«Ми вимагаємо невідкладного розгляду законопроекту про легалізацію медичного канабісу!»

Саме з таким меседжем наша організація вийшла у суботу, 26 жовтня 2019 року, на Конопляний #МаршСвободи під Кабінет Міністрів. Разом із представниками інших громадських організацій пояснювали чому не можна відкладати питання легалізації медичного канабісу.


В Україні більше 1 млн людей хворих на рак, кожен 10 пенсіонер страждає від хвороби Альцгеймера, більше 50 тисяч хворих на епілепсію.

Це 3 із 15 хвороб, при яких практикують лікування медичним канабісом. Більше мільйона українців кожного року втрачають шанс на одужання, а країна втрачає мільйонні прибутки. В Україні дозволене застосування морфіну в медичних цілях, натомість канабіс заборонено навіть вивчати.


Ми наголошуємо на тому, що заборона медичного канабісу порушує конституційні права близько 2 мільйонів українців. Це пацієнти, яким наявні в Україні методи лікування не допомагають або не дають достатнього ефекту, якщо порівнювати з методами, що практикують в інших країнах, де обіг медичного канабісу врегульований.


Медичний канабіс наразі дозволений в Канаді, США, Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Хорватії, Фінляндії, Франції, Німеччині тощо.


До Конопляного #МаршуСвободи долучилось близько пів тисячі людей, дякуємо за небайдужість до цієї важливої проблеми! Сподіваємось, що Верховна Рада якнайшвидше розгляне законопроєкт про легалізацію медичного канабісу, хворі люди чекати не можуть!