Коля — активіст УСС. Він виріс в Одесі, де закінчив Рішельєвський ліцей, навчаючись у кращих викладачів свого міста. У школі він не був громадсько активною людиною, але все змінилось після gap year, який Коля взяв собі після школи. Він став студентом Української академії лідерства, де за 10 місяців повністю змінив себе, своє оточення і своє світосприйняття.
З ідеями лібертаріанства познайомився в УАЛ, а коли зрозумів, що ці ідеї йому ближче за інші, подався на Програму Лідерства 2021 за порадою подруги.
З 2021 по 2025 рік Микола буде здобувати бакалаврат у сфері IT та Бізнес-аналітика в Українському Католицькому Університеті.

«Для мене УСС — це не тільки про штуки типу з’їздів, походів і поїздок. УСС — це можливість впливати на зміни в Україні вже тут і зараз, не чекаючи того моменту, коли за тебе все вирішать. УСС — це потужний інструмент громадського суспільства, а, як відомо, саме суспільство формує і змінює країну. Я щасливий знаходитись серед людей, з якими поділяю цінності й уявлення. Я щасливий не тільки говорити про проблеми в Україні, але й долучатись до їх вирішення. УСС — прекрасна можливість для цього.»