Одеса
Кирило Димов
Одеса

Кирило народився у місті Одеса. У 2015 році вступив до Національного університету «Одеська юридична академія» на факультет Міжнародно-правових відносин, де у 2019 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Право». Наразі є студентом 2 курсу магістратури НУ «ОЮА» європейської програми TEMPUS. Вже з шкільних років займається активною суспільною діяльністю: благодійні та волонтерські проєкти, організація освітніх заходів тощо. З 2017 року брав участь у наданні безкоштовної правової допомоги для незахищених категорій населення на базі університету. З 2018 року – волонтер Одеського міжнародного кінофестивалю. З 2019 року є одним з організаторів Вишиванкового фестивалю, з 2020 року – активіст Одеського осередку ГО «Солідарна молодь», а також віце-президент з програми обміну міжнародними студентськими стажуваннями Європейської асоціації студентів права в Україні (ELSA Ukraine). Випускник Антикорупційної школи від НАБУ, програми Young Reformers Lab, програм для кандидатів в депутати на місцевих виборах від National Democratic Institute. Кандидат в депутати Одеської міської ради на місцевих виборах 2020 року. Кирило зацікавився ідеями Свободи, ставши учасником Студентської Моделі Конгресу у лютому 2020 рок, а згодом – Програми Лідерства від Українських Студентів за Свободу. З вересня 2020 року є головою одеського осередку ГО «Українські Студенти за Свободу».

Українські Студенти за Свободу – це команда неймовірних людей, які вже зараз, саме в цей момент, змінюють країну і роблять усе для того, щоб нам та нашим дітям у майбутньому було комфортніше. Ми творимо історію, ми впливаємо на процеси, ми змушуємо владу почути молодь. Ми боремося за Свободу для кожного громадянина України, бо Свобода – то є одна з найцінніших чеснот, що ми маємо.  Ми маємо право обирати місце навчання, маємо право обирати музику, яку слухати та їжу, яку їсти. Маємо право обирати, як саме себе захищати, чим себе лікувати та на яких автівках їздити. Ми маємо право обирати, що нам говорити і про що нам думати. І, найголовніше, ми маємо право обирати, як нам жити.  Це є Свобода. Це те, за що ми боремось. 

 

 

Кирило Димов
Володимир Доценко
Одеса

Володимир — активіст, політолог і просто хороша людина. Він виріс в Одесі, але народився не зовсім зрозуміло де. Закінчивши дев’ятий клас школи, стояв перед вибором: духовно розвиватися, нести світло науки в морок невігластва або стати корисним для суспільства. Став електриком у 2018 році. Потім одумався й у 2020-му році вступив у НУ ОЮА за напрямом «Політологія». Є співзасновником ГО «Центр політико-правових досліджень».

«Для мене свобода — не підозріла абстракція з академічних стін, вона швидше практичний принцип досягнення щастя, яка покоїться на двох стовпах: терпимості і відповідальності. Найбільш успішні суспільства — суспільства вільні, і вони відомі аж ніяк не єдністю, але різноманіттям і толерантністю до культур і світогляду, що не несе деструктивне начало. І тільки в такому суспільстві людина несе відповідальність за своє життя, за прийняття рішень, вона цінує плоди своєї праці і відповідальна за наслідки своїх вчинків. Саме в УСС я відчув себе в повній згоді з цими переконаннями. УСС немов говорить: “Тобі подобається таке майбутнє? Бери й роби! Ми тобі допоможемо, просто бери й роби!”»

Володимир Доценко
Сергій Щербина
Одеса

Сергій — вчитель математики в селі Дідівщина Київської області з вересня 2021 року за програмою «Навчай для України». Народився на Одещині в маленькому селі Козацьке. До вчительської авантюри закінчив бакалаврат за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення, працював розробником в одеських IT-компаніях. Випускник Української Академії Лідерства.

«Свобода — одна з найбільших насолод у цьому житті. Її важливо розуміти, захищати й не обмежувати для інших. Саме для того, щоби навчитись цього ще краще, я вступив до УСС у 2021 році.»

Сергій Щербина
Валерія Мізин
Одеса

Валерія народилася та виросла у місті Хмільник Вінницької області. У 2019 році через надзвичайну любов до моря переїхала в Одесу, де зараз і здобуває освіту в ОНУ імені І. І. Мечникова за напрямом «менеджмент». Зацікавилась лібертаріанством під час університетських лекцій, і вирішила у 2021 році приєднатися до Програми Лідерства.

«Для мене УСС — це об’єднання проактивної молоді, кращих із кращих і найефективніший спосіб змінити Україну, оскільки саме студенти — рушійна сила. Це люди, на яких можна покластися та іти пліч-о-пліч. Це водночас неформальна спільнота і важлива діяльність.»

Валерія Мізин
Денис Зейналов
Одеса

Денис виріс у місті Роздільна, що на Одещині.
Має активну громадянську позицію. Учасник великої кількості волонтерських, екологічних, політичних та освітніх проєктів. Займається громадською та політичною діяльністю.

У лютому 2020 року Дениса було обрано конгресменом на проєкт «Студентська Модель Конгресу» від ГО «Українські Студенти за Свободу».
У серпні 2020 року Денис пройшов Програму Лідерства від УСС і став активістом УСС.
З 2020 року — студент спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Одеського національного університету імені Іллі Ілліча Мечникова.
З 1 жовтня 2020 року до 25 жовтня 2021 року був секретарем Одеського осередку УСС.
З 9 жовтня 2020 року до 27 жовтня 2021 року був очільником південного крос-регіону УСС.
У серпні 2021 року став функціонером УСС.
З 25 жовтня 2021 року – радник з проєктної діяльності Одеського осередку УСС.

«Я вважаю себе консервативним лібералом. Свобода людини як особистості і як митця повинна бути забезпечена на 100%. Економічна свобода — це впевненість у чесності та прозорості стосунків бізнесу й держави. Водночас, зміни спрямовані на лібералізацію суспільства необхідно впроваджувати зважено та поступово. Реформи ніколи не були й не будуть швидкими і простими. Це складний і довготривалий процес, який вимагає від нас стійкості та терпіння. Я й УСС робимо зміни, які творять історію. Творімо історію заради майбутнього!»

Денис Зейналов
Артем Бакутін
Одеса

Артем Бакутін — активіст УСС, долучився до організації 2021 року. Усе життя проживає в найгостиннішій Одесі, де здобув вищу освіту за спеціалізацією європейського та міжнародного права. Всерйоз зацікавився політикою у 21 рік. Під час місцевої передвиборчої кампанії 2020 року вступив до організації «Солідарна Молодь Одеси», де нині очолює відділ освіти. Працює у сфері IT-права та інтелектуальної власності. Окрім цього цікавиться психологією, бізнесом та іноземними мовами.

«Свободу не дарують. За неї борються» — моє життєве кредо. УСС — це команда однодумців, яка розуміє сенс цих слів. А тому, разом ми здатні стати новим поколінням лідерів.»

Артем Бакутін
Микола Франко
Одеса

Коля — активіст УСС. Він виріс в Одесі, де закінчив Рішельєвський ліцей, навчаючись у кращих викладачів свого міста. У школі він не був громадсько активною людиною, але все змінилось після gap year, який Коля взяв собі після школи. Він став студентом Української академії лідерства, де за 10 місяців повністю змінив себе, своє оточення і своє світосприйняття.
З ідеями лібертаріанства познайомився в УАЛ, а коли зрозумів, що ці ідеї йому ближче за інші, подався на Програму Лідерства 2021 за порадою подруги.
З 2021 по 2025 рік Микола буде здобувати бакалаврат у сфері IT та Бізнес-аналітика в Українському Католицькому Університеті.

«Для мене УСС — це не тільки про штуки типу з’їздів, походів і поїздок. УСС — це можливість впливати на зміни в Україні вже тут і зараз, не чекаючи того моменту, коли за тебе все вирішать. УСС — це потужний інструмент громадського суспільства, а, як відомо, саме суспільство формує і змінює країну. Я щасливий знаходитись серед людей, з якими поділяю цінності й уявлення. Я щасливий не тільки говорити про проблеми в Україні, але й долучатись до їх вирішення. УСС — прекрасна можливість для цього.»

Микола Франко
Одеса

Дар‘я – студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія». Займає активну громадську позицію, робить свій внесок у розвиток правової науки, займається волонтерством. Із ідеями лібертаріанства познайомилась під час навчання, пізнаючи ідеї свободи та вільного ринку. У 2018 році вирішила приєднатися до УСС і в серпні того року на I Всеукраїнському з‘їзді УСС стала членкинею цієї молодіжної організації.

Дар‘я Оніщук
Аліна Ярощук
Одеса

Аліна вирісла у м.Києві, де закінчила школу. З 2016 по 2020 рік навчалася в Національному університеті «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Право» на факультеті міжнародно-правових відносин. В університеті займала посаду замісника Голови факультету Студентського наукового товариства. В серпні 2020 року отримала статус активіста ГО «Українські студенти за свободу». З жовтня 2020 року проходить стажування у школі маркетингу.

«Українські Студенти за Свободу» – це місце, де ти можеш почувати себе вільним. Це ті люди, які стануть твоїми менторами, друзями, однодумцями чи навіть колегами. Бути частиною УСС – це чітко поставлені орієнтири твого кругозору. Для мене УСС – це люди з активною позицією, які будуть боротися за свою волю та інтереси до кінця; люди, які завжди ненаситні до нових знань; люди, які будують майбутнє вже зараз.

 

Аліна Ярощук
Валерія Бучинська
Одеса

Валерія народилась в Одесі, через шість років переїхала до області в с. Нерубайське, де й закінчила першу гімназію. 2018 року вступила на філологічний факультет в ОНУ імені Мечникова. Була волонтеркою і помічницею кандидата від політичної партії “Голос” у 2019. Зараз займається мовною просвітницькою діяльністю. “Свобода – багатоелементне, сповнене ряснотою різноманітних дрібничок поняття: від вибору одягу до втілення національних ідей. Однією з таких фундаментальних національних ідей, від якої починається національна свідомість, плодами якої є державна, є мовна свідомість. На жаль, не найменша частина нашого народу має низький рівень мовної свідомости через брак мовного виховання (і наявність лише мовного навчання) в закладах освіти. 

УСС – це людини, які сперечаються, чимось не згодні, постійно дискутують, тому що кожен має власну думку і кожен має на меті дійти консенсусу, аби досягти головної поставленої мети. І я думаю, це прекрасно. УСС втілює Свободу в кожному аспекті, не оминаючи мовного, що є щирістю і усвідомленням кожного елементу для відчуття волі.

Валерія Бучинська