Ярослав переїхав у 2014 з Бережан у Тернопіль. У 2018 отримав ступінь бакалавра в Тернопільському національному педагогічному університеті за напрямом «Історія», у 2020 — ступені магістра «Історії» та «Філософії, аналітики суспільних процесів». З 2020 року навчається в аспірантурі за напрямком «Політологія» в Західноукраїнському національному університеті. Випускник програм «Вища політична школа», «Інститут політичної освіти». Стажувався в think tank — VoxUkraine.

Головний спеціаліст відділу молодіжної політики Тернопільської міської ради. Молодіжний працівник. Координатор проєктів ГО «Центр науки Тернополя». Член наглядової ради ГО «Ліга студентів Тернопільщини». Регіональний координатор програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець». Регіональний координатор конкурсу «Молодіжна столиця України».

Приєднався до лібертаріанського руху літом 2019 року, коли потрапив на з’їзд УСС у Вінниці. Заснував осередок «Українських Студентів за Свободу» в Тернополі.

«Українські Студенти за Свободу — це спільнота, в якій зручно бути собою. Спільнота, учасники якої поділяють цінності вільної України та вільного ринку.»