Третій рік поспіль ГО «Українські Студенти за Свободу» бере участь у всеукраїнському конкурсі «Золотий фліпчарт 2023», який нагороджує благодійні проєкти та громадські ініціативи за активну роботу задля формування свідомого українського суспільства.

Два попередні роки ми отримували нагороди, які відзначали нашу діяльність у громадському секторі: у 2021 ми здобули перемогу у номінації «Громадська організація року», у 2022 наша «Економічна школа Мізеса» посіла 2 місце у номінації «Проєкт року». Цьогоріч ми подалися одразу у три номінації.

Відлік днів до закінчення голосування, усеможливі репости дописів у соціальних мережах, активне голосування, підтримка наших друзів та партнерів, інвестиція неймовірних зусиль у наближення наших заявок у номінаціях до перемоги — таким був час очікування результатів.

23-24 березня Голова Організації, Анна Тимошенко, також відвідала всеукраїнський дводенний форум «Рік незламності та боротьби», що зібрав активістів та волонтерів з різних куточків України у Тернополі. Форум відбувався у рамках конкурсу. На ньому підіймались важливі теми для українського громадського сектору та суспільства, в цілому: волонтерство, допомога військовим та цивільним, що постраждали від війни, національно-патріотичне виховання молоді, неформальна освіта, співпраця влади з громадськими активістами. Опісля форуму відбулось нагородження переможців конкурсу.

У номінації «Громадська організація року» ми посіли ІІ місце.

Дуже дякую за цю нагороду! Нагорода, звання «Громадської організації року» належить кожному з п’ятиста УССівців та УССівок.

Я дуже хочу подякувати кожному члену Організації, який та яка щодня докладає зусиль до просування економічної, індивідуальної, або політичної Свободи в Україні. Ми пишаємося нашими просвітницькими заходами, ми пишаємося нашими благодійними фондами, які були засновані членами нашої Організації (такими як Київський Гуманітарний Штаб та БФ «Другий Фронт»).

Також ми пишаємося тими УССівцями, які захищають нас на передовій. Віддаємо шану тим, хто віддав за нашу Свободу своє життя. Ще раз хочу подякувати кожному з воїнів та кожному члену УСС. Давайте захищати нашу Свободу разом і не забувати, яка в неї ціна. Дякую! — згадує Анна у своєму виступі.

У номінації «Молодіжний проєкт року» за нашу Програмі Лідерства 2022 ми отримали ІІ місце.

Наша «Програма Лідерства: Фортеця Свободи» — це проєкт неймовірних масштабів, який ми готували у дуже короткі терміни, проте з неймовірною жагою подолати цей виклик і зібрати 300 проактивних молодих людей у Меджибізькій фортеці!

Програма Лідерства — це справді унікальна подія, це освітній захід, на якому були не лише лекції з філософії, економіки та політології — це подія, яка зібрала понад 300 людей з різних куточків України. Що важливіше — табір дав мені можливість приєднатися до спільноти, де я знайшла своїх однодумців і разом з ними тепер можу поширювати ідеї Свободи в Україні, що для нас було, є і, я впевнена, буде актуальним завжди. — ділиться думками Олеся Герин, активістка УСС.

У номінації «Волонтерська ініціатива року» Київський Гуманітарний Штаб, створений на базі УСС, посів ІІІ місце.

На початку повномасштабної війни штаб «народився» як відповідь на неминучі гуманітарні потреби, спричинені російським вторгненням в Україну. Київський гуманітарний штаб допомагає доставляти цивільним і військовим медикаменти, продукти харчування, броню, одяг та багато іншого.

Дуже дякую за цю нагороду! Київський Гуманітарний Штаб був співзаснований разом з членами громадської організації «Українські Студенти за Свободу», Єлизаветою Підопригорою, Анатолієм Дідиком, Іллєю Платухіним і ще багатьма людьми. За період існування понад рік КГШ доставили неймовірну кількість гуманітарної допомоги, медикаментів, технічного обладнання та екіпірування для спецпідрозділів.

Дякую дуже Київському Гуманітарному Штабу за те, що ми з вами тут! Вони також докладають великі зусилля для того, аби Україна перемогла! Слава Україні! — виголошує Анна у своїй промові.

Насамкінець, хочемо подякувати усім, хто голосував за нас у номінаціях, підтримував та поширював голосування серед друзів та близьких! Ці нагороди — наша спільна перемога і відзнака усіх наших досягнень та боротьби.

Ми з гордістю розповідатимемо наступним поколінням в УСС, якими здобутками ми пишаємося і заради чого ми боремося.

Дякуємо організаторам конкурсу, Освітньо-аналітичному центру розвитку громад, спікерам форуму, партнерам, та усім учасникам конкурсу! Ми дуже втішені різноманітністю та активністю громадських ініціатив в Україні!

Золотий фліпчарт

Фото: «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».