Максим – активіст УСС. Народився та виріс у місті Івано-Франківськ, де закінчив ліцей та з 2021 року навчається у Прикарпатському
національному університеті за спеціальністю “Туризм”. Захоплюється графічним дизайном та виконує різні замовлення. В листопаді 2021 року вступив в ВГО “Солідарна молодь”, де в основному займався діяльністю організації в соціальних мережах, також був активним учасником усіх заходів оффлайн. Після початку повномасштабного вторгнення рф у лютому, займається волонтерством. Влітку вступає в Івано-Франківську ГО “Між Іншим”, яка займається волонтерством та просвітницькою діяльністю. В серпні 2022 року з соціальних мереж відкриває для себе Програму Лідерства від УСС та проходить відбір, згодом стає активістом УСС.

Свобода – наріжний камінь суспільства. Для мене особисто це одна з найважливіших цінністей, як і для УСС. Не можна обманювати себе ілюзіями, що ми приречені та нічого не вирішуємо – у вільній країні можливостей для розумних та активних людей цілком достатньо. Головне – розуміння цього та наполеглива праця над самим собою, а УСС – саме та організація, яка дасть тобі всі можливості для цього.