Тернопіль
Іванна Шевчук
Тернопіль

Іванна – родом з Рівненщини. У гімназії спершу поглиблено вивчала гуманітарні науки, а опісля перейшла на природничий профіль, що допомогло вступити у медичний університет ТНМУ. Наразі є студенткою 5 курсу. У серпні 2022 приєдналась до УСС, хоча знала про організацію давно, війна все змінила і дала розуміння.

“УСС – це про людей, про вільних, сильних, здатних творити зміни”

Іванна Шевчук
Олег Гвоздик
Тернопіль

Олег – активіст УСС. Він виріс у місті Тернопіль. Там же навчався і закінчив школі. Навчається у Тернопільському Національному Технічному Університеті ім. І. Пулюя за напрямком «Фінанси, банківська справа та страхування». У 2018-2019 роках навчався у Wilbur Wright College в Чикаго. Приєднався до лібертаріанського руху влітку 2022 року, потрапивши на Програму Лідерства у Меджибожі.

Наше покоління на власні очі бачить, що свобода – це ідеї за які варто боротись, ідеї за які боряться прямо зараз. Складно боротись одному, і УСС об‘єднав студентів в спільною ідеєю, спільною метою, щоб кожен наш крок вів нас по правильному шляху. Саме об‘єднання робить нас сильнішими. І я впевнений, що з цими людьми ми принесемо багато змін – насамперед у власне життя.

Олег Гвоздик
Олеся Герин
Тернопіль

Олеся родом із невеличкого села на Львівщині, але останні 3 роки проживає у Тернополі, де й навчається за спеціальністю політологія. Почала проявляти зацікавленість у політичних ідеологіях та громадській активності ще з підліткового віку, волонтерила на різноманітних проєктах та взаємодіяла із людьми, що відстоювали різні погляди на політичне життя. До організації вирішила приєднатися, оскільки ідея свободи завжди була для неї найбільшою цінністю, а УСС об’єднує таких людей.

“Свобода -це радість. А як писав Жадан: “радість це те, що дається з боєм”. Ці слова виникають у моїй голові щоразу, коли замислююсь над ідеєю свободи. УСС змушує мене радіти, бо довкола я бачу людей, які мають схожі цінності і які готові за них боротися. Українські студенти за свободу це не лише про впевненість у тому, що нам є за що боротись, це про впевненість у тому, що у нас є кому боротись. УСС це про людей свободи.”

Олеся Герин
Мар'яна Гайдук
Тернопіль

Мар’яна – активістка УСС з 2022 року. Вона народилася і виросла в місті Тернопіль. Навчалась та завершила школу у 2020 та поступила в цьому ж році в Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Опановує спеціальність ” історія (середня освіта)”. Бере активну участь у студенському житті університету та в скауцькій організації. Приєдналася до ліберанського руху літом 2022 року, коли потрапила на з’їзд УСС у Меджибіж.

Що являє собою «Українські Студенти за Свободу»? По-перше, це спільнота де зможеш знайти коло однодумців які підтримують найголовнішу цінність — свободолюбність та бунтарність ламати утиски в які нас прагне загнати федерація росія. По друге — можливість стати активним та свідомим громадянином України і відстоювати правильний шлях до свободи й демократії.

Свобода — це розкіш, яку не кожен може собі дозволити. О. Бісмарк

Мар’яна Гайдук
Тарас Якимчук
Тернопіль

Тарас — активіст УСС. Він зріс на Тернопільщині, де, здобувши середню освіту, вступив у 2019 році на історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, де здобуває знання за фахом історика-археолога. Активно займається дослідженням археологічної спадщини України. У 2022 році у ролі волонтера він взяв участь в експедиції Інституту археології НАН України, що досліджувала археологічну пам’ятку в Чернівецькій області. Громадські організації, на думку Тараса, є запорукою розвитку демократії, тому він вирішив спробувати себе на Програмі Лідерства 2022 від УСС, за результатами якої приєднався до організації, що близька йому по цінностях.

УСС – це спільнота активних молодих людей, котрі прагнуть змінити Україну на краще. Бути частиною такої спільноти – честь. Засади на котрих стоїть організація, є притаманними для усіх розвинених країн, що вважаються для нас взірцевими. Саме завдяки цій спільноті, Україна в майбутньому стане взірцем для інших.

Тарас Якимчук
Тамара Мелішкевич
Тернопіль

Тамара- студентка Західноукраїнського національного університету, де вивчає журналістику і Таврійського національного університету на спеціальності філологія східних мов (іврит). Любов до східної культури в неї з дитинства, тому дівчина вивчає ще й японську мову та є учасницею танцювальної команди за напрямком корейських танців. Але любов до України не перевершити нічим, так вона приєдналась до УСС в 2022 році після проходження програми лідерства. Тамара з Тернопільського осередку, активно бере участь в міжнародних програмах, де представляє Україну та поширює обізнаність людей щодо нашої держави.

«”Врешті наші всі серця Об’єдналися в одне Будемо разом й до кінця Коли день прийде,”- ці слова були в моїй голові ще багато днів після закінчення програми лідерства, адже вони так влучно описують УСС. Це про свободу, про людей, про боротьбу за вільну краіну. Велика сім’я, яка стоїть горою за кожного»

Тамара Мелішкевич
Віталій Дудяк
Тернопіль

Віталій – школяр, який потрапив у громадський сектор. З 2021 учасник ГО “Ліга Студентів Тернопільщини”, займає посаду Віце-президента відділу СММ.

Ти називаєш себе вільним. Вільним від чого, чи вільним для чого?

Віталій Дудяк
Ярослав Жданович
Тернопіль

Ярослав переїхав у 2014 з Бережан у Тернопіль. У 2018 отримав ступінь бакалавра в Тернопільському національному педагогічному університеті за напрямом «Історія», у 2020 — ступені магістра «Історії» та «Філософії, аналітики суспільних процесів». З 2020 року навчається в аспірантурі за напрямком «Політологія» в Західноукраїнському національному університеті. Випускник програм «Вища політична школа», «Інститут політичної освіти». Стажувався в think tank — VoxUkraine.

Головний спеціаліст відділу молодіжної політики Тернопільської міської ради. Молодіжний працівник. Координатор проєктів ГО «Центр науки Тернополя». Член наглядової ради ГО «Ліга студентів Тернопільщини». Регіональний координатор програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець». Регіональний координатор конкурсу «Молодіжна столиця України».

Приєднався до лібертаріанського руху літом 2019 року, коли потрапив на з’їзд УСС у Вінниці. Заснував осередок «Українських Студентів за Свободу» в Тернополі.

«Українські Студенти за Свободу — це спільнота, в якій зручно бути собою. Спільнота, учасники якої поділяють цінності вільної України та вільного ринку.»

Ярослав Жданович
Юлія Назар
Тернопіль

Юлія — активістка УСС з 2021 року. Вона народилася і виросла в мальовничому і файному місті Тернопіль. Навчалась у початковій школі з поглибленим вивченням основ економіки та ТУГ імені Івана Франка. Опановує спеціальність «Дизайн» у ТКФК. Бере активну участь у студентському житті коледжу, є головою студентського самоврядування. Заглиблення в проблематику життя молоді спонукало до пошуку інформації та однодумців, яких вона знайшла серед активістів УСС. Участь у Програмі Лідерства 2021 сформувала чіткі погляди на майбутнє й дала зрозуміти, що студенти та молодь — рушійна сила нашої країни.

«Молодь, а саме студентство, — завжди було рушійною силою й займало передові місця у всіх найважливіших подіях буремної історії нашого народу. Я впевнена в тому, що саме свідоме юнацтво, зібравшись у одну команду з усіх куточків країни, зможе змінити ситуацію в Україні на краще. Свобода — найцінніше, що в нас є, те, за що ми ведемо боротьбу крізь віки, проте самі заганяємо себе в рамки, обмежуючи свої свободи, втрачаючи можливість бути вільними. Тому, я вважаю, що молодь повинна об‘єднатись і разом відстоювати свої свободи, покращуючи власне становище, забезпечивши надійне майбутнє своє і своєї країни.»

Юлія Назар
Олександра Волошина
Тернопіль

Олександра — активістка УСС. Вона народилась у Рівному, де навчалася в школі з поглибленим вивченням іноземних мов, потім переїхала в Кам’янець-Подільський, де закінчила історичний профіль ліцею. З 2017 навчається в Тернопільському національному медичному університеті за напрямком «Медицина». Приєдналася до лібертаріанського руху літом 2021 року, коли стала учасницею Програми Лідерства.

«УСС — це про людей». Ви будете чути про це постійно і від кожного, хто є в цій організації. І це насправді так. Це про тих свідомих студентів, які мають нестримне бажання щось змінювати до кращого, відстоювати свободу та будувати країну. Це про тих людей, при спілкуванні з якими ти розумієш, вони такі рідні, про тих, хто завжди готовий тобі допомогти та підтримати. Це про тих, хто подарує тобі найщиріші обійми, своє тепло та енергію. Це шалено натхненні люди, які постійно працюють для того, щоб усім нам було комфортно жити в країні, яку ми називаємо своїм домом. УСС — це про свободу. Свободу кожного бути собою, бути індивідуальним та незалежним. УСС — про можливості. Можливості створювати, втілювати свої ідеї та просувати їх у життя українців. УСС — це про стиль життя, дім та людей.»

Олександра Волошина
Аліна Голенко
Тернопіль

Аліна народилась і виросла на Хмельниччині. З 2018 року навчається в Тернопільському національному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського на спеціальності «Фармація. Промислова фармація». З другого курсу входить до Студентського Парламенту ТНМУ, де минулу каденцію працювала на посаді голови Інформаційного сектору. До УСС приєдналась на Програмі лідерства 2021.

«УСС для мене — це насамперед про людей. Людей, які вразили своєю активною громадською позицією й бажанням змін, які готові боротися за свої ідеї до останнього. Дізналася про УСС ще у 2020 році і просто захоплювалась їхньою сміливістю, тому, коли побачила анкету на Програму лідерства, одразу її заповнила. УСС — це про свободу, ідеї й сім’ю!»

Аліна Голенко
Софія Грещук
Тернопіль

Софія — активістка в УСС із 2021 року. Вона виросла в місті Збараж, що на Тернопільщині, де закінчила школу. Навчається на 2 курсі бакалаврату Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Активно бере участь у студентському житті університету.

«УСС для мене, це про вільних людей. Вільних у плані своїх прав на життя та діяльність. Хочемо й робимо майбутнє, де молоде покоління — покоління змін. Люди тут — головний рушій.»

Софія Грещук
Святослав Попович
Тернопіль

Виріс у містечку Золочів Львівської області. З 2016 по 2022 навчався в Національному університеті «Острозька академія» за напрямком «Політологія». Громадський активіст, займається політико-правовою просвітою. Брав участь у виборах кампаніях у ролі функціонера виборчих штабів.

«Для мене УСС — це крута компанія різношерстних людей, де ти можеш знайти як однодумців, так і душних теоретиків лібертаріанства. Проте, попри все, частина цих людей може стати для будь-кого з вас настільки близькими побратимами й посестрами, що ви готові будете з ними пройти життя.»

Святослав Попович
Назар Ковбаса
Тернопіль

Назар виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив гуманітарно-технічний ліцей з поглибленим вивченням математики. З 2016 по нині навчається у Тернопільському національному медичному університеті за напрямком “Стоматологія”. Приєднався до лібертаріанського руху літом 2020 року, коли потрапив на програму лідерства у місті Вінниця. З 2017 і по 2020 перший заступник голови Студентського Парламенту ТНМУ. З 2019-2020 був віцепрезидентом Української асоціації студентів. У 2020 став співзасновником ГО “Ліга студентів Тернопільщини”.

Для мене ідеї свободи – це в першу чергу шлях до духовного та матеріального збагачення людини. Саме таку тезу я несу з собою по життю. Коли між хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний. Саме через призму такої думки кожен українець має розглядати події, що відбуваються в державі, і це те, що я бачу в людях навколо себе в УСС.

Назар Ковбаса
Денис Гузар
Тернопіль

Денис до 2013 року ріс в місті Умань, після чого переїхав в Тернопіль, де вже закінчив школу. З 2015 по 2019 рік навчався в Тернопільському Технічному коледжі імені Івана Пулюя за напрямом “Комп’ютерна Інженерія”, після чого продовжив навчання в Тернопільському Національному Технічному Університеті імені Івана Пулюя. З кінця 2018 року член громадської організації “Центр Науки Тернополя”. Літом 2020 року став активістом Українських Студентів за Свободу.

УСС виділяє особливу увагу на два напрями: молодь і Свободу. Ідеї Свободи для мене завжди знаходяться на першому місці, це ціль на яку я працюю і за яку я готовий боротись. Молодь – найбільша рушійна сила в державі, саме молодь просувала найбільші світові зміни, зкидувала тиранів та хотіла кращого життя для всіх. Я, як і тепер моя друга сім’я, не хочемо їхати зі своєї рідної країни в пошуках щастя та достойного життя, тому ми будуємо його тут і зараз.

Денис Гузар