Тернопіль
Ярослав Жданович
Тернопіль

Ярослав переїхав у 2014 з Бережан у Тернопіль. У 2018 отримав ступінь бакалавра в Тернопільському національному педагогічному університеті за напрямом «Історія», у 2020 — ступені магістра «Історії» та «Філософії, аналітики суспільних процесів». З 2020 року навчається в аспірантурі за напрямком «Політологія» в Західноукраїнському національному університеті. Випускник програм «Вища політична школа», «Інститут політичної освіти». Стажувався в think tank — VoxUkraine.

Головний спеціаліст відділу молодіжної політики Тернопільської міської ради. Молодіжний працівник. Координатор проєктів ГО «Центр науки Тернополя». Член наглядової ради ГО «Ліга студентів Тернопільщини». Регіональний координатор програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець». Регіональний координатор конкурсу «Молодіжна столиця України».

Приєднався до лібертаріанського руху літом 2019 року, коли потрапив на з’їзд УСС у Вінниці. Заснував осередок «Українських Студентів за Свободу» в Тернополі.

«Українські Студенти за Свободу — це спільнота, в якій зручно бути собою. Спільнота, учасники якої поділяють цінності вільної України та вільного ринку.»

Ярослав Жданович
Юлія Назар
Тернопіль

Юлія — активістка УСС з 2021 року. Вона народилася і виросла в мальовничому і файному місті Тернопіль. Навчалась у початковій школі з поглибленим вивченням основ економіки та ТУГ імені Івана Франка. Опановує спеціальність «Дизайн» у ТКФК. Бере активну участь у студентському житті коледжу, є головою студентського самоврядування. Заглиблення в проблематику життя молоді спонукало до пошуку інформації та однодумців, яких вона знайшла серед активістів УСС. Участь у Програмі Лідерства 2021 сформувала чіткі погляди на майбутнє й дала зрозуміти, що студенти та молодь — рушійна сила нашої країни.

«Молодь, а саме студентство, — завжди було рушійною силою й займало передові місця у всіх найважливіших подіях буремної історії нашого народу. Я впевнена в тому, що саме свідоме юнацтво, зібравшись у одну команду з усіх куточків країни, зможе змінити ситуацію в Україні на краще. Свобода — найцінніше, що в нас є, те, за що ми ведемо боротьбу крізь віки, проте самі заганяємо себе в рамки, обмежуючи свої свободи, втрачаючи можливість бути вільними. Тому, я вважаю, що молодь повинна об‘єднатись і разом відстоювати свої свободи, покращуючи власне становище, забезпечивши надійне майбутнє своє і своєї країни.»

Юлія Назар
Олександра Волошина
Тернопіль

Олександра — активістка УСС. Вона народилась у Рівному, де навчалася в школі з поглибленим вивченням іноземних мов, потім переїхала в Кам’янець-Подільський, де закінчила історичний профіль ліцею. З 2017 навчається в Тернопільському національному медичному університеті за напрямком «Медицина». Приєдналася до лібертаріанського руху літом 2021 року, коли стала учасницею Програми Лідерства.

«УСС — це про людей». Ви будете чути про це постійно і від кожного, хто є в цій організації. І це насправді так. Це про тих свідомих студентів, які мають нестримне бажання щось змінювати до кращого, відстоювати свободу та будувати країну. Це про тих людей, при спілкуванні з якими ти розумієш, вони такі рідні, про тих, хто завжди готовий тобі допомогти та підтримати. Це про тих, хто подарує тобі найщиріші обійми, своє тепло та енергію. Це шалено натхненні люди, які постійно працюють для того, щоб усім нам було комфортно жити в країні, яку ми називаємо своїм домом. УСС — це про свободу. Свободу кожного бути собою, бути індивідуальним та незалежним. УСС — про можливості. Можливості створювати, втілювати свої ідеї та просувати їх у життя українців. УСС — це про стиль життя, дім та людей.»

Олександра Волошина
Аліна Голенко
Тернопіль

Аліна народилась і виросла на Хмельниччині. З 2018 року навчається в Тернопільському національному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського на спеціальності «Фармація. Промислова фармація». З другого курсу входить до Студентського Парламенту ТНМУ, де минулу каденцію працювала на посаді голови Інформаційного сектору. До УСС приєдналась на Програмі лідерства 2021.

«УСС для мене — це насамперед про людей. Людей, які вразили своєю активною громадською позицією й бажанням змін, які готові боротися за свої ідеї до останнього. Дізналася про УСС ще у 2020 році і просто захоплювалась їхньою сміливістю, тому, коли побачила анкету на Програму лідерства, одразу її заповнила. УСС — це про свободу, ідеї й сім’ю!»

Аліна Голенко
Софія Грещук
Тернопіль

Софія — активістка в УСС із 2021 року. Вона виросла в місті Збараж, що на Тернопільщині, де закінчила школу. Навчається на 2 курсі бакалаврату Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Активно бере участь у студентському житті університету.

«УСС для мене, це про вільних людей. Вільних у плані своїх прав на життя та діяльність. Хочемо й робимо майбутнє, де молоде покоління — покоління змін. Люди тут — головний рушій.»

Софія Грещук
Святослав Попович
Тернопіль

Виріс у містечку Золочів Львівської області. З 2016 по 2022 навчався в Національному університеті «Острозька академія» за напрямком «Політологія». Громадський активіст, займається політико-правовою просвітою. Брав участь у виборах кампаніях у ролі функціонера виборчих штабів.

«Для мене УСС — це крута компанія різношерстних людей, де ти можеш знайти як однодумців, так і душних теоретиків лібертаріанства. Проте, попри все, частина цих людей може стати для будь-кого з вас настільки близькими побратимами й посестрами, що ви готові будете з ними пройти життя.»

Святослав Попович
Назар Ковбаса
Тернопіль

Назар виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив гуманітарно-технічний ліцей з поглибленим вивченням математики. З 2016 по нині навчається у Тернопільському національному медичному університеті за напрямком “Стоматологія”. Приєднався до лібертаріанського руху літом 2020 року, коли потрапив на програму лідерства у місті Вінниця. З 2017 і по 2020 перший заступник голови Студентського Парламенту ТНМУ. З 2019-2020 був віцепрезидентом Української асоціації студентів. У 2020 став співзасновником ГО “Ліга студентів Тернопільщини”.

Для мене ідеї свободи – це в першу чергу шлях до духовного та матеріального збагачення людини. Саме таку тезу я несу з собою по життю. Коли між хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний. Саме через призму такої думки кожен українець має розглядати події, що відбуваються в державі, і це те, що я бачу в людях навколо себе в УСС.

Назар Ковбаса
Денис Гузар
Тернопіль

Денис до 2013 року ріс в місті Умань, після чого переїхав в Тернопіль, де вже закінчив школу. З 2015 по 2019 рік навчався в Тернопільському Технічному коледжі імені Івана Пулюя за напрямом “Комп’ютерна Інженерія”, після чого продовжив навчання в Тернопільському Національному Технічному Університеті імені Івана Пулюя. З кінця 2018 року член громадської організації “Центр Науки Тернополя”. Літом 2020 року став активістом Українських Студентів за Свободу.

УСС виділяє особливу увагу на два напрями: молодь і Свободу. Ідеї Свободи для мене завжди знаходяться на першому місці, це ціль на яку я працюю і за яку я готовий боротись. Молодь – найбільша рушійна сила в державі, саме молодь просувала найбільші світові зміни, зкидувала тиранів та хотіла кращого життя для всіх. Я, як і тепер моя друга сім’я, не хочемо їхати зі своєї рідної країни в пошуках щастя та достойного життя, тому ми будуємо його тут і зараз.

Денис Гузар