Тернопіль
Тернопіль

Ярослав виріс у містечку Бережани, де закінчив школу. З 2014 по 2018 рік навчався у Тернопільському національному педагогічному університеті за напрямком «Історія». З 2018 року здобуває ступені магістра за напрямками «Історія» та «Філософія, аналітика суспільних процесів». Приєднався до лібертаріанського руху літом 2019 року, коли потрапив на черговий з’їзд УСС у Вінниці. З 2018 року координатор проєктів та волонтер ГО «Центр науки Тернополя». У 2019 році учасник програм професійного та особистісного розвитку «Вища політична школа» та «Державотворець». Літом 2019 року стажувався в одному з кращих think tanks України – VoxUkraine.

Ярослав Жданович
Назар Ковбаса
Тернопіль

Назар виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив гуманітарно-технічний ліцей з поглибленим вивченням математики. З 2016 по нині навчається у Тернопільському національному медичному університеті за напрямком “Стоматологія”. Приєднався до лібертаріанського руху літом 2020 року, коли потрапив на програму лідерства у місті Вінниця. З 2017 і по 2020 перший заступник голови Студентського Парламенту ТНМУ. З 2019-2020 був віцепрезидентом Української асоціації студентів. У 2020 став співзасновником ГО “Ліга студентів Тернопільщини”.

Для мене ідеї свободи – це в першу чергу шлях до духовного та матеріального збагачення людини. Саме таку тезу я несу з собою по життю. Коли між хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний. Саме через призму такої думки кожен українець має розглядати події, що відбуваються в державі, і це те, що я бачу в людях навколо себе в УСС.

Назар Ковбаса
Денис Гузар
Тернопіль

Денис до 2013 року ріс в місті Умань, після чого переїхав в Тернопіль, де вже закінчив школу. З 2015 по 2019 рік навчався в Тернопільському Технічному коледжі імені Івана Пулюя за напрямом “Комп’ютерна Інженерія”, після чого продовжив навчання в Тернопільському Національному Технічному Університеті імені Івана Пулюя. З кінця 2018 року член громадської організації “Центр Науки Тернополя”. Літом 2020 року став активістом Українських Студентів за Свободу.

УСС виділяє особливу увагу на два напрями: молодь і Свободу. Ідеї Свободи для мене завжди знаходяться на першому місці, це ціль на яку я працюю і за яку я готовий боротись. Молодь – найбільша рушійна сила в державі, саме молодь просувала найбільші світові зміни, зкидувала тиранів та хотіла кращого життя для всіх. Я, як і тепер моя друга сім’я, не хочемо їхати зі своєї рідної країни в пошуках щастя та достойного життя, тому ми будуємо його тут і зараз.

Денис Гузар