8 -10 грудня, ми зібрали найкращих представників нашої організації зі всієї України на перший Золотий з’їзд УСС. Ми зібрали людей, які протягом року допомагали нам реалізовувати масштабні івенти, проводили заходи в осередках та створювали  власні проєкти. Найяскравіші члени нашої організації серед яких: координатори, голови осередків, функціонери та активісти!


Протягом трьох насичених днів ми підводили підсумки 2019 року та розписували план роботи на наступний рік. Слухали лекції спікерів, працювали в командах та просто весело проводили час разом!


Цього роки ми ввели найпрестижнішу нагороду УСС – Золота Гуска! Її отримує людина за найкрутіше реалізований проект! Вітаємо Mакса Широченкова та Харківський осередок, який отримав Золоту Гуску за «Школу Законодавця»!

Вітаємо Тараса Погребняка, який отримав Срібну Гуску за найкращу промову: «Як УСС може змінити ваше життя». Вітаємо Антона Бондара та всю команду «Liberty MovieMent» які отримали Бронзову Гуску та додатковий грант на реалізацію проєкту в розмірі 24 тисячі гривень!


Дякуємо кожному, хто наполегливо працював цього року! Ми щиро радіємо, що маємо в команді таких людей!