Одеса
Одеса

Дар‘я – студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія». Займає активну громадську позицію, робить свій внесок у розвиток правової науки, займається волонтерством. Із ідеями лібертаріанства познайомилась під час навчання, пізнаючи ідеї свободи та вільного ринку. У 2018 році вирішила приєднатися до УСС і в серпні того року на I Всеукраїнському з‘їзді УСС стала членкинею цієї молодіжної організації.

Дар‘я Оніщук
Денис Зейналов
Одеса

Денис виріс у місті Роздільна, що на Одещині. З 2015 по 2020 працював в органах учнівського самоврядування своєї школи на різних посадах. Брав участь у великій кількості соціальних, волонтерських та екологічних проєктів в Україні, Німеччині, Польщі та Чехії.  У лютому 2020 року Дениса було обрано конгресменом на проєкт “Студентська модель Конгресу” від ГО “Українські студенти за свободу”. У серпні 2020 Денис пройшов Програму лідерства від УСС. А у жовтні його було обрано Секретарем Одеського осередку УСС та Очільником південного крос-регіону.  З 2020 року студент Одеського національного університету імені Іллі Мечникова за спеціальністю “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”.

“Я вважаю себе консервативним лібералом. Свобода людини як особистості і як митця повинна бути забезпечена на 100%. Економічна свобода – це впевненість у чесності та прозорості стосунків бізнесу і держави. У той же час зміни спрямовані на лібералізацію суспільства необхідно впроваджувати поступово. Реформи ніколи не були й не будуть швидкими й простими. Це складний і довготривалий процес. Я вбачаю своїм громадянським та політичним обов’язком проведення просвітницької діяльності та консолідації суспільства”.

 

 

Денис Зейналов
Аліна Ярощук
Одеса

Аліна вирісла у м.Києві, де закінчила школу. З 2016 по 2020 рік навчалася в Національному університеті «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Право» на факультеті міжнародно-правових відносин. В університеті займала посаду замісника Голови факультету Студентського наукового товариства. В серпні 2020 року отримала статус активіста ГО «Українські студенти за свободу». З жовтня 2020 року проходить стажування у школі маркетингу.

«Українські Студенти за Свободу» – це місце, де ти можеш почувати себе вільним. Це ті люди, які стануть твоїми менторами, друзями, однодумцями чи навіть колегами. Бути частиною УСС – це чітко поставлені орієнтири твого кругозору. Для мене УСС – це люди з активною позицією, які будуть боротися за свою волю та інтереси до кінця; люди, які завжди ненаситні до нових знань; люди, які будують майбутнє вже зараз.

 

Аліна Ярощук
Кирило Димов
Одеса

Кирило народився у місті Одеса. У 2015 році вступив до Національного університету «Одеська юридична академія» на факультет Міжнародно-правових відносин, де у 2019 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Право». Наразі є студентом 2 курсу магістратури НУ «ОЮА» європейської програми TEMPUS. Вже з шкільних років займається активною суспільною діяльністю: благодійні та волонтерські проєкти, організація освітніх заходів тощо. З 2017 року брав участь у наданні безкоштовної правової допомоги для незахищених категорій населення на базі університету. З 2018 року – волонтер Одеського міжнародного кінофестивалю. З 2019 року є одним з організаторів Вишиванкового фестивалю, з 2020 року – активіст Одеського осередку ГО «Солідарна молодь», а також віце-президент з програми обміну міжнародними студентськими стажуваннями Європейської асоціації студентів права в Україні (ELSA Ukraine). Випускник Антикорупційної школи від НАБУ, програми Young Reformers Lab, програм для кандидатів в депутати на місцевих виборах від National Democratic Institute. Кандидат в депутати Одеської міської ради на місцевих виборах 2020 року. Кирило зацікавився ідеями Свободи, ставши учасником Студентської Моделі Конгресу у лютому 2020 рок, а згодом – Програми Лідерства від Українських Студентів за Свободу. З вересня 2020 року є головою одеського осередку ГО «Українські Студенти за Свободу».

Українські Студенти за Свободу – це команда неймовірних людей, які вже зараз, саме в цей момент, змінюють країну і роблять усе для того, щоб нам та нашим дітям у майбутньому було комфортніше. Ми творимо історію, ми впливаємо на процеси, ми змушуємо владу почути молодь. Ми боремося за Свободу для кожного громадянина України, бо Свобода – то є одна з найцінніших чеснот, що ми маємо.  Ми маємо право обирати місце навчання, маємо право обирати музику, яку слухати та їжу, яку їсти. Маємо право обирати, як саме себе захищати, чим себе лікувати та на яких автівках їздити. Ми маємо право обирати, що нам говорити і про що нам думати. І, найголовніше, ми маємо право обирати, як нам жити.  Це є Свобода. Це те, за що ми боремось. 

 

 

Кирило Димов
Валерія Бучинська
Одеса

Валерія народилась в Одесі, через шість років переїхала до області в с. Нерубайське, де й закінчила першу гімназію. 2018 року вступила на філологічний факультет в ОНУ імені Мечникова. Була волонтеркою і помічницею кандидата від політичної партії “Голос” у 2019. Зараз займається мовною просвітницькою діяльністю. “Свобода – багатоелементне, сповнене ряснотою різноманітних дрібничок поняття: від вибору одягу до втілення національних ідей. Однією з таких фундаментальних національних ідей, від якої починається національна свідомість, плодами якої є державна, є мовна свідомість. На жаль, не найменша частина нашого народу має низький рівень мовної свідомости через брак мовного виховання (і наявність лише мовного навчання) в закладах освіти. 

УСС – це людини, які сперечаються, чимось не згодні, постійно дискутують, тому що кожен має власну думку і кожен має на меті дійти консенсусу, аби досягти головної поставленої мети. І я думаю, це прекрасно. УСС втілює Свободу в кожному аспекті, не оминаючи мовного, що є щирістю і усвідомленням кожного елементу для відчуття волі.

Валерія Бучинська