26-31 липня під Вінницею пройшов перший тренінговий з’їзд Програми Лідерства. Протягом чотирьох днів учасники відвідували лекції, брали участь у тренінгах, спілкувалися, обмінювалися ідеями та розробляли власні проєкти.

Програма навчання була насиченою.  Наталія Піпа, народна депутатка, розповіла про лідерство в політиці. Андрій Зелінський познайомив учасників із філософією та основами лідерства. А Іван Омелян навчав, як ставити цілі та досягати їх.

Також наші учасники змогли дізнатися про те, як започаткувати власну справу. Про це розповів Владислав Мальчевський.

Під час тренінгового табору 5 команд розробляли та презентували адвокаційні кампанії. Команди працювали над такими темами: легалізація зброї, легалізація марихуани, проблема євроблях, трансплантація органів та легалізація секс-послуг. Переможцями стали учасники, які створювали кампанію для медичного канабісу. Тепер вони запрошені до участі в Золотому з’їзді УСС.

Традиційно під час з’їзду ми нагородили найкращих членів нашої організації. У номінації «Проєкт року» переміг Роман Лішнянський за реалізацію проєкту «Онлайн-бібліотека» та просвітницьку діяльність. У номінації «Відданість організації» перемогла Анастасія Павлюк. А номінацію «Майбутнє УСС» отримав Андрій Панасюк.

Ми радіємо, що з кожним роком наша команда зростає! Попереду багато планів та досягнень.