Виросла у місті Бровари і навчалась в класі з філологічним напрямком. В 2016 році поступила в ЧНУ імені Ю. Федьковича на спеціальності міжнародні відносини. Паралельно займалась волонтерською діяльністю, зокрема приймала участь і допомогла в організації науково-популярних івентів 15×4.
З 2021 року почала займати активну позицію й досліджувати культурне надбання часів радянського союзу, включаючи декомунізацію та приймати активну участь подіях УСС.
Замість того, щоб просто стати прихильником, вирішила долучитись до УСС і стати активістом.

“Для мене тема свободи була актуальною ще з часів підліткового періоду, коли батьки тягали мене на помаранчевий майдан, але на саме поняття свободи дивилась вузько. Момент переїзду на Буковину і сепарції від батьків відкрив для мене багато культурних факторів завдяки яким я більше дізналась історію утисків нашого народу. З рокового моменту мого життя, я дізналась про УСС, але не планувала долучатись. Проте після знайомства з багатьма активістами УСС – відчула себе комфортно і в колі однодумців. Зрозуміла, що я серед людей, які також широко розуміють свободу і для кожного з них вона особливо важлива. Вони надихнули мене ще більше рухатись в напрямку лідерства і просування особистих свобод! Для мене УСС – це про особливу спільноту!”