Джастін — свіжий та вмотивований активіст УСС, який приєднався до організації в цьому році. Усе його життя пов’язано з Харковом. Він тут виріс, завершив школу у 2019 році, а зараз навчається на третьому курсі ХНУ імені Василя Каразіна за спеціальністю «Право». За весь період навчання в Університеті в сумі взяв участь у понад десятьох різноманітних навчальних (і не тільки) заходах, проєктах, курсах та стажуваннях у різних куточках України. Найяскравішим для нього досвідом, перш за все, були: у 2019–2020 роках — успішне завершення курсу «Critical Thinking and Advocacy in a Free Society», який викладався американськими та канадськими професорами, адвокатами, прокурорами та суддями, а також участь у повноцінному Moot-Court та подальше стажування від The Leavitt Institute For International Development (TLI); у 2020–2021 роках — участь у IX та Х Літніх школах «Верховенство права й конституціоналізм» за участі суддів Конституційного та Верховного Судів України, Європейського суду з прав людини, а також інших найвидатніших фахівців української юриспруденції. Не менш цінною виявилася участь і в Програмі Лідерства 2021, завдяки якій познайомився з організацією загалом.
Зараз Джастін, крім активізму в УСС, є активним членом Європейського Молодіжного Парламенту Україна, GR-Менеджером Харківського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, гравцем професійної баскетбольної команди «Харківські Соколи-Універбаскет», а також автором деяких наукових робіт із філософії та права.

«УСС є, перш за все, платформою свідомості. Усім громадянам України, а також громадянам багатьох інших сучасних демократичних та соціально-орієнтованих країн, гарантуються (або, принаймні, декларується гарантування) безліч прав та привілеїв. Однак більшість із них забувають, що ціною володіння цими благами є відповідальне ставлення до виконання відповідних обов’язків. Дійсно, для мене одним з елементів справжньої свободи є ініціативність та вихід за межі рамок ЛИШЕ після повноцінного вивчення, розуміння і сприйняття прав та обов’язків (або інших фундаментальних протилежностей) у їхній сукупності. Координуванням саме цього процесу, роблячи передусім акцент на молодь та гідне навчання, Українські Студенти за Свободу і здобули своє широке визнання.»