Програма
лідерства

Програма лідерства — це основний освітній проєкт організації «Українські студенти за свободу». Його метою є навчити та об’єднати майбутніх українських лідерів у сферах політики, економіки та бізнесу, які поділяють ідею свободи як найвищої цінності.

Програма Лідерства – це також єдина можливість долучитися до однієї з найбільш активних студентських організацій України – організації, яка влаштовує десятки освітніх подій щороку та кампанії, про які пишуть головні українські ЗМІ.

Потрапити на Програму Лідерства означає потрапити до спільноти молодих лідерів, які хочуть зробити Україну вільною, успішною та сильною країною.

Чому ще варто долучитися до Програми Лідерства?

Цьогоріч Програма пройде у форматі фестивалю 20-24 серпня на березі Київського моря. На заході зберуться 300 активних студентів зі всієї України.

Разом із ними ви зможете на шість днів вирватися з урбаністичного середовища і повсякденності, щоб прокачати свої знання з економіки, політології, психології та інших сфер.

Ви познайомитеся з топовими українськими та закордонними спікерами – політиками, економістами, підприємцями, філософами та іншими знаними експертами – і зарядитеся від них мотивацією на весь подальший рік.

Удень на вас чекають лекції та воркшопи, а увечері – музика, кінопокази, ігри та розмови з однодумцями біля багаття.

Участь у програмі – це унікальна можливість просувати ідеї свободи та розвивати лідерські навички. А після неї ви зможете проявити свій потенціал, реалізовуючи власні ідеї у своєму місті.

У цьому вам допоможе особистий ментор, якого ви зможете обрати на програмі. Протягом року ментор буде підтримувати вас у досягненні ваших цілей та поширенні ідей свободи.

Пройшовши Програму Лідерства, ви отримаєте доступ до загальнонаціональної мережі «Українських студентів за свободу», що містить як матеріальні ресурси, так і розгалужену мережу активістів – і не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.

Бажані вимоги до кандидатів

Учасником нашої програми ми бачимо активну молоду людину, яка прагне розбудовувати студентський рух в Україні, просувати ідеї свободи та працювати задля вільного майбутнього нашої країни.

Програма Лідерства створена для молоді з усієї країни, тож відбір є досить конкурентним. Всі учасники Програми Лідерства «Українських студентів за свободу» повинні бути абітурієнтами або нинішніми студентами вищих навчальних закладів України.

 • Здатність керувати декількома проєктами одночасно;
 • Прагнення розвинути свої особистісні навички;
 • Вміння чітко і переконливо висловлювати свої думки;
 • Сильна мотивація, спрямована на доведення проєктів до кінця;
 • Пристрасть до ідей свободи і організації заходів, які зроблять Україну кращим місцем для життя;
 • Зацікавленість у посиденьках з іншими студентами до світанку розмовляючи на тему свободи.
Як стати лідером?
 • Заповнити
  анкету
 • Пройти загальнонаціональний відбір
  Він може включати в себе інтерв’ю з керівництвом організації.
 • Взяти участь у шестиденному всеукраїнському з’їзді
  З’їзд — заключний етап відбору, де на кандидатів чекатимуть лекції та воркшопи від спікерів з України та закордону, дискусії, кінопокази, неформальне спілкування та інші активності.
 • Успішно пройти онлайн курс
  В тренінг входять найкращі матеріали сучасних та минулих ідеологів класичного лібералізму, записи цікавих виступів та інші навчальні матеріали. Завдяки тренінгу ви дізнаєтесь не лише про основи ідеології свободи, а й отримаєте корисні навички, які потім зможете використати у своїй діяльності в ролі студентських лідерів.
Приєднуйся та змінюй країну разом з нами
Часті запитання
Скільки коштує участь у програмі?

Участь у програмі лідерства є безкоштовною. Витрати, включно з роздатковими матеріалами та проживанням під час з’їзду покриваються нашою організацією. Проте зауважте: учасники повинні забезпечити себе наметом та іншим спорядженням для сну самостійно. Покриття проїзду учасників та оренди намету не є гарантованим, хоча така можливість буде розглядатись в індивідуальному порядку. Після з’їзду ми надаємо нашим лідерам можливість отримати гранти на суму до 1 тисячі доларів на власні проєкти в регіонах.

Хто може стати лідером?

Лідером УСС можуть стати випускники 11 класів шкіл та студенти ЗВО. Однак інколи ми робимо винятки. Для нас найголовнішим є ваше бажання вчитись, змінювати Україну на краще та відстоювати ідеї свободи.

Як довго триває програма?

Програма розрахована на рік, під час якого кожен учасник працює зі своїм ментором, долучається до організації заходів та акцій та реалізує власні ідеї.

Приєднуйся до найбільшої та найактивнішої в Україні студентської організації, що відстоює ідеї свободи! Кинь виклик собі та світу, разом ми здатні змінити цю країну на краще!