Влада (не Владислава) – активістка УСС. Вона виросла у Херсоні, де закінчила ліцей.
У 2019-2020 р. волонтерила в ГО “Херсонський волонтерський клуб”.
З 2020 року навчається у Запорізькому національному університеті за спеціальністю “Журналістика”.
З 2020-2021 р. була головою соціального напряму студради факультету журналістики. З 2021 році стала членкинею Студради ЗНУ, де відповідала за зовнішні комунікації університету, а у 2022 отримала посаду голови побутового відділу ЗНУ, наразі веде інфо канал в Телеграм про гуртожитки університету – “Кампус ЗНУ”.
Від Студради ЗНУ брала участь в агітації голосування за проєкт на конкурсі громадського бюджету “За шостим. Місце для відпочинку”, метою якого було влаштувати бгало устрій за шостим корпусом ЗНУ. Організовувала лекції для студентства зі психологами та активістами ЛГБТ спільноти.
Була волонтером на кінофестивалі “Ziff” 2021.
До повномасштабної війни місяць працювала журналістом у редакції “gorozhanin.info”.
З початку повномасштабної війни активно волонтерила у гум штабі на базі ГО “СВОІ” та ЗОЦМ. Писала новини на сайт ГО “СВОІ”. Вела облік гуманітарки гігієни та одягу. Навесні 2022 р. у співпраці з БУР Запоріжжя створили мурал на спортивному корпусі університету. Волонтерила влітку 2022 р.: на проєкті від UNICEF – “Спільно. Точки зустрічі”, у таборі для дітей ВПО – “Рестарт”, у БУР таборі. Створила проєкт “Волонтерство ЗНУ” на каналі “ZNU TV”, де знімали сюжети про студентів ЗНУ, які волонтерять у різноманітних штабах Запоріжжя.
На при кінці літа 2022 р. на програмі лідерства стала активісткою УСС.

“Твій вогонь — мій вогонь” (Семен Обломей).