Leadership
program

Програма лідерства — основний освітній проект нашої організації, метою якого є поширення ідей свободи серед української молоді. Студентські лідери є обличчям нашої організації у своїх університетах, містах та в Україні в цілому.

Участь у програмі передбачає унікальну можливість просувати ідеї свободи та розвивати свої лідерські навички разом із однодумцями. Програма складається із навчальної та практичної частин, у яких лідери зможуть проявити себе, реалізуючи проекти у своїх регіонах .

Учасником нашої програми ми бачимо молоду людину, яка прагне розбудовувати студентський рух в Україні, просувати ідеї свободи та працювати задля вільного майбутнього нашої країни.

Бажані вимоги до кандидатів

(УКР) Програма Лідерства створена для молоді з усієї країни, тож відбір є досить конкурентним. Всі учасники Програми Лідерства «Українських студентів за свободу» повинні бути абітурієнтами або нинішніми студентами вищих навчальних закладів України.

Студенти, які бажають долучитись до Програми Лідерства, мають приділяти 5-10 годин на тиждень програмі протягом одного навчального року. Успішні кандидати є відмінними комунікаторами зі вмінням знаходити особистий креативний підхід.

 • Принаймні 1 рік досвіду лідерства в студентській групі;
 • Здатність керувати декількома проектами одночасно;
 • Прагнення розвинути свої особистісні навички;
 • Вміння чітко і переконливо висловлювати свої думки;
 • Сильна мотивація, спрямована на доведення проектів до кінця;
 • Пристрасть до ідей свободи і організації заходів, які зроблять Україну кращим місцем для життя;
 • Зацікавленість у посиденьках з іншими студентами до світанку розмовляючи на тему свободи.
Як стати лідером?
 • Заповнити
  анкету
 • Пройти загальнонаціональний відбір
  Він включає в себе тестові завдання та інтерв’ю з керівництвом організації та головою регіонального осередку
 • Взяти участь у триденному
  регіональному з’їзді
  Регіональний з’їзд — заключний етап відбору, де на кандидатів чекатимуть лекції та семінари від спікерів з України та закордону.
 • Успішно пройти онлайн тренінг
  В тренінг входять найкращі матеріали сучасних та минулих ідеологів класичного лібералізму, записи цікавих виступів та інші навчальні матеріали. Завдяки тренінгу ви дізнаєтесь не лише про основи ідеології свободи, а й отримаєте корисні навички, які потім зможете використати в своїй діяльності в ролі студентських лідерів.

Із початком навчального року лідери працюватимуть над поширенням ідей свободи. Реалізуючи проекти у своїх містах та допомагаючи із організацією заходів у різних регіонах України, учасники на практиці закріплять отриманні знання та навички. Лідери матимуть доступ до загальнонаціональної мережі «Українських студентів за свободу», що містить як матеріальні ресурси, так і розгалужену мережу активістів, які поширюють свободу у всьому світі.

(УКР) Приєднуйся та змінюй країну разом з нами
FAQ
Скільки коштує участь у програмі?

Участь у програмі лідерства є безкоштовною. Усі витрати, включно з роздатковими матеріалами, проїздом та проживанням під час регіональних з’їздів покриваються нашою організацією. Також ми надаємо нашим лідерам можливість отримати гранти на суму до 1 тисячі доларів на власні проекти в регіонах.

Хто може стати лідером?

Лідером УСС можуть стати випускники середніх шкіл та студенти ВНЗ. Однак інколи ми робимо винятки. Для нас найголовнішим є ваше бажання вчитись, змінювати Україну на краще та відстоювати ідеї свободи.

Коли проходитимуть регіональні з’їзди?

У 2019 році регіональні з’їзди проходитимуть упродовж липня-серпня у такому порядку: Київ ( лідери з Києва та Київської області), Західний регіон ( лідери з таких областей: Вінницька, Житомирська, Тернопільська, Хмельницька, Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Рівненська), Східний регіон ( лідери з таких областей: Харківська, Донецька, Луганська, Полтавська, Дніпропетровська, Сумська, Чернігівська) Південний регіон ( лідери з таких областей: АР Крим, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська).

Як довго триває програма?

Програма розрахована на рік, але після цього ми заохочуємо лідерів долучатися до нашої великої команди «Українських студентів за свободу».

Приєднуйся до найбільшої та найактивнішої в Україні студентської організації, що відстоює ідеї свободи! Кинь виклик собі та світу, разом ми здатні змінити цю країну на краще!