Богдан вивчає право. Але він не самостійно зробив цей вибір — йому допомогли десятки людей із різних організацій, поколінь та сфер діяльності. І він цим пишається, адже найбільше цінує людей і спілкування, тому намагається з цього брати найбільше.

А іще Богдан перфекціонопофігіст. Любить робити все ідеально, трошки забивати, але майже ніколи не здаватися (навіть, якщо прийдеться обходити сотню доріг).

Але оскільки найціннішим є для нього самоповага, він хоче розповісти про цей шлях: хотів виграти спонсорування на екопроєкт від Unicef, не виграв, але пройшов кілька академій і організував Всесвітній День прибирання у своєму районі.

«Для мене УСС — це три місяці підсвідомого розуміння, що ти нарешті знайшов СВОЮ ГО, яка тебе СПРИЙМЕ та ПІДТРИМАЄ. А потім, 6 днів СПІЛКУВАННЯ з людьми з УСІЄЇ України, з різних спеціальностей, але із легким зародженням розмови, оскільки вас об’єднує спільна ідея СВОБОДИ. Але всі члени кажуть, що УСС — це сім’я, і хоч я тільки відчуваю родинні стосунки, я ДОВІРЯЮ, що також стану членом цієї сім’ї.»