Анастасія народилася і виросла у Луцьку. У 2020 році закінчила школу та вступила в Волинський національний університет імені Лесі Українки, на факультет іноземної філології. Вивчає німецьку, англійську та французьку мови, у майбутньому педагогиня.
Бере активну участь у студентському самоврядуванні, очолює студенський профком свого факультету. Наприкінці 2021 року стала координаторкою Української Волонтерської Служби у Луцьку.
Про УСС дізналася від подруги, яка уже була членкинею організації. Спочатку стала Прихильницею, а згодом взяла участь у Програмі Лідерства 2022.

Можна безкінечно спостерігати за тим, що тобі не подобається у суспільстві, паралельно скаржачись на те, як погано нам живеться. Або ж зайняти проактивну позицію і самим стати зміною, і власним прикладом заохочувати до цього інших. Тому я приєдналася до УСС – спільноти, яка не лише близька мені за цінностями і поглядами, але допомогла мені краще зрозуміти основні засади політології, економіки та філософії, ну і звісно знайти однодумців з усієї України. Свобода для мене – це право, обов’язок, честь, відповідальність, це цінність суспільства, яке ніколи не стане рабами. Тому ми, студенти, маємо відстоювати те, що нам важливо на усіх можливих фронтах.