9-13 березня, вісім представників УСС на чолі з головою нашої організації — Daniil Lubkin взяли участь у International Prometheus Academy 2020 в Батумі.


Протягом чотирьох днів учасники слухали лекції про філософію об’єктивізму від зарубіжних експертів, брали участь у квестах та змагались за круті призи у мультинаціональних командах.


Під час академії ми познайомились та працювали із представниками громадського руху Грузії, Сербії, Азербайджану, Вірменії, Таджикистану, Киргизстану та Туреччини.

Дякуємо Prometheus Foundation за запрошення та Ayn Rand Center Europe за організацію та продуктивно проведений час!

26-29 лютого, відбулась щорічна конференція CPAC — з’їзд американських консерваторів. У рамках конференції голова нашої організації — Daniil Lubkin разом із співзасновником — Mykhailo Lavrovskyiзустрілись із парламентарями з Європи та США, які вкотре засвідчили свою підтримку Україні.

У CPAC беруть участь політичні лідери разом із президентом США – Donald J. Trump, а також представники громадського руху зі всього світу. Окрім конференції відвідали також збори American for tax reform, та аналітичні центри: CATO, Heritage та CIPE.


Раді були зустрітись із нашими партнерами з Atlas Network! Пишаємось бути частиною такої події!

«Ми вимагаємо невідкладного розгляду законопроекту про легалізацію медичного канабісу!»

Саме з таким меседжем наша організація вийшла у суботу, 26 жовтня, на Конопляний #МаршСвободи під Кабінет Міністрів. Разом із представниками інших громадських організацій пояснювали чому не можна відкладати питання легалізації медичного канабісу.


В Україні більше 1 млн людей хворих на рак, кожен 10 пенсіонер страждає від хвороби Альцгеймера, більше 50 тисяч хворих на епілепсію.

Це 3 із 15 хвороб, при яких практикують лікування медичним канабісом. Більше мільйона українців кожного року втрачають шанс на одужання, а країна втрачає мільйонні прибутки. В Україні дозволене застосування морфіну в медичних цілях, натомість канабіс заборонено навіть вивчати.


Ми наголошуємо на тому, що заборона медичного канабісу порушує конституційні права близько 2 мільйонів українців. Це пацієнти, яким наявні в Україні методи лікування не допомагають або не дають достатнього ефекту, якщо порівнювати з методами, що практикують в інших країнах, де обіг медичного канабісу врегульований.


Медичний канабіс наразі дозволений в Канаді, США, Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Хорватії, Фінляндії, Франції, Німеччині тощо.


До Конопляного #МаршуСвободи долучилось близько пів тисячі людей, дякуємо за небайдужість до цієї важливої проблеми! Сподіваємось, що Верховна Рада якнайшвидше розгляне законопроєкт про легалізацію медичного канабісу, хворі люди чекати не можуть!

Представники нашої організації на чолі з Головою — Даніїлом Лубкіним представили «Українські  студенти за свободу» на масштабній конференції FEE Con, яка відбулась 13-15 червня в Атланті.

Тут збираються громадські діячі та підприємці з різних частин світу, але кожного об’єднують лібертаріанські цінності, бажання перейняти міжнародний досвід та отримати нові знання. Найкращі спікери, різні теми, одне гасло — боротьба за свободу в сучасному світі!

Голова нашої організації — Даніїл Лубкін разом із співзасновником УСС — Михайлом Лавровським взяли участь у щорічному Europe Liberty Forum, який відбувся 9-10 травня в Афінах — столиці Греції.


На прикладі Українські Студенти за Свободу хлопці поділились досвідом поширення руху за свободу в Україні та обговорили з міжнародними колегами проєкти, які плануємо запустити в майбутньому.

Europe Liberty Forum — щорічний захід, який організовують наші партнери з Atlas Network. Пишаємось бути частиною такої потужної мережі!

Представники з 16 країн світу разом з  Михайлом Лавровським та Сергієм Олійником, десятки відомих режисерів та експертів у світі кіно, це все про воркшоп від наших партнерів Atlas Network у Лос – Анджелесі — «The Lights, Camera, Liberty».

Протягом 4х днів учасники вчились тонкощам знімальної справи від справжніх професіоналів. Як обрати правильну цільову аудиторію та зробити сюжет, який її зачепить. Чому важливо точно розрахувати бюджет, яку камеру обрати та що робити в разі непередбачуваних ситуацій.

Окрім того, хлопці відвідали Sony Pictures Studios та на власні очі побачили справжні знімальні майданчики. Нові знайомства з усього світу та купа приємних вражень — дякуємо нашим партнерам за таку можливість!

Українські студенти за свободу розпочинають літній набір у програму лідерства!

Якщо ти студент або випускник 11 класу, який прагне нових знань — приєднуйся! З нами ти матимеш змогу:

– подорожувати Україною та світом; 
– бути частиною всеукраїнської мережі лідерів;
– отримати знання у галузі економіки, права, політології від провідних вітчизняних та закордонних експертів;
– здобути лідерські навички;
– брати участь у розробці та лобіюванні законопроектів;
– реалізувати власні ідеї та проекти;

Ми шукаємо активну молодь, яка готова готова кинути виклик собі та світу й показати, що ми здатні змінити Україну на краще!

Цікаво? Заповнюй форму тут.
За деталями пиши нам на пошту: com@studfreedom.org

Увага! Дедлайн подачі продовжено до 22 липня!