Львів
Львів

Корінна львів’янка. Закінчила Львівський фізико-математичний ліцей. Останніми роками багато займається громадською діяльністю та волонтерством, цікавиться лібералізмом.

Маріанна Петрівська
Львів

Орест навчається у Національному університеті «Львівська політехніка», на 4 курсі. Свій факультет він обрав з цілью подальшої можливості управління державними процесами.
Більшість свого життя він прожив у культурній столиці України — у місті Львів. Активно бере участь у студентському житті свого університету. Вважає, що тільки нове покоління студентів (лідерів) можуть змінити порядок справ у державі.
До організації приєднався у 2019 році, під час літнього з’їзду.

Орест Андрусишин
Львів

Наталя народилась у Харкові, наразі навчається на 4 курсі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З переїздом змінилось не тільки коло спілкування, а й світогляд, оскільки саме в університеті Наталя вперше ознайомилась з ідеями лібертеріанства. Після того як дізналась про існування студентського лібертеріанського руху, вирішила неодмінно долучитись. Першим кроком була участь у школі лідерства, яка не залишила сумнівів у тому, що погляди лібертеріанства відповідают внутрішнім переконанням Наталі. З серпня 2019 року є учасником УСС.

Наталя Жданова
Львів

Сергій народився і виріс у місті Вилкове. З 2018 року студент НУЛП, журналістика. Голова ГО «Рада Громадських Лідерів», Голова Правління Молодіжного Львівського Меморіалу. Член редакції газети “”Поклик сумління”” та журналу “Визвольна боротьба”. Учасник всеукраїнського проекту «Школа молодіжних лідерів громад».

Сергій Гнезділов
Львів

Анастасія — майбутня журналістка та редакторка. Виросла у селі під Вінницею, зараз живе та навчається у Львові. Активно волонтерить на різних форумах та заходах у своєму місті, також бере участь у різноманітних школах та тренінгах з журналістики, оскільки вважає, що саморозвиток – це ключ до успіху.

Анастасія Рудюк
Львів

Олександр Немченко — народився і виріс у місті Львів, де закінчив школу. У 2017 році став студентом Львівського торговельно – економічного університету за напрямком «Правознавство». Про рух лібертаріанства дізнався після участі у Першій Студентській Моделі Конгресу США, де працював у комітеті щодо легалізації вогнепальної зброї в Україні. Влітку 2019 року пройшов відбір на Програму лідерства, де став членом організації «Українських Студентів за Свободу». На сьогодні є частиною Львівського осередку організації, з яким вже встиг представити організацію на молодіжному форумі Молодвіж.

Олександр Немченко
Львів

Юлія народилася у м.Таврійськ (Херсонської області). З 2015 року навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальності «Практична психологія». Приєдналася до лібертаріанського руху в 2019 році, коли у серпні пройшла на Програму лідерства УСС.

Юлія Коструліна
Львів

Андрій є студентом-правником Львівського торговельно-економічного університету. Він виріс та проживає у мальовничому місті Львів. Про переваги лібертаріанства вперше дізнався в університеті та зрозумів, що розширення прав та свобод людини, не втручання держави в особисте життя людини та виключно ринкова економіка – мають лише позитивні наслідки для суспільства та держави. Про «Українських студентів за свободу» дізнався на «Студентській моделі Конгресу США» і уже в серпні 2019 року, пройшовши регіональний відбір долучився до команди «Українських студентів за свободу».

Андрій Панасюк
Львів

Михайло виріс у місті Мелітополь, де закінчив школу. З 2015 по 2019 навчався в Львівському національному університеті за напрямком «Нова і новітня історія зарубіжних країн», з 2019 продовжив навчання за напрямком «Політологія» в львівському університеті. Приєднався до лібертаріанського руху в 2019 році, коли був відібраний учасником для регіонального з’їзду «Захід» у Вінниці. З 2019 року працює в КУ Інститут міста проектним менеджером.

Михайло Зіненко
Львів

Микола – студент Львівського національного університету імені Івана Франка. Він виріс у місті Острог, де закінчив школу. З 2014 є студентом ЛНУ ім. Івана Франка за напрямом комп’ютерні науки. Приєднався до лібертаріанського руху влітку 2018 року. З 2017 року член ГО Українські студенти за свободу.

Микола Данилюк
Львів

Вікторія народилася в Івано-Франківську. Там же і закінчила Природничо-математичний ліцей. В 2018 році стала випускницею Української Академії Лідерства(Київ). Зараз навчається в Українському Католицькому Університеті на філософсько-богословському факультеті. До УСС приєдналася у 2018 році.

Вікторія Ошур
Львів

Тарас – випускник Української академії лідерства. Студент програми “Кібербезпека” в університеті “Львівська політехніка”. Вперше дізнався про УСС по рекомендаціям друга, та долучився до руху влітку 2018 року.

Тарас Чаус
Львів

Павло студент-правник Національного Львівського університету імені Івана Франка. На даний момент займає посаду секретаря Львівського осередку «Українські Студенти за Свободу». Вперше Павло долучився до організації у 2016 році. У лютому 2018 року брав участь у представлені стенду нашої організації у Вашингтоні на заході, який був організований Американською консервативною спілкою.
Про Українських Студентів за Свободу:

Павло Потічний
Львів

Дмитро — бакалавр культурології Чернівецького Національного Університету. Є активним членом УСС з 2017 року. Зацікавився лібертаріанством ще під час навчання в університеті, де відстоював права та свободи студентів у студентському парламенті, на страйках та мітингах. Політичну філософію завжди розглядає з точки зору культуротворчих процесів.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я впевнений, що для загального культурного прогресу нашої держави, його збереження та гармонізації, потрібний абсолютно новий набір правил всередині соціуму. На мою думку, фундамент цього набору можна знайти в ідеях лібертаріанства. Кращої організації яка поширює ці ідеї серед української молоді просто не існує, саме тому я з УСС».

Дмитро Бабіченко
Львів

Випускник Української Академії Лідерства, студент філософського факультету Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича. Голова Львівського осередку УСС. Вперше доторкнувся до ідей свободи, вивчаючи філософію французького та англійського просвітництва на філософському факультеті.
«Мене вразило те, як люди борючись за свободу мислити та творити той світ в якому вони хочуть жити, започаткували епоху “Просвітництва” яка дала потужний поштовх розвитку наук. Я глибоко переконаний в тому, що справедливе суспільство може існувати тільки там, де справедливість визначається не державною номенклатурою, а здоровим глуздом кожного громадянина, який чітко усвідомлює свою відповідальність за кожен наступний крок».
Про Українських Студентів за Свободу: «Я глибоко переконаний, що цінність слова “свобода” для кожного хто народився в незалежній Україні – настільки міцно викарбувана в підсвідомості, що це стало не просто рисою характеру, а цінністю життя. Я дуже радий, що я маю однодумців в УСС, з якими я можу творити свою омріяну Вільну Україну».

Владислав Мальчевський
Львів

Студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Познайомилась з ідеями лібертаріанства декілька років тому, коли знайшла роботи Айн Ренд. Після довгого часу осмислення та прийняття принципів лібертаріанства почала шукати людей та події пов’язані з лібертаріанством та потрапила на Free Generation Forum 2016, де зустріла багато цікавих людей.
Про Українських Студентів за Свободу: «Лібертаріанство для мене це принцип життя, який допомагає покращити його якість».

Софія Родигіна
Львів

Євгенія Коляда навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики. Крім того вона є координатором в «Українських Студентах за Свободу» у місті Львові. Євгенія вперше дізналася про лібертаріанський рух під час ретріту, який УСС провели у липні 2017 року. Тоді вона побачила, що лібертаріанська спільнота дотримується поглядів, подібних до її власних переконань, і вирішила долучитися. Для Євгенії особиста свобода людини є найвищою цінністю, тому вона підтримує лібертаріанский рух і поширює лібертаріанські цінності.
Про «Українських Студентів за Свободу»: «Серед своїх колег я бачу людей, які здатні змінити світогляд цілого покоління і тим самим вплинути на долю держави. Я радію тому, як швидко наша організація росте і змінюється. Як на мене, серед молодих українців багато лібертаріанців за духом, навіть, якщо вони ще не усвідомили це. Тож, цілком можливо, що Україна потребує лібертаріанських цінностей, а ми лише допомагаємо їх поширювати».

Євгенія Коляда
ВІкторія Кравчик
Львів

Вікторія виросла на Івано-Франківщині, у 2018 переїхала до Львова. Зараз здобуває освіту у ЛНУ імені Івана Франка за напрямом “Міжнародні відносини”. З 2018 року займається розвитком факультету, є активною членкинею громадської організації “Молода дипломатія”. Посилено вивчає мови, зараз говорить 4 іноземними. До лібертаріанського руху долучилася влітку 2020 року, коли пройшла Програму лідерства, проте самі ідеї поділяла ще зі школи. 

УСС – це про розвиток і про зміни. Зміну себе та реальності довкола. Це організація, яка справді діє, бо зібрала дуже різних людей, об’єднаних тими ж ідеалами. Тих, хто не лише погоджується з принципами Свободи, а й готовий здійснювати кроки для їх реалізації.

ВІкторія Кравчик
Олександра Карапуз
Львів

Олександра є студенткою Львівського національного університету ім. Івана Франка за напрямом “Політологія”. Народилася та виросла у м. Кремінна, що на Луганщині. Усвідомила важливість ліберальних цінностей після Революція Гідності та російської окупації на території України. Наразі працює журналісткою в регіональному видані Луганської області та займається громадською діяльністю в ГО «Центр Громадянських Свобод».

Для мене лібералізм — ідеологія, що базується на засадах політичних та індивідуальних свобод, плюралізму та верховенства права. Саме УСС чи не єдина організація в Україні, що по-справжньому сповідує ці принципи й має величезний потенціал стати платформою, що здатна об’єднати країну на засадах ліберальних цінностей. Саме УСС пропонує дієві механізми політичних та соціальних змін в Україні, а також надає широкі можливості стати активною частиною цих змін. Саме тому я з УСС.

Олександра Карапуз
Наталія Мацура
Lviv

Наталія виросла у місті Львові, де закінчила школу. З 2017 року є студенткою Львівського торговельно-економічного університету за напрямом «Право». Приєдналась до лібертаріанського руху на початку 2020 року, коли у лютому потрапила на Школу Законодавця у Львові. Наприкінці лютого того ж року взяла участь у Студентській Моделі Конгресу США. З липня 2020 року є членом організації Українські Студенти за Свободу.

Свобода – це здатність людини чинити відповідно до власних бажань, інтересів, цілей на основі знання про об’єктивну дійсність. При цьому, Свобода для мене – це ідеал людської взаємодії. Свобода – це можливість вибору варіантів подій. Відсутність вибору дорівнює відсутності Свободи. Однак Свобода – це не лише ідеал людської взаємодії. Її можна використовувати, як призму для оцінки і розуміння світу. Також призма Свободи, на мою думку, допомагає нам побачити гідність людей, які називаються рівними правами, а також несправедливість і неправильність порушення цих прав і свобод.

 

Наталія Мацура
Володимир Савчук
Львів

Володимир народився у місті Чернівці, де закінчив економіко-математичний ліцей. В 2019 році розпочав навчання в Українському Католицькому Університеті за напрямом “Комп’ютерні Науки”, проте на другому курсі перевівся на спеціальність “Бізнес Аналітика та IT”. Вперше він зацікавився лібертаріанством у школі, наразі він намагається популяризувати ідеї лібертаріанства у своєму оточенні, а надалі й у всій Україні.

Свобода для мене завжди залишалася, є і буде найвищою цінністю. Я впевнений, що Україні Свобода наразі дуже потрібна, особливо в економічній сфері. УСС – це місце, де я знайшов однодумців та міцну підтримку, з якими можу популяризувати ідею Свободи у суспільстві.

Володимир Савчук
Дарина Корж
Львів

Дарина народилась в Кривому Розі, де і отримала середню освіту. З 2018 року є пластункою. Ще зі школи почала свою активну громадську діяльність, пов’язану з волонтерством та допомогою бійцям АТО, організацією та участю в благодійних заходах. Є співзасновницею соціального проєкту ВОЛО, який має на меті розвиток волонтерського руху серед підлітків в Україні та Америці. Влітку 2020 року почала активно цікавитись темою лібертаріанства та активізму, саме в той час стає членкинею громадської організації у Кривому Розі – «Молоді ліберали», а трохи згодом того ж року стає активісткою Українських Студентів за Свободу. З 2020 року є студенткою ЛНУ ім. І. Франка факультету міжнародних відносин.

УСС – це про гармонійне поєднання саморозвитку, активізму та chillового відпочинку з друзями; це про активних та небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу; це про розмови, які або спонукають до філософських роздумів, або до невгамовного сміху.

 

Дарина Корж
Сорокін
Lviv

Олександр народився у місті Івано-Франківськ, виріс у Луцьку, де і закінчив школу. З 2017 року навчається у Національному Університеті “Львівська Політехніка” за напрямом «Кібербезпека». Приєднався до лібертаріанського руху на початку 2020 року, коли у лютому потрапив на модель конгресу. З 2017 року активний учасник багатьох громадських рухів, волонтер львівського обласного молодіжного центру, волонтер таких акцій та подій, як: “Подаруй дитині свято”, BookForum, Молодвіж, ZaxidFest та інших. Бере участь в організації фестивалю VLNTR Fest.

«Часто у мене запитують: “чому я досі в Україні?” У мене немає відповіді короткої відповідь для цих людей. Я народився та виріс в Україні і вважаю її моїм домом. Я прагну допомогти їй змінитись на краще, використовую засади свободи. Серед УСС я знайшов велику та міцну команду однодумців, які вже реалізують ідеї лібертаріанства. Це ті люди, які вже з’являються в рядах ключових державотворців і я впевнений, що за ними майбутнє. Майбутнє за вільним суспільством».

 

Олександр Сорокін
Львів

Юлія здобуває ступінь магістра психології в Українському Католицькому Університеті. Випускниця Української Академії Лідерства 2016 року. Працювала у команді комунікації ПРООН, а також вивчала “Issues and trends in world politics” у Канаді. До УСС приєдналась літом 2020, а згодом стала частиною львівської команди.

Тільки отримуючи Свободу і несучи відповідальність за свої дії – людина справді займається діяльністю, яке називається життя. Я хочу, щоб наше суспільство було сукупністю вільних, критично мислячих індивідів та щоб права були не ефемерним поняттям, а насущним інструментом. УСС – той рушійний механізм змін.

Юлія Лебединська
Володимир Єршов
Львів

Володимир виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив НВК Центрально-міського району з поглибленим вивченням іноземних мов. З 2018 року навчається в ЛНУ імені Івана Франка на спеціальності “Менеджмент та адміністрування”. Приєднався до УСС влітку 2020 року, пройшовши Програму Лідерства. З 2020 року займає посаду редактора в соціокультурному онлайн-медіа GetBrain.

В наш мінливий та неспокійний час, буває досить складно повірити, що рано чи пізно усе буде добре. Саме тому так важливо шукати та знаходити однодумців, які поділяють твої погляди на життя та будуть готові відстоювати ті самі цінності, що і ти. І УСС дуже допомагає мені в цьому плані, адже це середовище розумних та активних молодих людей, які готові боротися за свободу та відстоювати свої права.

 

Володимир Єршов