Вінниця
Вінниця

Михайло — співзасновник та голова наглядової ради УСС. Він виріс у місті Вінниця, де закінчив школу. З 2014 по 2016 рік навчався у Чернівецькому національному університеті за напрямком «Політологія», з 2016 по 2019 був студентом ДонНУ імені Василя Стуса, де отримав диплом магістра політології. Приєднався до лібертаріанського руху на кінці 2014 року, коли у грудні потрапив на конференцію присвячену пам’яті Кахи Бендукідзе у Києві. У 2015-2016 роках був головним редактором студентського онлайн-журналу Virginity Media. З 2015 року активний член міжнародної організації Students For Liberty, де займав позицію регіонального директора східноєвропейського регіону. На початку 2018 року проходив стажування у одному з найбільших аналітичних центрів у США — Інституті Катона у Вашингтоні. Був кандидатом у народні депутати по 18 виборчому округу на виборах 2019 року. З вересня 2019 року — головний виконавчий директор ГО «Українське товариство економічних свобод».
Про Українських Студентів за Свободу: «Для мене ідеї свободи — це не уявні ідеали, а ціль, до якої я невпинно іду. У своїй діяльності УСС ставить акцент на 2 речі: молодь і свободу. Молодь, тому що ми віримо, що лише люди, що народились і виросли у незалежній Україні здатні її змінити. Свободу, тому що, як показує людська історія, — це універсальні ліки від бідності. Я, як і мої однодумці, не хочу шукати щастя деінде, а прагну будувати його тут і зараз. Свобода була завжди найвищою цінністю для нашого народу, тому я переконаний, що саме вона буде головним інструментом для нашого процвітання».

Михайло Лавровський
Вінниця

Олексій — студент та громадський діяч. Родом з міста Вінниця, навчається в ДонНУ імені Василя Стуса за спеціалізацією «Політологія». З 2018 волонтер та амбасадор всеукраїнського проєкту «Будуємо Україну Разом». Організовує різні заходи на тему національно-патріотичного виховання молоді та екології. В цьому році пройшов програму Лідерства УСС та став членом організації. Координатор волонтерів на еко-фестивалі ДІЛИ.

Олексій Назаренко
Ніка Токаренко
Біла Церква

Ніка — активістка УСС із літа 2021. Народилася і виросла в місті під Києвом під назвою Біла Церква. Там і закінчила 11 класів. У 2017 вступила на інформаційні технології у Вінницький технічний університет (ВНТУ). У 2021 закінчила бакалаврат. І пішла на магістратуру у цей же університет.
Під час студентства була активним членом європейської студентської організації BEST (Board of European students of technology). Протягом 4 років членства була організатором багатьох подій. А також цілий рік була у виконавчій раді на позиції Vice President for Human Resources.
Двічі була на міжнародних студенських курсах у Румунії (2018 рік) і Греції (2019 рік).
З 2020 працює проєктним менеджером в IT компанії. Коли є вільний час, займається фотографією.

«З першого дня Програми Лідерства я зрозуміла, що свобода — це те, чого можна досягнути. Що “державні справи” не тільки державні. Що український народ може впливати на все, що відбувається. А насамперед ми — українські студенти, які можуть змінити майбутнє України. У мені з’явилася надія та вогонь, який точно допоможе нам хоча б на крок наблизитися до нашої цілі.»

Ніка Токаренко
Ксенія Суріна
Вінниця

Я, Суріна Ксенія Юріївна, 2003 року народження точно не жалкую, що це саме народження відбулося. Останнім часом моє життя стало настільки насиченим подіями, емоціями й новими людьми, що я в захваті від нього. Раніше я малювала картини, тепер я малюю свою щасливу долю. Обожнюю читати книжки, особливо класичні твори. У 10 класі ходила на карате, тож ви завжди можете звернутися до мене по допомогу. Також обожнюю готувати, фотографувати і їсти смачні страви.
Зараз вчуся на медика у Вінниці, але душею десь у дебрях африканських джунглів.
Коротше, сподіваюсь, мене не поб’ють капцями за таку нетрадиційну біографію.

«Не вистачить і декількох днів, щоби розповісти, який вайб я зловила від цих студентів-душніл. Це просто неймовірна організація з неймовірними активістами. Стільки корисної інформації та нових крутих вражень я не отримувала ще ніде. Тож, я можу сказати, що УСС найкращі, бо реально заслуговують на цей титул через те, що проводять велику просвітницьку роботу серед активної молоді, залучаючи її до творення нової, сильної та прогресивної України.»

Ксенія Суріна
Вінниця

Ольга — студентка 4 курсу стоматологічного факультету ВНМУ імені М. І. Пирогова та юридичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. З грудня 2018 року є головою Вінницького осередку Асоціації студентів стоматологів. Ідеями лібертаріанства зацікавилася, пройшовши відбір на Програму лідерства для Західного регіону від УСС.

Ольга Філевич
Вінниця

У цьому році Денис завершує навчання на магістратурі у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». До УСС приєднався влітку 2019 року задля досягнення спільної з організацією мети — зміни України на краще.

Денис Білоус
Вінниця

Анастасія – студентка 4 курсу спеціальності Політогія у ДонНУ ім.Василя Стусу.Проживає та навчається у місті Вінниця, де і успішно закінчила Фіз-мат гімназію №17. Навчаючись 4 роки на бакалавраті, найкориснішим були різного роду стажування, конференції, школи, які давали можливість не тільки побачити Україну, а й пізнавати різні політичні процеси та проблеми з іншого боку. Приєднавшись до Українських студентів за свободу, зрозуміла, що всі зміни починаються з нас. І лише маючи таку сильне бажання та мотивацію як у кожного члена УСС, можливо змінити майбутнє.

Анастасія Юрчишина
Вінниця

Олександр народився та виріс у місті Вінниця. У 2015 році вступив до ДонНУ ім. Василя Стуса на спеціальність “Міжнародні Відносини”. Його політичне та ідеологічне просвітлення, у глобальному масштабі, сталося у 2016 році після виборів президента США. Свою “Червону пігулку” Олександр отримав від таких особистостей та організацій як, Dennis Prager (PragerU), Dave Rubin (The Rubin Report), Ben Shapiro (The Daily Wire) Christina Hoff Sommer, Niall Ferguson, Jordan B. Peterson, Stephen Bannon, Carl Benjamin (Sargon of Akkad), Steven Crowder (Louder with Crowder), Lauren Southern, Cassie Jaye (The Red Pill), Paul Elam (MRA, A Voice For Men), Yaron Brook (Ayn Rand Institute), Milton Friedman, Dr. Sebastian Gorka та інші. З роками його поінформованість та обізнаність тільки збільшувалась, так само як і кількість його онлайн-підписок, та кількість заходів в яких він взяв участь. Тому, привівши свій розум в порядок, він готовий до практичного застосування своїх знань та навичок на благо собі, та іншим.

Олександр Злочевський
Вінниця

Народилася і закінчила школу в місті Бар. З 2016 року навчається у Вінницькому технічному коледжі на спеціальності “Компютерна інженерія”. З поглядами лібертаріанства блище познайомилася влітку 2018 року. Тоді і відвідала “Програму лідерства” Українських Студентів За Свободу. Після цього однозначно вирішила стати частиною цього руху.

Катерина Дацюк
Вінниця

Іван є студентом 3 курсу Донецького національного університету ім. Василя Стуса за спеціальністю міжнародні відносини. Вперше познайомився з лібертаріанськими ідеями під час другого курсу навчання, на лекції, що була організована УСС. Надалі подався на програму координаторів та успішно пройшов відбір. Після цього все глибше почав цікавитись лібертаріанством. Після східно-європейського ретріту, який проходив у Києві, дедалі глибше перейнявся лібертаріанськими ідеями.
Про Українських Студентів за Свободу: «Впевнений, що УСС це та організація, яка може поширити та втілити у реальність ідеї свободи в Україні. Тому що має для цього прекрасну команду, яка живе ідеями лібертаріанства, а також великий інструментарій для поширення цих ідей».

Іван Юрчишин