Уляна є активісткою УСС. Вона народилася та виросла у місті Запоріжжі. У середній школі Уляна почала глибоко цікавитися історією та політологією , брала участь у двох олімпіадах республіканського рівня з історії, а також захищала свої наукові роботи в Малій академії наук. У 2021 році вона закінчила ліцей з відзнакою та вступила у Національний університет «Києво-Могилянська академія» на спеціальність «Політологія». Навчання допомагає їй комплексно відповідати на питання щодо навколишньої дійсності, а також надає інструментарій для дослідження українського суспільства. Також, довгий час Уляна була в пошуках свого ціннісного компасу, але у 16 років натрапила на працю Фрідріха фон Гаєка «Шлях до рабства» та прониклася ідеями індивідуальної та економічної свободи.
Зараз Уляна прагне розвиватися у сфері політичної публіцистики та журналістики, адже бажання писати в неї є з дитинства. Вона є співзасновницею та співголовною редакторкою телеграм-каналу «Зона відповідальності», яке, разом з командою, прагне розвинути у повноцінне інтернет-видання, що просуває ідеї особистої свободи та відповідальності.

З УСС мене познайомив мій найкращий друг ще восени 2021 року. Почувши про те, що в Україні функціонує лібертаріанська ініціатива, я одразу захотіла долучитися до неї, адже довгий час почувала себе самотньою через брак однодумців, тих, для кого священне слово «Свобода» – це не пустий звук. УСС закріпило мою думку про те, що саме студентство є рушієм змін у суспільстві та країні, а тому я відчуваю неймовірне натхнення та бажання працювати заради реалізації своїх ідеалів. Сподіваюся, цей внутрішній вогонь ніколи не згасне.