. Влітку 2019 приєдналася до лібертаріанського руху і є активним членом міжнародної організації «Українські Студенти за Свободу».

Анастасія Воліченко
Київ

Анастасія навчається в Київському політехнічному інституті ім. І. Сікорського за напрямком Комп’ютерна інженерія. З ідеями лібертаріанства познайомилась на початку 2019 року завдяки творчості Айн Ренд. Переосмисливши свої погляди на життя, вона почала шукати людей, які б розділили її ідеї, і так вона знайшла УСС.

Анастасія Риловнікова
Київ

Тарас закінчує Інститут міжнародних відносин, КНУ ім. Т. Шевченка, за спеціальністю Міжнародні комунікації. У минулому фіналіст історичних олімпіад, сьогодні — учасник стартап-інкубатора. Тарас вважає ідеї свободи невід’ємною складовою не лише політичного добробуту, але й економічного процвітання.

Тарас Плескун
Харків

Богдан виріс у місті Щастя, але вже декілька років вважає себе харків’янином. Навчається на 3 курсі історичного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Займається волонтерством, громадською діяльністю та проєктною роботою у Молодіжній раді Харкова. Про УСС дізнався від подруги, яка зацікавилась Програмою лідерства.

Лепицький Богдан
Суми

Софія є студенткою 2 курсу Сумського державного університету за спеціальністю психологія. Вперше познайомилася з лібертаріанськими ідеями на першому курсі навчання, на лекції, що була організована УСС. Для неї це була мотивація рухатися тільки вперед, виставляючи пріоритети на подальше життя. Софія брала участь у П’ятій Всеукраїнський моделі організації Об’єднаних Націй у місті Львові від Платформи Нової Дипломатії та у Першій Студентській Моделі Конгресу від УСС, яка проходила у місті Київ. Відстоювання прав і свобод людини та написання законопроектів студентами акцентували увагу на те, що немає нічого неможливого і майбутнє України тільки в руках молоді. Саме після Моделі Конгресу вона повністю зацікавилась ідеями лібертаріанства та обрала УСС.

Софія Малус
Київ

Богдан є студентом III курсу Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва за спеціальністю «Бандура». Ідеями лібертаріанства зацікавився ще в школі, сповідував такі ж цінності та мав ті самі політичні орієнтири. В 2019 році пройшов відбір та став учасником Програми лідерства в Києві.

Юрченко Богдан
Львів

Михайло виріс у місті Мелітополь, де закінчив школу. З 2015 по 2019 навчався в Львівському національному університеті за напрямком «Нова і новітня історія зарубіжних країн», з 2019 продовжив навчання за напрямком «Політологія» в львівському університеті. Приєднався до лібертаріанського руху в 2019 році, коли був відібраний учасником для регіонального з’їзду «Захід» у Вінниці. З 2019 року працює в КУ Інститут міста проектним менеджером.

Михайло Зіненко
Вінниця

Анастасія – студентка 4 курсу спеціальності Політогія у ДонНУ ім.Василя Стусу.Проживає та навчається у місті Вінниця, де і успішно закінчила Фіз-мат гімназію №17. Навчаючись 4 роки на бакалавраті, найкориснішим були різного роду стажування, конференції, школи, які давали можливість не тільки побачити Україну, а й пізнавати різні політичні процеси та проблеми з іншого боку. Приєднавшись до Українських студентів за свободу, зрозуміла, що всі зміни починаються з нас. І лише маючи таку сильне бажання та мотивацію як у кожного члена УСС, можливо змінити майбутнє.

Юрчишина Анастасія
Черкаси

Оксана- активістка УСС. Вона виросла у місті Черкаси, де закінчила школу. З 2016 року навчається в Черкаському Державному Технологічному Університеті за напрямком «Філологія». З 2015 року бере участь у конференціях МООН та з 2017 в ЄМП. Була волонтером на багатьох івентах, в тому числі й на найбільшій конференції в світі по питаннях здоров’я, яка проходила в Нідерландах.

Оксана Решетняк
Львів

Микола – студент Львівського національного університету імені Івана Франка. Він виріс у місті Острог, де закінчив школу. З 2014 є студентом ЛНУ ім. Івана Франка за напрямом комп’ютерні науки. Приєднався до лібертаріанського руху влітку 2018 року. З 2017 року член ГО Українські студенти за свободу.

Микола Данилюк
Київ

Діана – студентка другого курсу Київського національного економічного університету спеціальності «Менеджмент агробізнесу». Здобуваючи освіту, Діана займається громадською та волонтерською діяльністю: вона є спів-директоркою англомовного табору MASCOT та активісткою організації Teenergizer, створеною ВІЛ-позитивними підлітками. З ідеями лібетаріанства познайомилась на одному з громадських проектів, згодом ставши частиною УСС.

Діана Репенко
Суми

Владислав – студент, фіналіст UGRAD, активіст та волонтер. Народився та зростав у козацькому місті Суми. Навчається у Сумському державному університеті за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”. Став фіналістом програми UGRAD від Державного департаменту США у 2018-19, завдяки чому зміг відчути лібертаріанські принципи на собі, бувши студентом американського ЗВО. У шкільні часи займався лідерством, був президентом школи та головою міської та обласної ради старшокласників. Бере участь в різноманітних проектах у рамках ERASMUS+.

Владислав Шаповал
Київ

Данило – студент Київського політехнічного інституту, навчається в інституті прикладного системного аналізу, на спеціалізації – комп’ютерні науки, спеціальність – штучний інтелект.Виріс у місті Боярка.
З ранніх літ почав брати участь у всіх можливих заходах.Відвідував гурток туризму, шахів, легкої атлетики, танців, футболу, театрального мистецтва, рукоділля тощо.Має бажання розвивати і робити світ кращим, вірить, що свобода можлива для кожного, тому вступив в спілку українських студентів за свободу, щоб зробити це разом.
Познайомився з однодумцями на з’їзді УСС у Вінниці в серпні 2019 року.Є активним в університеті та поза його межами.

Данило Канєвський
Вінниця

Олександр народився та виріс у місті Вінниця. У 2015 році вступив до ДонНУ ім. Василя Стуса на спеціальність “Міжнародні Відносини”. Його політичне та ідеологічне просвітлення, у глобальному масштабі, сталося у 2016 році після виборів президента США. Свою “Червону пігулку” Олександр отримав від таких особистостей та організацій як, Dennis Prager (PragerU), Dave Rubin (The Rubin Report), Ben Shapiro (The Daily Wire) Christina Hoff Sommer, Niall Ferguson, Jordan B. Peterson, Stephen Bannon, Carl Benjamin (Sargon of Akkad), Steven Crowder (Louder with Crowder), Lauren Southern, Cassie Jaye (The Red Pill), Paul Elam (MRA, A Voice For Men), Yaron Brook (Ayn Rand Institute), Milton Friedman, Dr. Sebastian Gorka та інші. З роками його поінформованість та обізнаність тільки збільшувалась, так само як і кількість його онлайн-підписок, та кількість заходів в яких він взяв участь. Тому, привівши свій розум в порядок, він готовий до практичного застосування своїх знань та навичок на благо собі, та іншим.

Олександр Злочевський
Будапешт

Отримав ступінь бакалавра в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Міжнародні відносини”. Двічі брав участь у програмах академічної мобільності Erasmus+ : в Грацькому університеті імені Карла і Франца (Грац, Австрія), а також в Університеті «Пантеон» політичних та соціальних наук (Афіни, Греція). У 2018 році продовжив вивчати “Міжнародні відносини” в Будапештській бізнес-школі (Будапешт, Угорщина). З серпня 2018 – активіст ГО Українські Студенти за Свободу.

Павло Бурдяк
Київ

Альона — PR менеджер УСС. Народилась та виросла в місті Бердянську. Випускниця школи «Агенти Змін» 2017 року. Наразі навчається на II курсі Київського університету ім. Бориса Грінченка за спеціальністю «Реклама та зв’язки з громадськістю». З «Українськими студентами за свободу» вона познайомилась під час Першої студентської моделі конгресу, з того часу її зацікавили ідеї свободи та лібертаріанства.

Альона Кара
Київ

Яна – студентка Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Міжнародна економіка». Про ідеї лібертаріанства вона вперше дізналася від голови УСС – Даніїла Лубкіна. Яна одразу зрозуміла, що принципи, які пропагують лібертаріанці мають жити та фунцііонувати в Україні. Тому як тільки побачила набір на Всеукраїнський з’їзд, то не вагаючись долучилася до організації.

Яна Петренко
Умань

Олександра – студентка, громадський активіст. Її найбільше захоплення – це антикорупційні розслідування. Приєдналась до лібертаріанського руху у 2018 році. Вважає, що свобода особистості – це абсолютна цінність. Тільки вільні, успішні люди можуть розбудувати по-справжньому незалежну і сильну державу.

Олександра Смілянець
Дніпро

Ден – студент фінансового факультету Університету митної справи та фінансів. Під час студентських років зацікавився лібертаріанством. Після того він розширював свої знання з цієї тематики та натрапив на можливість стати членом Українських студентів за свободу.

Денис Глушко
Київ

Владислав- активіст УСС. Він виріс у місті Маріуполь, де закінчив школу. З 2014 по 2019 рік навчається у Національному авіаційному університеті за спеціальностью Транспортні технології. Приєднався до лібертаріанського руху в середині 2018 року, під час Всеукраїнського з’їзду УСС.

Ревін Владислав
Київ

Артур виріс у Хмельницькому, де здобув середню освіту в гімназії. З 2018 року навчається на економіста у Києво-Могилянській академії. Потрапив до організації в серпні того ж року, взявши участь у її національному з’їзді.

Артур Бурак
Київ

Канєвський Дмитро – студент першого курсу Київського Політехнічного Інституту, вивчає системи штучного інтелекту. ДІзнався та захопився лібертеріанством у серпні 2018 році на програмі Лідерства від “Українські студенти за свободу”. Після цього починає брати участь у зборах організації в Києві та дізнаватися все більше і більше про лібертеріанство. Наразі допомагає у Київському осередку організації.

Дмитро Канєвський
Львів

Вікторія народилася в Івано-Франківську. Там же і закінчила Природничо-математичний ліцей. В 2018 році стала випускницею Української Академії Лідерства(Київ). Зараз навчається в Українському Католицькому Університеті на філософсько-богословському факультеті. До УСС приєдналася у 2018 році.

Вікторія Ошур
Чернівці

Андрій народився й виріс у маленькому містечку Вашківці, що на Буковині. У 2016 році почав навчання в ЧНУ ім. Юрія Федьковича і тепер навчається на 3 курсі спеціальності “Міжнародні відносини”. На початку другого року навчання став членом ГО “Дипломатичний центр” і тепер є головою міжнаціональних та міжетнічних проектів. У травні 2018 року вступив до УСС. Випускник кількох українських та міжнародних програм. Найважливішою з них є тренінговий курс із становлення миру в суспільстві та соціальних трансформацій від Програми Європейського Союзу “Erasmus+”. Андрій є молодіжним працівником, шо сертифікований ЄС.

Андрій Горюк
Харків

Тетяна – член Харківського осередку УСС вкінці літа 2018 р. Народилася в місті Токмак Запорізької області, однак виросла в місті Харкові та навчається з 2016 року в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на економічному факультеті спеціальності “Міжнародна економіка”. До рганізації приєдналася після проходження фінального етапу програми лідерства та участь в першому національному з’їзді громадської організації “Українські студенти за свободу” 23-26 серпня 2018.

Назарук Тетяна
Львів

Тарас – випускник Української академії лідерства. Студент програми “Кібербезпека” в університеті “Львівська політехніка”. Вперше дізнався про УСС по рекомендаціям друга, та долучився до руху влітку 2018 року.

Тарас Чаус
Умань

Анастасія – активіст УСС. Народилась і виросла в місті Черкаси, де навчалась в гімназії №31. З 2016 року і по цей час навчається в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю «Початкова освіта.Психологія». В 2017 році закінчила «Академію молодіжного лідера». Згодом отримала роботу звукорежисера в студентському Народному театрі драми та комедії. 3 травня 2018 року займає посаду заступника голови студентського самоврядування університету, є головою прес-центру та завідує офіційним студентським сайтом. До лібертаріанського руху приєдналася в серпні 2018 року, коли потрапила на Національний з’їзд громадської організації.

Анастасія Аксьоненко
Харків

Тарас вчиться на другому курсі ХПІ, за напрямом «Системи штучного інтелекту», де займається розробкою нейронних мереж. Відноситься до числа активної молоді, часто буває волонтером, цікавиться маркетингом, психологією і підприємництвом. Лібертаріанство зацікавився влітку 2018 року під час 3000-кілометрової поїздки автостопом по Європі, читаючи книгу «Why nations fail» і активно спілкуючись з місцевими. Через 3 дні після прибуття в Україну потрапив на програму лідерства УСС і тепер є координатором Харківського осередку.

Тарас Погребняк
Одеса

Дар‘я – студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія». Займає активну громадську позицію, робить свій внесок у розвиток правової науки, займається волонтерством. Із ідеями лібертаріанства познайомилась під час навчання, пізнаючи ідеї свободи та вільного ринку. У 2018 році вирішила приєднатися до УСС і в серпні того року на I Всеукраїнському з‘їзді УСС стала членкинею цієї молодіжної організації.

Оніщук Дар‘я
Київ

Яна виросла в селі, що на Чернігівщині, де і закінчила школу з відзнакою. В 2017 році вступила до Київського університету імені Бориса Грінченка за напрямком “Суспільні комунікації”. До організації Яна приєдналася влітку 2018 року, коли потрапила на програму лідерства та перший національний з’їзд громадської організації “Українські Студенти за Свободу”. До цього вона пройшла стажування в Міністерстві молоді та спорту в рамках проекту “Державотворець”.

Коньок Яна
Київ

Ольга вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету. До «Українських студентів за свободу» вона приєдналася після другого курсу, хоча ідеями лібертаріанства зацікавилася ще раніше. Не малу роль у бажанні приєднатися до лібертаріанського руху для Ольги відіграли процес навчання в університеті та загальне розуміння, наскільки українське суспільство потребує великих змін, щоб насправді наблизитися до рівня життя процвітаючих країн.

Ольга Бровко
Київ

Народився і зростав у місті Тернополі. Потім йому стало цікаво, а який же все-таки світ навколо і зараз він намагається вивчати його різними способами: випускник Української академії лідерства 17/18; студент спеціальності “прикладна фізика” в КНУ ім. Т. Шевченка. Довгий час не знав, яка ж політична ідеологія близька йому, поки не познайомився із ідеями лібертаріанства. Тепер, як член Українських студентів за Свободу, намагається відтворювати принципи свободи у своєму та в житті інших людей.

Василь Диба
Дніпро

Твердохліб Дмитро – громадський активіст, модератор, фасилітатор і студент 4-го курсу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Народився та виріс у м. Дніпро, де закінчив Технічний ліцей при ДНУЗТ імені В. Лазаряна. Має музичну освіту. Наразі навчається на бакалавраті в університеті на спеціальності “Мікро- та наноелектроніка”.У 2015-2016 роках займався дебатами, був учасником всеукраїнських турнирів. З 2015 по 2017 роки – був активним членом органів студнетського самоврядування в університеті, обіймав посади: Голови Ради студентів, Керівника Фінансового комітету Ради студентів університету та Заступника Голови Ради студентів з фінансових питань.Понад 3 роки працював в ГО “Молодіжна правозахисна агенція”, де обіймає посаду координатора Дніпровського відділення. Понад 2 роки є активним членом Дніпровської молодіжної ради ВП Національної молодіжної ради України, де обіймає посаду члена правління. Є діючим координатором конкурсу “Молодіжна столиця України” у м. Дніпро. Працював організатором культурно-дозвілевої діяльності рік у КП “Молодіжний центр Дніпропетровщини” ДОР. Є випускником “Вищої політичної школи” 2018 року та випускником “Четвертої Антикорупційної школи” 2018 року. Пройшов навчання на фасилітатора з курсу інтерактивної виставки “Маршрут безпеки” у 2018 році.

Дмитро Твердохліб
Вінниця

Народилася і закінчила школу в місті Бар. З 2016 року навчається у Вінницькому технічному коледжі на спеціальності “Компютерна інженерія”. З поглядами лібертаріанства блище познайомилася влітку 2018 року. Тоді і відвідала “Програму лідерства” Українських Студентів За Свободу. Після цього однозначно вирішила стати частиною цього руху.

Дацюк Катерина
Київ

Анна – студент філофського факультету, на спеціальності філософія-релігієзнавство . Виросла в м. Козятині (Вінницька область), де закінчила школу із золотою медаллю і спортивну школу з 2-м розрядом з волейболу. Починаючи з 2016 редактор книг, фрілансер, з листопада 2017 по квітень 2018 приватний підприємець (видавець), організатор презентацій книг, головний редактор. Починаючи з травня 2018 Анна брала участь у чисельних навчальних курсах і проектах, як локальних, так і міжнародного (Ерасмус+). З серпня 2018 приєдналася до лібертаріанського руху, до ГО “Українські Студенти за Свободу”. З жовтня 2018 член ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, була одним із організаторів декількох подій неформальної освіти, в тому числі власного проекту в рідному місті. На початку 2019 проходить стажування в Берліні, в ГО “Pass the Crayon”.

Гайналій Анна
Суми

Активна та рішуча. Аліна народилася і живе в м. Суми. З 2016 року студентка кафедри журналістики Сумського державного університету. Спеціальність обрала не вагаючись, адже з 15 років навчалася в школі журналістики та телекомунікацій. В університеті займала позицію PR-менеджера в студентському самоврядувані. З 2015 по 2016 рік була головою медіа служби СМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”. З 2017 року стала пресс-секретарем сумського молодіжного політичного руху Валентина Наливайченка “Справедливість”. Пройшла стажування на телеканалі “1+1” в якості кореспондента та навіть створила власну газету “Твої Суми”, тираж якої скаладав 10 000 примірників. Влітку 2018 року вступила до УСС.

Аліна Турлевська
Харків

Крістіна народилася та виросла у м. Кропивницькому, де закінчила школу. Вступивши до університету, вона переїхала у м. Харків. Зараз навчається на другому курсі факультету психології Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна. Приєдналась до лібертаріанського руху влітку 2018 року, коли у серпні пройшла відбір на Програму Лідерства, що відбувалася у Вінниці. У 2018 році разом зі своєю командою отримала грант від ЕС та Юнісеф на реалізацію проекту – консультаційного психологічного центру нового покоління у Харкові. Також з 2018 року є членкинею міжнародної організації Ukrainian Students For Liberty.

Крістіна Гайдай
Маріуполь

Анастасія студентка IV-го курсу Маріупольського державного університету спеціальності “Міжнародні відносини”. З 2015 почала активно займатися волонтерством, брати участь у різних ГО та взяла курс на змінотворення. Після Революції Гідності та того хаосу, який відбувався на Сході України, зокрема в її місті, Анастасія чітко усвідомила, що не може дозволити собі стояти осторонь! З 2017 року очолює молодіжну громадську організацію “Ліга політологів-міжнародників “Дипкорпус” у м.Маріуполь. Улітку 2018 р. Настя взяла участь у Національному з’їзді УСС, з чого й почалося її знайомство з лібертаріанським рухом.

Анастасія Кучеренко
Чернівці

Олена продовжує її п’ятий рік навчання за спеціальністю «Міжнародні відносини» у ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Водночас, вона є координатором Українських Студентів за Свободу у Чернівцях. ЇЇ знайомство із лібертаріанськими ідеями почалось у Сполучених Штатах, під час академічного обміну. Себе, як лібертаріанку, вона почала сприймати після перегляду фільму «Джой». Стрічка коротко описує вперту та нестримну жагу до підприємництва, завзяту та наполегливу роботу, комерційні інновації – речі, про які Ф. Гаєк та М. Фрідман писали цілі книги. Невдовзі після повернення в Україну, я подала заявку до УСС, щоб стати координатором.
Про Українських Студентів за Свободу: «Вірю, що разом із УСС та крутою командою, ми зможемо збудувати суспільство, де “найкращим урядом буде той, який втручається найменше”. УСС дає неймовірні можливості творити зміни, впливати на суспільство та зробити так, щоб ваш голос був почутий».

Олена Єгорова
Харків

Максим навчається у Харківському університеті імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Політичні науки». Вперше детально дізнався і пройнявся ідеями лібертаріанства на Free Generation Forum 2016, коли зрозумів, що ця ідеологія сповідує саме ті принципів, прихильником яких він є. У липні 2017-го приєднався до «Українських студентів за свободу». Наразі є головою харківського осередку організації.
Про Українських Студентів за Свободу: «”Українські студенти за свободу” — одна з небагатьох організацій в Україні, що пропонує та просуває справжні ефективні механізми зміни держави та суспільства на краще. Якщо коротко, то ми виступаємо за раціональну свободу кожного, але за ту свободу, яка пов’язана з самостійністю, відповідальністю та повагою до інших. Саме тому я з УСС».

Максим Широченков
Харків

Юлія – секретар Харківської філії УСС. На даний момент вона є студентом з міжнародного права та політології. Що стосується університету, Юлія навчається у Національному юридичному університеті та Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна відповідно. Вона почала цікавитися ідеями лібертаріанства після вступу до університету, але основним поштовхом для того, щоб долучитися до лібертаріанської течії, став Free Generation Forum 2016 р. Зараз вона пишається тим, що є представником «Українських Студентів за Свободу».
Про Українських Студентів за Свободу: «Я впевнена, що лібертаріанство — це не ідеологія, а стиль життя. Ідеї свободи — це не нав’язані цінності для мене, а осмислений вибір. Тому, коли з’явилася можливість приєднатися до “Українських Студентів за Свободу”, я не сумнівалася ані хвилини».

Юлія Курочкіна
Київ

Олександр закінчив бакалаврат Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародне право. На разі він продовжує навчання на магістратурі. Олександр остаточно утвердився як лібертаріанець після прочитання «Економіки за один урок» Генрі Хезліта, хоча хилило його в сторону ідей вільного ринку все життя. Олександр вважає, що свобода – не просто далека від життя концепція, але й залізобетонний рецепт успіху в масштабах країн. Саме тому він зосереджує свої основні зусилля в організації на наших законодавчих ініціативах.
Про Українських Студентів за Свободу: «Для мене лібертаріанство в сухому залишку почалося з бажання покращити життя в моїй країні. Після багаторічних досліджень і роздумів я прийшов до висновку, що єдиний надійний та перевірений спосіб це зробити – (економічна) свобода Дуже важливо мати підтримку однодумців, якщо не хочеш сидіти осторонь в той час, коли відбуваються зміни. Ось чому я з УСС – щоб реалізувати проекти та ідеї, які не міг реалізовувати наодинці. Ну, і щоб отримати задоволення в процесі»!

Олександр Висоцький
Київ

Навчається на 4 курсі в Київському економічному університеті за спеціальністю «фінанси». Вперше з ідеями лібертаріанства ознайомилася на циклі лекцій Liberty Classes. Згодом після відвідування «Форуму вільного покоління» вирішила приєднатися до команди однодумців для реалізації спільних цілей.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС – це не просто організація, яка прагне поширювати ідеї свободи, це також місце, де ти усвідомлюєш, що ти не лише не повинен підлаштовуватися під існуючі умови, ти сам здатен впливати на стан речей навколо себе».

Мар’яна Грушка
Київ

Тимур є випускником кафедра фінансів факультету економічних наук НаУКМА. Його шлях до лібертаріанства почався з Майдану, де він належав до 16 Сотні
Самооборони. Ті події примусили його задуматися над сенсом особистої свободи. Тоді ж Тимур захопився ідеями Мізеса, грузинськими реформами та Айн Ренд. Усе це й привело його на конференцію пам’яті Кахи Бендукідзе в листопаді 2014-го, де він вперше почув про існування молодіжних лібертаріанських організацій і зрозумів, що його надихають такі ідеї.
Про Українських Студентів за Свободу: «З часу конференції у кінці 2014-го я намагався приходити на всі тематичні заходи, тож коли почув про набір до УСС — не вагався взагалі».

Тимур Плющ
Київ

Ірина навчається на 4 курсі фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Займає активну громадянську позицію. Організовує різноманітні університетські (просвітницькі) заходи, займається науковою діяльністю та волонтерством. Ідеями лібертаріанства зацікавилась під час циклу лекцій Liberty Classes.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я вирішила стати частиною УСС задля того, аби долучитися до кола однодумців та поширювати лібертаріанські ідеї серед наших співвітчизників. Я переконана, що кожна людина має права і свободи, обмежувати які ніхто не може. Саме тому в УСС займаюсь роботою зі законодавством, аби наша Україна стала кращою для усіх».

Ірина Кінах
Чернівці

Анастасія народилася 1997 року, в час, коли Леонід Кучма впровадив нову ідеологію в країні — кумівський капіталізм. Вона живе у маленькому, зручному місті Чернівці і майже здобула ступінь бакалавра з політології в Чернівецькому національному університеті. Настя не любить рутину і стабільність і це одна із основних причин, чому у неї таке «яскраве» резюме, сповнене соціальними ініціативами та роботами. Любить кризові комунікації, політичний маркетинг та квіти.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я з УСС тому що мені не подобається моя реальність і я не хочу бути просто критиком. Замість критики я хочу діяти для змін. Мені не подобаються архаїчні правила та регуляції, які не працюють на ділі. Ми повинні «бігти» швидко і створювати нові ефективні політики, не завжди приймаючи дуже популярні рішення. Я люблю команду УСС, тому що вона складається із людей, які впевнені, що ми можемо прийняти нові правила життя, і жити разом у кращому світі».

Анастасія Павлюк
Київ

Катерина вивчає програмну інженерію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вона вперше по-справжньому ознайомилася з ідеями лібертаріанства проходячи онлайн-курс, створений членами УСС, знайшла у них натхнення, а згодом приєдналася до команди у тренувальному офлайн-таборі. У своїх утопічних мріях Катерина бачить майбутнє, у якому всі достатньо освічені для того, щоб зрозуміти і прийняти лібертаріанство, — цю мету вона розділяє з УСС та хоче досягти її командною роботою.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС — найвагоміше відкриття мого студентського життя, і я неймовірно щаслива формувати майбутнє своєї країни разом з одними з найрозумніших людей, яких зустрічала. Моєму палкому бажанню допомогти УСС досягти їх водночас чистої і щирої, але важкої і комплексної мети немає меж».

Катерина Репех
Львів

Павло студент-правник Національного Львівського університету імені Івана Франка. На даний момент займає посаду секретаря Львівського осередку «Українські Студенти за Свободу». Вперше Павло долучився до організації у 2016 році. У лютому 2018 року брав участь у представлені стенду нашої організації у Вашингтоні на заході, який був організований Американською консервативною спілкою.
Про Українських Студентів за Свободу:

Павло Потічний
Київ

Владислав є правником, закінчив магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Його перша зустріч з лібертаріанством відбулася в університеті, де він чітко усвідомив, що соціалізм не може працювати, а державне втручання має лише негативні наслідки. Разом з тим, він впевнений, що був лібертаріанцем ще з раннього віку, тому що завжди виступав за рівність можливостей та проти державного втручання. Після відвідування Free Generation Forum долучився до «Українських Студентів за Свободу» та розпочав свою лібертаріанську активність.
Про Українських Студентів за Свободу: «Як показує практика, практично всі зміни та прогресивні ідеї надходять від студентів. Неможливо якісно змінити країну без підтримки студентів. Отже, в країнах, що розвиваються, необхідні такі організації як УСС. Бути частиною такої чудової команди, яка поширює ідеї свободи — велика честь і можливість для розвитку».

Владислав Божко
Львів

Дмитро — бакалавр культурології Чернівецького Національного Університету. Є активним членом УСС з 2017 року. Зацікавився лібертаріанством ще під час навчання в університеті, де відстоював права та свободи студентів у студентському парламенті, на страйках та мітингах. Політичну філософію завжди розглядає з точки зору культуротворчих процесів.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я впевнений, що для загального культурного прогресу нашої держави, його збереження та гармонізації, потрібний абсолютно новий набір правил всередині соціуму. На мою думку, фундамент цього набору можна знайти в ідеях лібертаріанства. Кращої організації яка поширює ці ідеї серед української молоді просто не існує, саме тому я з УСС».

Дмитро Бабіченко
Київ

Дарина в цьому році завершує своє навчання у Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова з дипломом бакалавра з міжнародних відносин. Саме ця спеціальність привела її до лібертаріанських ідей. З 2015 року Дарина активно відвідувала різні заходи, що були присвячені безпековим питанням, а також питанням демократії, що гостро постало в Україні на зламі 2014-2015 рр. Згодом Дарина зрозуміла, що її ідеї багато кому лишаються не зрозумілими та дивними, адже вона почала сповідувати філософію свободи в той момент, коли ця свобода була підірвана. Вперше вона відвідала захід, присвячений лібертаріанству, восени 2017р., коли її покликала туди подруга. Дарина ще більше захопилася питанням вільного суспільства саме після осіннього ретріту, коли вона почула дивовижну історію Грузії та взяла участь у обговоренні деяких проблем.
Про Українських Студентів за Свободу: «В організацію вирішила вступити через спільність та близькість поглядів, найцікавіших людей, з якими можна робити великі кроки, а також через нестримне бажання відродити, оживити та оновити свободу в умах людей та в своїй голові, звісно. Організація – маленький стрибок у невичерпну кількість ідей, думок та шляхів до їх реалізації. Це дає тобі відчути себе частинкою нової історії, яка колись сколихне це суспільство та вийде за його межі».

Дарина Нестропа
Київ

Ілля — випускник Української Академії Лідерства, на даний момент навчається на першому курсі Києво-Могилянської академії, де вивчає прикладну математику.. Також він стажується в інвестиційному фонді Horizon Capital. З ідеями лібертаріанства вперше познайомився наприкінці свого навчання в академії лідерства. Тоді, разом з другом, дізнався про УСС та одразу ж вирішив приєднатися.
Про Українських Студентів за Свободу: «На превеликий жаль в Україні навіть після 26 років з моменту розпаду СРСР суспільство і досі мислить комуністично, що заважає стабільному розвитку держави. Тож я думаю, що діяльність УСС допоможе розвіяти міфи про капіталізм, та допоможе Україні побудувати вільне суспільство»

Ілля Платухін
Чернівці

Світлана народилася 1997 року на Буковині, де і зараз живе у чудовому місті Чернівці й уже 2 рік навчається в Чернівецькому Національному Університеті на факультеті «Історії, політології та міжнародних відносин». Міжнародна інформація, спеціальність яку вона обрала, є надзвичайно цікавої для неї, оскільки допомагає здобути знання з найрізноманітніших галузей суспільного життя. Закінчивши Studienkolleg Sachsen в м. Лейпциг та повернувшись назад до рідного міста, вона активно почалась займатись проектним менеджментом в сфері української літератури, де здобула цікавий та неймовірний досвід. Світлана живе під гаслом: «Немає неважливих та непотрібних знань, і життя – це постійний рух вперед та розвиток власних горизонтів та можливостей».
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС — це потужна платформа для саморозвитку та реалізації дуже важливих для нашої країни проектів. Познайомившись з такими різносторонніми особистостями в УСС, я зрозуміла, що у нашої країни є надзвичайний людський потенціал молодих, амбіційних, креативних та небайдужих людей. Мені цікаво разом з ними вибудовувати нову реальність та формувати перспективи на майбутнє. Для мене є неприйнятним просто спостерігати, і я знаю, що разом ми розбудовуємо потужну молодіжну організацію з свіжими креативними ідеями, які в подальшому ляжуть в основу нового суспільства».

Світлана Константинюк
Київ

Михайло навчається в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка за напрямком Програмна Інженерія. Вперше він дізнався про ідеї лібератеріанства після знайомства з членами різних громадських організацій. Тому я намагався розширити свої знання в цій галузі, і тоді я відразу зрозумів, що це те, що я повинен представляти і до чого я належу.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС — це дивовижна організація, яка намагається поширити ідею лібератеріанства серед українського суспільства та принести студентам розуміння істини та важливості цих ідей, і я справді захоплений бути частиною цього».

Михайло Решетняк
Львів

Випускник Української Академії Лідерства, студент філософського факультету Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича. Голова Львівського осередку УСС. Вперше доторкнувся до ідей свободи, вивчаючи філософію французького та англійського просвітництва на філософському факультеті.
«Мене вразило те, як люди борючись за свободу мислити та творити той світ в якому вони хочуть жити, започаткували епоху “Просвітництва” яка дала потужний поштовх розвитку наук. Я глибоко переконаний в тому, що справедливе суспільство може існувати тільки там, де справедливість визначається не державною номенклатурою, а здоровим глуздом кожного громадянина, який чітко усвідомлює свою відповідальність за кожен наступний крок».
Про Українських Студентів за Свободу: «Я глибоко переконаний, що цінність слова “свобода” для кожного хто народився в незалежній Україні – настільки міцно викарбувана в підсвідомості, що це стало не просто рисою характеру, а цінністю життя. Я дуже радий, що я маю однодумців в УСС, з якими я можу творити свою омріяну Вільну Україну».

Владислав Мальчевський
Львів

Студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Познайомилась з ідеями лібертаріанства декілька років тому, коли знайшла роботи Айн Ренд. Після довгого часу осмислення та прийняття принципів лібертаріанства почала шукати людей та події пов’язані з лібертаріанством та потрапила на Free Generation Forum 2016, де зустріла багато цікавих людей.
Про Українських Студентів за Свободу: «Лібертаріанство для мене це принцип життя, який допомагає покращити його якість».

Софія Родигіна
Львів

Євгенія Коляда навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики. Крім того вона є координатором в «Українських Студентах за Свободу» у місті Львові. Євгенія вперше дізналася про лібертаріанський рух під час ретріту, який УСС провели у липні 2017 року. Тоді вона побачила, що лібертаріанська спільнота дотримується поглядів, подібних до її власних переконань, і вирішила долучитися. Для Євгенії особиста свобода людини є найвищою цінністю, тому вона підтримує лібертаріанский рух і поширює лібертаріанські цінності.
Про «Українських Студентів за Свободу»: «Серед своїх колег я бачу людей, які здатні змінити світогляд цілого покоління і тим самим вплинути на долю держави. Я радію тому, як швидко наша організація росте і змінюється. Як на мене, серед молодих українців багато лібертаріанців за духом, навіть, якщо вони ще не усвідомили це. Тож, цілком можливо, що Україна потребує лібертаріанських цінностей, а ми лише допомагаємо їх поширювати».

Євгенія Коляда
Київ

Данило студент 2-го курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Безпека Інформаційних та Комунікаційних систем». Ідеями лібертаріанства Данило зацікавився ще в 11-му класі завдяки активній участі у науково-практичних конференціях «Модель Організації Об‘єднаних Націй». Після того, як дізнався про студентський лібертаріанський рух – не вагаючись вирішив стати його частиною.
Про Українських студентів за свободу: «Саме з допомогою організації “Українські Студенти за Свободу” та її учасників, можливо дати молоді необхідну платформу для самореалізації та знання що таке лібертаріанство та з чим його їдять. Саме студенти – це ланка суспільства, яка здатна на рішучі зміни та дії. Ми створюємо нові можливості для студентів та надаємо цікаві для осмислення речі, які можливо впровадити в Україні. Я хочу, щоб політична та громадська активність наших громадян покращувалась та досягала нових вершин, а з цим покращувалась і Україна».

Данило Вдовенко
Київ

Сергій вивчає міжнародний бізнес в Київському національному економічному університеті. Він є членом київського осередку «Українських студентів за свободу», з осені 2017 року. Спершу Сергій дізнався про ідеї свободи під час вивчення фінансів та макроекономіки. Він вважає, що саме такі принципи повинні бути реалізовані та пристосовані до нинішніх реалій в Україні0 Він розуміє, що податкова система та роль уряду в економіці України повинні бути мінімізовані, і що саме молодь повинна стояти у витоку цих змін. Після «Форуму вільного покоління» він приєднався до команди УСС та розпочав свою активну діяльність. Він готовий до нових викликів і бажає бачити Україну вільною у найближчому майбутньому.
Про «Українські студенти за свободу»: «Студенти — це двигун, який створює нові ідеї та шукає нові шляхи побудови кращої держави. Ми — студенти, наша місія — зробити країну кращою за допомогою нашого розуму та енергії. Наша команда намагається донести це повідомлення іншим студентам нашої країни за допомогою лекцій, курсів та семінарів. Я вірю в УСС і буду робити все від мене можливе аби наша країна була кращою для нас, та наших нащадків».

Сергій Олійник
Вінниця

Іван є студентом 3 курсу Донецького національного університету ім. Василя Стуса за спеціальністю міжнародні відносини. Вперше познайомився з лібертаріанськими ідеями під час другого курсу навчання, на лекції, що була організована УСС. Надалі подався на програму координаторів та успішно пройшов відбір. Після цього все глибше почав цікавитись лібертаріанством. Після східно-європейського ретріту, який проходив у Києві, дедалі глибше перейнявся лібертаріанськими ідеями.
Про Українських Студентів за Свободу: «Впевнений, що УСС це та організація, яка може поширити та втілити у реальність ідеї свободи в Україні. Тому що має для цього прекрасну команду, яка живе ідеями лібертаріанства, а також великий інструментарій для поширення цих ідей».

Іван Юрчишин