Вінниця
Вінниця

Михайло — співзасновник та член Наглядової ради УСС. Він виріс у місті Вінниця, де закінчив школу. З 2014 по 2016 рік навчався у Чернівецькому національному університеті за напрямком «Політологія», з 2016 по 2019 був студентом ДонНУ імені Василя Стуса, де отримав диплом магістра політології. Приєднався до лібертаріанського руху на кінці 2014 року, коли у грудні потрапив на конференцію присвячену пам’яті Кахи Бендукідзе у Києві. У 2015-2016 роках був головним редактором студентського онлайн-журналу Virginity Media. З 2015 року активний член міжнародної організації Students For Liberty, де займав позицію регіонального директора східноєвропейського регіону. На початку 2018 року проходив стажування у одному з найбільших аналітичних центрів у США — Інституті Катона у Вашингтоні. Був кандидатом у народні депутати по 18 виборчому округу на виборах 2019 року. З вересня 2019 року — головний виконавчий директор ГО «Українське товариство економічних свобод».
Про Українських Студентів за Свободу: «Для мене ідеї свободи — це не уявні ідеали, а ціль, до якої я невпинно іду. У своїй діяльності УСС ставить акцент на 2 речі: молодь і свободу. Молодь, тому що ми віримо, що лише люди, що народились і виросли у незалежній Україні здатні її змінити. Свободу, тому що, як показує людська історія, — це універсальні ліки від бідності. Я, як і мої однодумці, не хочу шукати щастя деінде, а прагну будувати його тут і зараз. Свобода була завжди найвищою цінністю для нашого народу, тому я переконаний, що саме вона буде головним інструментом для нашого процвітання».

Михайло Лавровський
Михайло Полажинець
Вінниця

Михайло родом із сонячного Закарпаття, народився в с. Синевир. Після закінчення середньої школи вирішив продовжити навчання в Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з підвищеною військово-фізичною підготовкою. А вже 2018 став студентом Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, і навчається на медичному факультеті. Брав участь у волонтерських проектах таких організацій як IJGD (2019) та ЮНІСЕФ (2022). Своє знайомство з ідеями лібертаріанського руху розпочав з Програми лідерства у 2022 році.

Дуже часто, коли людина хоче змінити щось на краще, вона зупиняється через брак знань, відсутність підтримки чи розуміння. Проте якщо зібрати декілька таких людей разом, і надати їм можливості, результати зможуть вразити світ. Для мене, УСС є саме тим середовищем, що здатне проявити в кожному його найкращі сторони, і зробити щось корисне для себе, товаришів та суспільства.

Михайло Полажинець
Олена Устименко
Вінниця

Олена — активістка УСС, яка виросла в мальовничому місті Чернігів, де закінчила школу із золотою медаллю. З 2021 навчається у Вінницькому національному медичному університеті імені Пирогова на спеціальності “Медицина”. Займалася 9 років танцями, багато подорожує і любить читати книжки(особливо детективи та психологію).Вступила до лав УСС після Програми Лідерства 2022.

“УСС-це сім’я, яка тебе не кине і буде допомагати і підтримувати, навіть в такі складні часи”.

Олена Устименко
Олександра Дідківська
Вінниця

Народилася та виросла у Житомирі. В 2016 році видала свою першу поетичну збірку. В 2018 році поступила до ВНМУ ім.М.І.Пирогова. на факультет стоматології. В 2021 році організувала та провела свій перший незалежний творчий захід. Весною 2022 створила власний проект «СУМ» — сучасна українська молодь. Суть проекту — надавати можливість молоді презентувати свою творчість: вірші, пісні, картини, фотографії, прозові твори. В той же період створила команду перекладу манги українською.
В липні 2022 провела перший злет СУМу у місті Житомир. На заході були: виставка картин, фотографій та творчий вечір. Того ж року випадково дізналася від друзів про Програму лідерства та вирішила подати анкету.
Восени 2022 організувала другий злет СУМу, але на цей раз у місті Вінниця, помічниками у проведенні якого став вінницький осередок УСС.

“УСС — це сім’я свободи.”

Олександра Дідківська
Владислав Бойко
Вінниця

Владислав родом із Вараша́, міста-супутника Рівненської АЕС. З 2021 навчається на медичному факультеті ВНМУ ім. М. І. Пирогова, практично відтоді ж несе послух іподиякона. Вже у рідній школі проявив себе у різних активностях, брав участь у олімпіадах й турнірах, театральних виставах, полемічних гуртках тощо. У старших класах вже послідовно пропагував ідеї свободи й патріотизму серед знайомих, однокласників, у своїх роботах.
Влітку 2022 року приєднався до УСС.

“Найголовнішою цінністю для мене є свобода людини – саме свобода відрізняє людину від всього видимого нам світу і дає нам право бути тими, ким ми хочемо бути. Звичайно ж, ми не є повністю ідеальними, але ми покликані прагнути цього і саме свобода є тим дороговказом, який може допомогти нам у цьому. Українські студенти за свободу боряться саме за визнання життєвої важливості свободи, тож це ті люди, з якими мені не страшно й несамотньо захищати людину (яка за задумом є вільною) та нашу найулюбленішу Україну.”

Владислав Бойко
Вінниця

Олексій — студент та громадський діяч. Родом з міста Вінниця, навчається в ДонНУ імені Василя Стуса за спеціалізацією «Політологія». З 2018 волонтер та амбасадор всеукраїнського проєкту «Будуємо Україну Разом». Організовує різні заходи на тему національно-патріотичного виховання молоді та екології. В цьому році пройшов програму Лідерства УСС та став членом організації. Координатор волонтерів на еко-фестивалі ДІЛИ.

Олексій Назаренко
Ніка Токаренко
Біла Церква

Ніка — активістка УСС із літа 2021. Народилася і виросла в місті під Києвом під назвою Біла Церква. Там і закінчила 11 класів. У 2017 вступила на інформаційні технології у Вінницький технічний університет (ВНТУ). У 2021 закінчила бакалаврат. І пішла на магістратуру у цей же університет.
Під час студентства була активним членом європейської студентської організації BEST (Board of European students of technology). Протягом 4 років членства була організатором багатьох подій. А також цілий рік була у виконавчій раді на позиції Vice President for Human Resources.
Двічі була на міжнародних студенських курсах у Румунії (2018 рік) і Греції (2019 рік).
З 2020 працює проєктним менеджером в IT компанії. Коли є вільний час, займається фотографією.

«З першого дня Програми Лідерства я зрозуміла, що свобода — це те, чого можна досягнути. Що “державні справи” не тільки державні. Що український народ може впливати на все, що відбувається. А насамперед ми — українські студенти, які можуть змінити майбутнє України. У мені з’явилася надія та вогонь, який точно допоможе нам хоча б на крок наблизитися до нашої цілі.»

Ніка Токаренко
Ксенія Суріна
Вінниця

Ксеня народилася в Миколаєві, де жила до 18 років. В рідному місті закінчила художню школу, багато волонтерила, брала участь в освітніх проектах і конференціях з питань економічних відносин і міжнародних політичних стратегій. Також просувала ідею туристичного Миколаєва. Після школи вступила у вінницький медичний, де досі навчається. В 2021 році приєдналася до УСС і почала втілювати в життя давню мрію: робити свій внесок в розвиток країни. Зараз вона активно займається просуванням не тільки ідей вільної економіки, але й ідей здорових та сильних ментально та фізично людей, допомагаю людям, які хотять почати займатися спортом, і займається питаннями мотивації.

УСС для мене це не просто крутезна громадська організація, але й можливість знайти широке коло однодумців, втілювати освітні та громадські ініціативи, постійно розвивати себе та Україну. УСС змінило мене, розширила кордони, навчила робити неймовірні речі і дала мені справжніх друзів.

Ксенія Суріна
Вінниця

Ольга — студентка 4 курсу стоматологічного факультету ВНМУ імені М. І. Пирогова та юридичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. З грудня 2018 року є головою Вінницького осередку Асоціації студентів стоматологів. Ідеями лібертаріанства зацікавилася, пройшовши відбір на Програму лідерства для Західного регіону від УСС.

Ольга Філевич
Вінниця

У цьому році Денис завершує навчання на магістратурі у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». До УСС приєднався влітку 2019 року задля досягнення спільної з організацією мети — зміни України на краще.

Денис Білоус
Вінниця

Анастасія – студентка 4 курсу спеціальності Політогія у ДонНУ ім.Василя Стусу.Проживає та навчається у місті Вінниця, де і успішно закінчила Фіз-мат гімназію №17. Навчаючись 4 роки на бакалавраті, найкориснішим були різного роду стажування, конференції, школи, які давали можливість не тільки побачити Україну, а й пізнавати різні політичні процеси та проблеми з іншого боку. Приєднавшись до Українських студентів за свободу, зрозуміла, що всі зміни починаються з нас. І лише маючи таку сильне бажання та мотивацію як у кожного члена УСС, можливо змінити майбутнє.

Анастасія Юрчишина
Вінниця

Олександр народився та виріс у місті Вінниця. У 2015 році вступив до ДонНУ ім. Василя Стуса на спеціальність “Міжнародні Відносини”. Його політичне та ідеологічне просвітлення, у глобальному масштабі, сталося у 2016 році після виборів президента США. Свою “Червону пігулку” Олександр отримав від таких особистостей та організацій як, Dennis Prager (PragerU), Dave Rubin (The Rubin Report), Ben Shapiro (The Daily Wire) Christina Hoff Sommer, Niall Ferguson, Jordan B. Peterson, Stephen Bannon, Carl Benjamin (Sargon of Akkad), Steven Crowder (Louder with Crowder), Lauren Southern, Cassie Jaye (The Red Pill), Paul Elam (MRA, A Voice For Men), Yaron Brook (Ayn Rand Institute), Milton Friedman, Dr. Sebastian Gorka та інші. З роками його поінформованість та обізнаність тільки збільшувалась, так само як і кількість його онлайн-підписок, та кількість заходів в яких він взяв участь. Тому, привівши свій розум в порядок, він готовий до практичного застосування своїх знань та навичок на благо собі, та іншим.

Олександр Злочевський
Вінниця

Народилася і закінчила школу в місті Бар. З 2016 року навчається у Вінницькому технічному коледжі на спеціальності “Компютерна інженерія”. З поглядами лібертаріанства блище познайомилася влітку 2018 року. Тоді і відвідала “Програму лідерства” Українських Студентів За Свободу. Після цього однозначно вирішила стати частиною цього руху.

Катерина Дацюк
Вінниця

Іван є студентом 3 курсу Донецького національного університету ім. Василя Стуса за спеціальністю міжнародні відносини. Вперше познайомився з лібертаріанськими ідеями під час другого курсу навчання, на лекції, що була організована УСС. Надалі подався на програму координаторів та успішно пройшов відбір. Після цього все глибше почав цікавитись лібертаріанством. Після східно-європейського ретріту, який проходив у Києві, дедалі глибше перейнявся лібертаріанськими ідеями.
Про Українських Студентів за Свободу: «Впевнений, що УСС це та організація, яка може поширити та втілити у реальність ідеї свободи в Україні. Тому що має для цього прекрасну команду, яка живе ідеями лібертаріанства, а також великий інструментарій для поширення цих ідей».

Іван Юрчишин