У Києві, 7 грудня, відбувся масштабний форум для молоді —  Free Generation Forum 2019. Ми зібрали разом більше 150 проактивних людей аби обговорити теперішнє та майбутнє України! Цього року ми обрали тематику шалених нульових, аби показати, як все починалось та куди рухатись далі!


Цього року на учасників чекали лекції від провідних фахівців, панельні дискусії за участю українських змінотворців та запеклі дебати з міжнародними спікерами!

Серед спікерів Free Generation Forum 2019:

Tom G. Palmer — лібертаріанський автор і теоретик, старший науковий співробітник Інституту Катона та віце-президент з міжнародних програм в мережі Atlas Network.  На форумі Tom Palmer представив власну книгу «Чому свобода?», перекладом якої наша організація замймалась останні пів року.


Олексій Арестович — військовий експерт та блогер. Під час його лекція обговорили дисциплінарне суспільство та чи можливо його реформувати.


Ярослав Романчук — білоруський економіст, керівник Науково-Дослідницького центру Мізеса. Ярослав розповів як правильна економічна політика здатна докорінно змінити Україну.


Під час панельної дискусії «Sustainable Development Goals і економічний розвиток України» обговорили чи може бізнес вирішувати екологічні питання. До дискусії залучили 6 українських експертів, які працюють над покращенням екології вже сьогодні.


Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та інтерес до майбутнього нашої країни! Дякуємо також спікерам за пізнавальні лекції та дискусії, та звісно ж команді організаторів «Українські студенти за свободу»!