Любов — активістка УСС із 2021 року. Народилась на Івано-Франківщині. У 2016-му закінчила дев’ятикласну школу. Того ж року вступила в Івано-Франківський коледж технологій та бізнесу, де навчалась за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». По закінченню коледжу вступила до Інституту менеджменту від Західноукраїнського національного університету. З 2021 року здобуває освіту за напрямом «Маркетинг» в одному з університетів Львова.
У 2020 році, у вільний від роботи та навчання час, почала займатися волонтерством. До команди УСС приєдналась на Програмі Лідерства 2021.

«Знаєте, як зрозуміти, які Ваші базові цінності? — дати відповідь на питання “За що Ви готові віддати життя?”. Для мене це Свобода. Історія України дала нам зрозуміти її ціну. Старше покоління дало нам зрозуміти, наскільки важливою є діяльність чи бездіяльність молоді. Я хочу бути корисною Україні, «лупати сю скалу» для наступних поколінь. Нам стареньким потім «стояти на їхніх плечах». Тому я приєдналась до УСС.»