Артур народився та виріс в Ужгороді, а з 2017 року почав навчання у Львові за спеціальністю «Екологія». Однак через кілька років він переосмислив низку питань, що стосувалися його життя, оточуючого світу, а також суспільства, частиною якого він є. Результатом цього стало те, що тепер він здобуває магістерську освіту в галузі філософії та є членом УСС.
Окрім діяльності в організації, Артур завжди прагне чомусь навчатися та працювати над своїм світоглядом. Особливо це стосується активного вивчення іноземних мов та занять філософією.

«Я впевнений, що кожен громадянин будь-якої держави повинен бути свідомим щодо тих принципів, які вбачає найціннішими для формування здорового та відповідального суспільства своєї країни. Однак, одних лише міркувань недостатньо: якщо останні в кінцевому висновку не закінчуються цілеспрямованою діяльністю, то вони — лише відірвані від реальності фантазії. УСС — це команда лідерів, що фокусується на чітких і конкретних діях спрямованих на покращення благополуччя українського народу замість того, щоби бездумно створювати видимість цього. Крім цього, це — люди які добре розуміють те, чого вони прагнуть. Саме ці дві особливості організації неодмінно приведуть до досягнення нашої головної мети — забезпечення Свободи та гідного буття українського народу.»