Львів
Маркіян Керик
Львів

Маркіян – активіст УСС. Народився та виріс у славному місті Львів, де навчається на 3 курсі ЛНУ ім. Івана Франка на спеціальності «Економічна аналітика та бізнес статистика». Має потяг до економіки, політолоґії та історії. Став прихильником течії лібертаріанства ще у 16 років та весь цей час виховував в собі ці ідеї свободи та вільности. До УСС доєднався у 2022р, зрозумівши, що саме ця орґанізація несе в собі цінності важливі для нього.

Свобода є понад усе. Це те, за що боролись наші предки, і будуть боротись наші нащадки. Боротьба за свободу є необхідною та одвічною. “Тільки той заслуговує на свою свободу і своє життя, хто бореться за них кожного дня”. Для мого покоління події на Майдані стали переломними у нашому юнацтві, і я вірю, що саме УСС допоможе мені та іншим з розвитком себе, та своїх ідей для захисту та збільшення наших свобод.

Маркіян Керик
Руслан Пасічник
Львів

Руслан дізнався про УСС двічі — у 2020 на проєкті “Liberty game” у рідному Кременчуці та у 2021 познайомившись із УССниками на марші у Львові, де навчався. Переїхавши у Львів почав займатися волонтерством, громадською активністю, приділяти час студентському життю. У 2022 став прихильником і згодом взяв участь у Програмі лідерства УСС та перейшов у статус активіста.

«УСС – це підтримка. Це в першу чергу вільні люди, які поділяють такі погляди, як у мене, і які допоможуть і в горі, і в проєкті, і в радости. Ми — сім‘я, де кожен має за кожного відповідальність»

Руслан Пасічник
Юлія Гуз
Львів

Юлія – активіст УСС. Навчається на першому курсі програми “Етика-Політика-Економіка” в Українському католицькому університеті. До УСС потрапила в 2022 році, випадково натрапивши на посилання на форму для участі в Програмі Лідерства.

УСС – унікальна організація, де юнацький максималізм поєднується з раціональними та реалістичними ідеями. Організація неначе дає інструмент, за допомогою якого можна змінювати себе, Україну та світ. Хочеш – користуйся інструментом, не хочеш – то добре.

Юлія Гуз
Ірина Нагорняк
Львів

Ірина-активістка УСС.Народилася і до 17 років проживала в м.Городенка, де закінчила гімназію.Потім переїхала до Львова та вступила в УКУ на програму “Етика-Політика-Економіка”.Зараз вона їздить на міжнародні програми,подорожує. До УСС приєдналася в 2021 році.

“Я надзвичайно закохалася в це ком’юніті, тому що вважаю ,що майбутнє України саме в руках активної та вільної молоді. Свобода для мене — це найвища цінність в житті кожної людини.Це орієнтир згідно з яким ми повинні рухатися ,якщо прагнемо досягнути соціального благополуччя.”

Ірина Нагорняк
Катерина Потічна
Львів

Катя — активістка УСС. Виросла та живе у місті Трускавець. Тут закінчила середній навчальний гімназію. Ще з дитинства мріяла стати лікарем. Тож у 2020 вступила в ЛНМУ ім.Данила Галицького, проте на фармацевтичний факультет. Провчившись там рік, успішно пересклала вступні іспити, та поступила на омріяну спеціальність – медицина. Після початку повномасштабного вторгнення росії волонтерила у рідному місті, спочатку облаштовуючи притулки для біженців, а потім у лікарні, помагаючи пораненим військовим у відділені інтенсивної терапії. під час навчання в університеті активно цікавиться реформуванням медицини в Україні. Закінчила курс “Як працює охорона здоров’я”. Являється членом Студентського самоврядування та є старостою групи.

Саме з початком війни росії з Україною я зрозуміла, що таке свобода для українців та для української молоді зокрема. Я хочу мати свободу вибору де вчитися і працювати, де жити. Для мене Свобода — це розумні і справедливі закони, які виконують члени суспільства. Це мати право думати і говорити те, що думаю, навіть помилково. Немає поганих думок, поганих смаків. Є різні. Свобода — це можливість самому ухвалювати рішення і нести за них відповідальність. УСС бориться за це.УСС це молодь,а молодь це рушійна сила,яка є майбутнім нашої держави.

Катерина Потічна
Софія Довганик
Львів

Софія народилася та виросла у Львові. У 2022 р. закінчила навчання в університеті у Варшаві на напрямку “дизайн візуальних комунікацій”. У 2021р. навчалася мистецтву в університеті мистецтв в Діжоні в рамках програми Еразмус. Зацікавлена у поглибленні свої знань в сфері українського мистецтва та дизайну, аби створювати тяглі та відповідальні дизайн проєкти на українському ринку. У 2022 р. доєдналася до УСС, бо відчула, що це правильний крок на шляху до боротьби за свободу!

“Прозвучить банально, але УСС це про спільноту людей із подібними поглядами та цінностями, про людей, яким не байдуже. Власне така організація дозволяє діяти і бути певним, що ти маєш опору – підтримку в обличчях інших активістів.”

Софія Довганик
Маркіян Головецький
Львів

Маркіян — активіст УСС. Він виріс у с.Крукеничі, Яворівського р-ну, Львівської обл., де закінчив школу-ліцей. З 2017 року навчається у Львівському національному медичному університеті ім.Данила Галицького на лікаря загальної практики. Приєднався до лібертаріанського руху в літі 2022 року через «Програму лідерства».

УСС — це про свободу в усіх її проявах. Що таке свобода? Це змога бути собою. Це мільярди людей, що є окремими унікальними світами-індивідуальностями. Це про щасливих та заможних людей, які задоволені життям.

Маркіян Головецький
Львів

Вадим – маленький гвинтик в УСС. Він виріс в Деражні Хмельницької області, у 2018 поступив у Обласний ліцей міста Хмельницький, навчався на фізмат профілі. Після випуску навчається в ЛНУ за спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Вільні панують над рабами. Для мене ідеї лібертаріанства- це ідеї вільного індивіда. Вільного від власної спальні до політичних поглядів. УСС-це є втілення класичної ліберальної ідеології яка збудувала сучасний світ але , на жаль, поступилася місцем більш популістичним ідеологіям. УСС – це новий ковток свободи в українському суспільстві.

Вадим Розводівський
Христина Шмирко
Львів

Христина виросла в місті Кристинопіль (теперішня назва – Червоноград, але вона вірить, що місто поверне свою першу назву). У 2020 році поступила в УКУ. Зі школи була зацікавлена академічною діяльністю, чим продовжує займатись: маленькими кроками йде великим пластом літератури. До УСС приєдналась влітку 2022 року.

“УСС несе собою цінності свободи. Бути поруч з людьми подібних поглядів – дуже навіть зворушливо…За це й полюбила УСС. З ними хочеться робити, бо ти знаєш, що разом зможете”

Христина Шмирко
Владислав Шумілов
Львів

Владислав – активіст УСС. Він виріс у місті Дніпро, де і закінчив школу. З 2019 року навчається в Львівському Національному Університеті імені Івана Франка за напрямком “Право”, також з 2021 року навчається в Придніпровській Державній Академії Будівництва та Архітектури за напрямком “Менеджмент та адміністрування “. Приєднався до УСС у серпні 2022 року, коли потрапив на Програму Лідерства 2022 у Меджибожі. Майбутній юрист який постійно прогресує у цій сфері, проходив стажування у ЛМР в Управлінні Безпеки міста, також стажувався по программі “Антикорупційна школа” в НАБУ, в 2021 році брав участь у “Szkoly Prawa Polskiego”.

Свобода особисто для мене – це поняття вже звичне, тому що я народився у вільній Україні. Але я розумію, що свобода це та змінна яку треба цінити. Змінна тому що її можуть забрати в тебе в будь-який момент часу. УСС вчить цінити свободу, показує, що молодь має добиватись її гарантій у всьому: свобода думки, свобода волевиявлення, свобода віросповідання і ще багато інших варіацій свободи. Цікаво те що УСС робить ставку саме на молоде покоління, адже якщо бути відвертим, молодь – це двигун прогресу країни і світу в цілому!

Владислав Шумілов
Гордій Андрусів
Львів

Гордій народився та виріс у Львові, де закінчив фізико-математичний ліцей, ставши переможцем Міжнародної олімпіади з хімії. Двічі лауреат премії Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова. З 2019 є студентом хімічного факультету ЛНУ ім.І. Франка. У 2022 році в пошуках ком’юніті активної молоді доєднався до лав Українських Студентів за Свободу.

Індивідуальна свобода для мене – найвища цінність, а відповідальність за власну індивідуальну свободу – найвища відповідальність. УСС – це неймовірне ком’юніті людей, які не лише розділяють ці погляди, але й готові системно відстоювати такі ідеї в українському суспільстві. Я щасливий долучитись до цього ком’юніті та сподіваюсь зробити свій внесок до цієї роботи!

Гордій Андрусів
Тетяна Махомета
Львів

Звуть Тата або Таня – новоприбула активістка в УСС. Виросла у місті Луцьку, там закінчила і школу. У 2021 році вступила до Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Туризм». До карантину активно займалась громадською діяльністю, була членкинею молодіжної громадської організації «ФРІ». Зараз дівчина активно займається фотографією та розвитком власних соцмереж, також створює українські традиційні прикраси з бісеру.

УСС – це про свободу твого польоту, твоїх можливостей і віру в краще вільне життя.

Тетяна Махомета
Соломія Лимар
Львів

Соломія – активістка УСС. Народилася та виросла в місті Турка, Львівської області. Навчається в ЛНУ імені Івана Франка на перекладачку з англійської та французької мов. В 2022 році стала членкинею УСС.

УСС – це змога втілити будь-які круті ідеї, заручившись підтримкою людей з таким же палким бажанням змін, і рухати країну вперед. Крім того це люди, що будуть поруч що б не сталося і завжди виручать в біді.

Соломія Лимар
Олександр Печак
Львів

Олександр — активіст УСС. Він виріс у селі Хоньківці, Могилів-Подільського району, Вінницької області. Після закінчення школи вступив до Національного університету “Львівська політехніка” на спеціальність “Підприємництво, біржова діяльність та торгівля”. Найбільше він зацікавлений у темах економіки, бізнесу, історії, екології та психології. Вже на другому курсі у нього з’явилися ідея для стартапу “Spilnyk”, ціль якого полягала створити платформу, яка б допомогла студентам у пошуках сусідів на квартиру. Тож Олександр зібрав команду і почав працювати, він відповідав за побудову бізнес-моделі, частково UI/UX дизайн і пошук джерел фінансування. Для інвестицій отримання інвестицій його команда подалися на змагання стартапів за підтримки Британської Ради «Creative Spark Big Idea Challenge» де можна було виграти до 3000 фунтів стерлінга. Вони пройшли перший відбір, але на національному рівні не перемогли. Проте їх команда продовжила роботу і станом на 12.09.2022 року планує запускатися. Приєднався до лібертаріанського руху літом 2022 року під час Програми лідерства.

Для мене “Українські Студенти за Свободу” — це люди, які понад усе цінують незалежність та свободу. Люди які здатні на все заради того, щоб відстоювати свої цінності. Люди в яких я бачу зміни, зміни які так потрібні для процвітання нашої України.

Олександр Печак
Софія-Марія Прокопів
Львів

Всебічно-розвинута Немає рекомендацій пробує себе у всьому і шукає себе. Софія народилась та виросла у чудовому місті Івано-Франківськ. Наразі студентка першого курсу Львівського університету імені Франка за спеціальністю «Країнознавство (міжнародні відносини)».З 2016 року волонтер міжнародної організації «Мальтійська Служба допомоги», у якій особливо допомагала сиротам, людям з обмеженими можливостями та онкохворим. Крім того, закінчила музичну школу з фортепіано, завдяки якій прищепила любов до мистецтва. Аматор великого тенісу. З 2022 стала активістом лібертаріанської організації «Українські Студенти за Свободу», де познайомилась з неймовірними людьми та розвинула різноманітні навички.

Це неймовірне місце, яке об’єднало разом молодь повну ентузіазмом і сповненою жагою до розвитку себе і загалом суспільства. Це величезна праця :робити такі корисні і масштабні внески в процвітання нашого молодого покоління. Ніколи б не могла повірити, що зовсім різні люди можуть стати як сім’я за такий короткий час)

Софія-Марія Прокопів
Марк Нємчук
Львів

Це Марк. Він активіст УСС. Народився і виріс у Кременчуці. У 2020 році вперше познайомився з УСС у 2020 році, де приєднався до команди Кременчуцького осередку. У 2021 вступив в Український католицький університет на право. У нього була мрія змінити Україну на краще і отримати якісну освіту в Україні. Навіть стверджував, що хоче бути Президентом України. Також він за політичними поглядами вважає себе центристом. Від початку повномасштабного вторгнення активно став волонтерити у Гуманітарному штабі УКУ. Став активістом УСС вже у 2022 у Меджибожі.

Свобода – це невід’ємна складова українського суспільства. УСС активно поширює цю ідею, і є однією з найбільших політпросвітницькою організацією. Я вважаю, що УСС чудова спільнота для втілення своїх проєктів, які зможуть підвищувати політичну культуру в нашій державі.

Марк Нємчук
Остап Головецький
Львів

Остап – активіст УСС. Він виріс у Львові, де закінчив гімназію. З 2019 року вчиться в ЛНУ імені Іван Франка за спеціальністю “Право”, також вчиться на заочній формі в тому ж університеті за спеціальністю “Історія й археологія”. Приєднався до УСС у 2022 році, за порадами друзів членів УСС. Активний студент, який приймає участь в студенському житті рідного університету. Є членом правничої організації “ELSA Ukraine”. Також він є членом Клубу Авторів “Останнього Капіталіста”.

Для мене УСС є організацією, яка об’єднує молодих людей зі усієї України. Для мене є ціністю свобода, як для кожного члена організації.Вірю, що покоління, яке виросте на ціностях свободи, може статити тими громадянами, які зможуть будувати свою “Політію”.

Остап Головецький
Ольга Пукаляк
Львів

Оля – активістка УСС. Вона львів‘янка, у Львові ж і вирішила вчитись. Вчиться в УКУ на програмі Психологія. Належить до декількох студентських організацій в межах свого університету, а саме до «Гутірки», учасники якої організовують івенти для спільноти з цікавими людьми, а також до Кризового центру «Порадня», яка займається наданням безоплатної психологічної допомоги. У «Порадні» Оля, звісно, не консультує, позаяк поважає Кодекс психолога, однак стає в пригоді у рекламі Центру.
До лібертаріанського руху приєдналася абсолютно випадково, натрапивши на акаунт УСС в інстаграмі. Таким чином, потрапила на Програму Лідерства 2022.

“Українські Студенти за Свободу – це про людей та про майбутнє нашої України, позаяк йдеться про свободу. Свобода – це та цінність, завдяки якій ми всі зараз тут, і це ця цінність, яку нам ще прийдеться дуже довго виборювати. А боротися за свободу та за Україну з УСС дуже органічно.”

Ольга Пукаляк
Ярослав Липовецький
Львів

Ярослав – студент 2го курсу Нью-Йоркського Університету, де має подвійну спеціальність у комп’ютерних науках та бізнесі. Він виріс у місті Буча, що на Київщині. Закінчивши школу, вступив до Києво-Могилянської Академії. Після першого курсу взяв академічну відпустку та вирішив пройти 10-місячну формаційну програму від Української Академії Лідерства. Під час вибагливого навчання там, паралельно готувався до американських іспитів та вивчав математику для вступу. Після успішного проходження відбору, отримав грант на навчання 320 000$, що покривав не тільки витрати на навчання, а й усі життєві: страхування здоров’я, проживання, харчування та стипендію. Також Ярослав є автором YouTube каналу “Прагнення” з аудиторією у 233 000+ підписників. Через цей ресурс він ділиться своїми життєвими уроками, практиками по ефективності та надихає людей змінювати своє життя на краще.

“УСС для мене – про зміни. Зміни у мисленні молодих людей, зміни в освітньому процесі українських університетів. Це про практичні дії, заходи, які прагнуть освітити якусь проблему, або ж допомагають іншим зростати. Це про чудову спільноту де ти потрібний та рівний, але також зростаєш, і як людина, і як ефективний лідер.”

Ярослав Липовецький
Олександр Сукач
Львів

Олександр – активіст УСС. Він ззаочно акінчив Львівську Політехніку у 2020 році і загалом уже більше 7 років живе та працює у Львові. Останні 3 роки розвиває власну маркетингову агенцію – INSIGHT AGENCY. У 2022 році потрапив на Програму Лідерства від УСС та прийняв рішення долучитися до лібертаріанського руху.

“УСС – це люди об’єднані однією великою ідеєю СВОБОДИ і ці люди не просто обговорюють цю ідею, вони спільно та ефективно взаємодіють із світом за для вільного майбутнього усіх українців та всього світу.”

Олександр Сукач
Андрій Таніч
Львів

Андрій народився та виріс в Києві. З 2020 по 2022 рік він навчався у Фаховому Коледжі Інформаційних Систем і Технологій ДВНЗ “КНЕУ ім. Вадима Гетьмана” за спеціальністю “Інженерія програмного забезпечення. За перший рік навчання він відкрив для себе волонтерство і стати Агентом Волонтерства ГО “Українська Волонтерська Служба”. За другий – стати студентом ГО “Українська Академія Лідерства”, навчання у якій почнеться вже у 2023 навчальному році. До Українських Студентів за Свободу Андрій доєднався у серпні 2022 року через участь в “Програмі Лідерства” – один з проєктів УСС.

«Я дізнався про Українських Студентів за Свободу у 2021 році і тоді подумав, що, напевне, ця їх “Програма Лідерства” не для мене, бо свобода це щось дуже абстрактне. Але вже перед “Програмою Лідерства” у 2022 році я вважав, що свобода — це найважливіше, і це може мати кожен. Після “Програми Лідерства” до мене дійшло, що свобода — це найважливіше, але свободу треба заслужити боротьбою»

Андрій Таніч
Софія Миронюк
Львів

Соня потрапила в УСС випадково, подавшись на Програму Лідерства, і вже там закохалася у спільноту й ідею. Вона із Заліщиків. Після школи взяла gap year і вважає, що це рішення було одним із найкращих у її житті. Зараз вона навчається в УКУ на політології, багато подорожує, пише класні тексти, майже кожного ранку бігає й часом їздить на міжнародні програми.

«Я дізналась про організацію випадково — подавшись на Програму Лідерства — і вже там, заглибившись в ідеологію й погляди учасників організації, зрозуміла, що вони мені близькі й що я хочу бути частинкою цієї спільноти. Я бачу велику силу у велетенському молодіжному русі, в основі якого закладені правильні (на мій погляд) цінності, учасниками якого є неймовірно цікаві й розумні особистості. Тому я впевнена, що ми продовжуватимемо творити Україну вільних людей, як робимо це вже зараз.»

Софія Миронюк
Олександра Григоренко
Львів

Олександра — активістка УСС. Вона народилася й до 17 років жила в місті Кривий Ріг. Після школи вступила до Українського Католицького Університету у Львів на програму «Культурологія». Приєдналася до осередку УСС Львів у серпні 2021 року, коли потрапила на Програму лідерства.

«Для мене свобода — це найвища людська цінність. УСС дає мені змогу в спільноті моїх однодумців популяризувати цю ідею серед українців. Я впевнена, що саме ті люди, які наповнюють УСС є рушієм нашої країни. Ця активна, прогресивна, талановита та нестримна молодь змінює нашу рідну країну на краще кожного дня. Свобода, і як наслідок щасливе успішне суспільство, є тим, до чого прагну я разом з УСС.»

Олександра Григоренко
Юлія Ткачук
Львів

Юля народилася і виросла у місті Самбір, що у Львівській області. У 2020 році закінчила гімназію та вступила в Український Католицький Університет, де вивчає соціологію. Ще зі школи брала активну участь у житті громади свого міста, є членкинею організації, яка виховує в ній лідерські, командні та моральні якості. Окрім цього, Юля вже декілька років займається волонтерством із дітьми, організовує табори та допомагає в навчанні. У 2019 брала участь у таборах від Peace Corps, тому має досвід співпраці з американськими волонтерами та організації громадських проєктів. Цікавиться політикою, брала участь у студентській Моделі ООН та літній школі Моделі ООН спільно з НаУКМА й канадським університетом MacEwan. На даний момент є VP of Finance and Fundraising в СО «Клуб ООН УКУ». До УСС приєдналася у 2021 році після Програми Лідерства.

«Після Програми Лідерства я усвідомила, що стала членом ще однієї неймовірно крутої сім’ї. Так, УСС — це сім’я, з якою ти можеш розділити абсолютно все: радість і смуток, перемоги й невдачі, сміх та сльози. Тут приймають тебе такою, якою ти насправді є, тебе слухають і чують незалежно від власних переконань та думок. УСС — це про свободу у всіх її вимірах. Також Українські Студенти за Свободу — це люди, яким не байдуже, люди, які не лише розмовляють про проблеми, але чітко діють щоби їх вирішити. УССівці — це люди, які віддані спільній ідеї, цінностям та праці попри все. Освітня частина та мета УСС є дуже важлива, бо це дає змогу нам бути в курсі всіх актуальних подій та політичних процесів у світі, а Україні зокрема. Проте, безумовно саме я, ти й ми є тими, хто рухає цю спільноту та нашу державу.»

Юлія Ткачук
Катерина Якимечко
Львів

Катя навчається на акторку у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. З дитинства займається спортивним орієнтуванням. Любить свободу, яку може відчути у своїх захопленнях. Хоче бачити більшу кількість поглядів вільних людей у повсякденному житті. Активістка УСС після Програми Лідерства 2021.

«УСС — поштовх робити корисні речі для суспільства з однодумцями, які знають, чого прагнуть та впевнено досягають своїх цілей.»

Катерина Якимечко
Юлія Зюбровська
Львів

Юля — студентка, активістка в УСС та в житті. Народилася, виросла в селі Біла біля Тернополя, хоч більшу частину часу проводила саме в Тернополі, де закінчила школу. У 2020 році вступила в УКУ на програму «Етика-Політика-Економіка». Окрім навчання, є учасницею студентської організації ПОЛІТклуб УКУ, де пише та озвучує подкасти, пише пости для соціальних мереж, організовує різні події. Проходила стажування в аналітичному центрі Vox Ukraine. Зараз стажується в консалтинговій організації Громада UA.

«Організація УСС для мене стала відкриттям. І я впевнена, що одного дня вона стане таким відкриттям ще для багатьох молодих людей, що змінюватимуть нашу країну на краще — напрямку ідей свободи та справедливості. Цінності свободи завжди були близькими мені, тому дуже рада, що я змогла долучитися до організації, ціннісною основою якої є свобода. Хоч наша держава і проходить крізь багато випробувань, якщо існують такі організації як УСС, точно є надія на кращі дні, які ми творимо сьогодні.»

Юлія Зюбровська
Богуслава Чех
Львів

Народилася і виросла в місті Львові. Навчається в Національному університеті «Львівська політехніка», спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». До «Українських Студентів за Свободу» приєдналася у 2021 році.

«Для мене УСС — це про можливості. Можливості перебувати в середовищі активних та небайдужих однодумців, разом вчитися, разом відпочивати, разом змінювати себе та свою країну.»

Богуслава Чех
Даніелла Дешко
Львів

Даніелла родом із Мукачево. Була волонтеркою в місцевій ГО та займалася проджект-менеджментом. Зараз є студенткою 1-го курсу психології в УКУ. Усім серцем любить фотомистецтво та лижний фристайл, з 2018 по 2020 рік була в складі збірної України. Приєдналася до лібертаріанського руху після ПЛ у 2021 році.

«Свобода для мене — це не просто 7 букв, а найважливіша цінність. Я вірю, що саме вона великою мірою робить людей щасливими. Вступ в УСС став для мене точкою відліку змін у світогляді та сприйнятті не тільки особистої, а й економічної й політичної свобод. А люди — це окрема любов. УСС — то сім‘я.»

Даніелла Дешко
Святослав Гніздовський
Львів

Засновник мобільного застосунку Alter Ego, де зібрані ментальні моделі і філософські терапевтичні практики від найвизначніших історичних мислителів людства. Стипендіат Гарвардського Університету, бакалавр Українського Католицького Університету.

«Для мене, як людини, яка працює на стику академічних досліджень, технологій, та підприємницької діяльності, ідеї свободи несуть особливий прикладний характер. Вбачаю в українському лібертаріанському русі великий потенціал для творення сприятливого економічного клімату.»

Святослав Гніздовський
Уляна Завадецька
Львів

Уляна — активістка УСС та активна волонтерка. Родом з Івано-Франківщини. Активно брала участь в учнівському самоврядуванні, займалася танцями. Закінчила художню школу та декоративно-прикладне мистецтво. З 2017 року є студенткою ЛНУ імені Івана Франка. Є членкинею «Профкому». Приєдналася до лібертаріанського руху після «Програми Лідерства» 2021р.

«УСС — це можливість проявити свої ораторські вміння, це знайомство із людьми з усіх точок України. Це величезна спільнота однодумців, які прагнуть жити у вільній державі. Це величезна сім‘я, яка завжди тебе підтримає, підбадьорить та надихне на дії.»

Уляна Завадецька
Мар'яна Багдай
Львів

Мар‘яна — студентка, активістка у пошуку і творенні себе.
Виросла в місті Дрогобич, де закінчила гімназію. З 2019 по 2020 навчалася в КЛНУ на китайській філології. Узяла академічну відпустку і провела 10 місяців в Українській академії лідерства. Зараз є студенткою програми «Етика-Політика-Економіка» в УКУ.

«Подобається бути вільною і творити вільне суспільство! Свобода — величезна цінність, тому хочу бути частинкою творення її в країні.»

Мар‘яна Багдай
Катерина Воєвода
Львів

Катерина виросла в Києві, є випускницею Української Академії Лідерства. Нафандрейзила 70 україномовних книжок у Бахмутську бібліотеку. За 2020–2021 відволонтерила 220 годин. Одна з організаторок освітнього форуму для молоді з Криму та Сходу. 3 місяці працювала в зоозахисній організації UAnimals. Навчається на 1 курсі УКУ за спеціальністю «Політологія».

«В УСС я віднайшла чудову спільноту однодумців, з якими хочеться творити Україну. Відчуваю єдність зі студентами з усієї України й розумію наскільки ми потужні разом.»

Катерина Воєвода
Володимир Літвіненко
Львів

Володимир — львівський громадський діяч, психолог та правник, делегат від УСС. Він народився в Мукачеві, де й закінчив правничий ліцей. У 2019 році переїхав до Львова, де вступив на менеджмент ЛНУ імені Івана Франка, не провчившись ні дня, він забирає документи та переводиться на спеціальність право. У 2019–2020 був піар-менеджером міжнародної організації AIESEC. Взимку 2020 на Всеукраїнському Конгресі знайомиться з ідеями лібералізму та з 2021 стає львівським делегатом від УСС, а також із цього ж часу є дійсним студентським Капеланом.

«УСС — це те, що не можна вмістити в 5 речень чи в інфопак програми. Miсце, де будується відкрита щира та мужня молодь. »

Володимир Літвіненко
Анна-Андріана Онисько
Львів

Анна-Андріана — активістка УСС із серпня 2021. Народилася і виросла у Львові. У дитинстві мріяла стати вчителькою. Після школи вона вступила в Українську Академію Лідерства, тож рік прожила в Києві. Подорожуючи Україною, слухаючи цікаві лекції, Андріана зрозуміла, чим хотіла би займатися в житті. Після УАЛу вона вступила в Український Католицький університет на програму «Етика-Політика-Економіка». Зараз Андріана стажується в Центрі Громадянських Ініціатив, волонтерить для «Львівської волонтерської кухні» та дитячих будинків, займається спортом, мистецтвом та працює репетитором з англійської та математики. Вона любить свободу, життя, людей та свого кота.

«Як би це очевидно не звучало, УСС — про свободу. При чому, свободу у всьому. Свобода тут підтримується, як на особистому, так і на державному рівнях. Мені як майбутньому політологу-економісту це дуже імпонує. Свобода — це прогрес та те, без чого жодна держава не змогла б стати успішною. Свобода — це найбільше, чого прагну для України.»

Анна-Андріана Онисько
Артур Шевцов
Львів

Артур народився та виріс в Ужгороді, а з 2017 року почав навчання у Львові за спеціальністю «Екологія». Однак через кілька років він переосмислив низку питань, що стосувалися його життя, оточуючого світу, а також суспільства, частиною якого він є. Результатом цього стало те, що тепер він здобуває магістерську освіту в галузі філософії та є членом УСС.
Окрім діяльності в організації, Артур завжди прагне чомусь навчатися та працювати над своїм світоглядом. Особливо це стосується активного вивчення іноземних мов та занять філософією.

«Я впевнений, що кожен громадянин будь-якої держави повинен бути свідомим щодо тих принципів, які вбачає найціннішими для формування здорового та відповідального суспільства своєї країни. Однак, одних лише міркувань недостатньо: якщо останні в кінцевому висновку не закінчуються цілеспрямованою діяльністю, то вони — лише відірвані від реальності фантазії. УСС — це команда лідерів, що фокусується на чітких і конкретних діях спрямованих на покращення благополуччя українського народу замість того, щоби бездумно створювати видимість цього. Крім цього, це — люди які добре розуміють те, чого вони прагнуть. Саме ці дві особливості організації неодмінно приведуть до досягнення нашої головної мети — забезпечення Свободи та гідного буття українського народу.»

Артур Шевцов
Ірина Будзан
Львів

Іра народилась та виросла у Львові, закінчила гімназію з математичним ухилом «Євшан». З 2019 року є членом громадської організації «Федерація дебатів України». З 2020 року навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія».

«УСС для мене — це спільнота людей, об’єднаних сильною вірою в ідеї свободи. Це про організацію, яка вже зараз робить усе, щоби вдосконалити нашу державу. Це про розуміння, що без боротьби нічого не досягнеш, і готовність боротись до кінця.»

Ірина Будзан
Максим Лань
Львів

Максим народився та виріс у місті Львові. Зараз навчається в школі. У червні 2021 року проходив літню підготовку у St. John’s University. З 2022 року буде навчатись у США на спеціальності астрофізика. Вільно володіє 4 іноземними мовами. У 2021 році приєднався до «Українських Студентів за Свободу».

 

Максим Лань
Анна-Марія Сенчишин
Львів

Анна-Марія родом із Дрогобича, що на Львівщині. У 2016–2019 роках навчалася у Львівському фізико-математичному ліцеї, де займалася науковою діяльністю й почала активно волонтерити. У 2019-2021 роках навчалася у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. У 2022 році була координаторкою Української Волонтерської Служби у Львові. Зараз студентка Українського Католицького університету за спеціальністю “Психологія”. Приєдналася до «Українських Студентів за Свободу» після Програми Лідерства у 2021 році.

«Тільки побувавши на Програмі Лідерства, я зрозуміла, що ті ідеї, які підтримую я, відгукуються ще в дуже багатьох людей. Це справді надзвичайна спільнота, у якій затишно, безпечно, комфортно й тобі завжди стараються допомогти. З цими людьми хочеться створювати круту Україну і йти до її прекрасного майбутнього разом.»

Анна-Марія Сенчишин
Орест Коханевич
Львів

Орест — студент 1 курсу Соціології в УКУ. Уже шостий рік є активним членом ПЛАСТу. Займається активною громадською діяльністю та після закінчення навчання в школі брав gap year для того, щоби відчути, як живуть у різних куточках країни та спробувати роботу в багатьох сферах.
За цей рік у нього значно покращилися навички комунікації, критичного мислення та поведінки в екстрених ситуаціях.
У 2021 році приєднався до УСС завдяки Програмі лідерства і зрозумів, що погляди організації практично повністю збігаютьсяіз його власними, та вирішив стати постійним членом.

«Це організація, яка об’єднує людей з однаковими поглядами, які готові не чекати й сьогодні змінювати свою країну на краще.»

Орест Коханевич
Зоряна Козак
Львів

Зоряна — народилась і виросла у Львові, де ще зі школи брала активну участь у цікавих (і не дуже) проєктах. Має проактивну позицію в житті й обожнює нетворкінг. Стала прихильницею лібертаріанства після знайомства з історією економічної думки на першому курсі університету. З літа 2021 — активістка УСС.

«Для мене організація стала місцем, де можна впевнено висловлювати свою точку зору, щоб у відповідь отримати конструктивні коментарі й точно дізнатись щось нове.»

Зоряна Козак
Львів

Сергій народився і виріс у місті Вилкове. З 2018 року студент НУЛП, журналістика. Голова ГО «Рада Громадських Лідерів», Голова Правління Молодіжного Львівського Меморіалу. Член редакції газети “”Поклик сумління”” та журналу “Визвольна боротьба”. Учасник всеукраїнського проекту «Школа молодіжних лідерів громад».

Сергій Гнезділов
Львів

Корінна львів’янка. Закінчила Львівський фізико-математичний ліцей. Останніми роками багато займається громадською діяльністю та волонтерством, цікавиться лібералізмом.

Маріанна Петрівська
Львів

Орест навчається у Національному університеті «Львівська політехніка», на 4 курсі. Свій факультет він обрав з цілью подальшої можливості управління державними процесами.
Більшість свого життя він прожив у культурній столиці України — у місті Львів. Активно бере участь у студентському житті свого університету. Вважає, що тільки нове покоління студентів (лідерів) можуть змінити порядок справ у державі.
До організації приєднався у 2019 році, під час літнього з’їзду.

Орест Андрусишин
Львів

Наталя народилась у Харкові, наразі навчається на 4 курсі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З переїздом змінилось не тільки коло спілкування, а й світогляд, оскільки саме в університеті Наталя вперше ознайомилась з ідеями лібертеріанства. Після того як дізналась про існування студентського лібертеріанського руху, вирішила неодмінно долучитись. Першим кроком була участь у школі лідерства, яка не залишила сумнівів у тому, що погляди лібертеріанства відповідают внутрішнім переконанням Наталі. З серпня 2019 року є учасником УСС.

Наталя Жданова
Львів

Анастасія — майбутня журналістка та редакторка. Виросла у селі під Вінницею, зараз живе та навчається у Львові. Активно волонтерить на різних форумах та заходах у своєму місті, також бере участь у різноманітних школах та тренінгах з журналістики, оскільки вважає, що саморозвиток – це ключ до успіху.

Анастасія Рудюк
Львів

Олександр Немченко — народився і виріс у місті Львів, де закінчив школу. У 2017 році став студентом Львівського торговельно – економічного університету за напрямком «Правознавство». Про рух лібертаріанства дізнався після участі у Першій Студентській Моделі Конгресу США, де працював у комітеті щодо легалізації вогнепальної зброї в Україні. Влітку 2019 року пройшов відбір на Програму лідерства, де став членом організації «Українських Студентів за Свободу». На сьогодні є частиною Львівського осередку організації, з яким вже встиг представити організацію на молодіжному форумі Молодвіж.

Олександр Немченко
Львів

Юлія народилася у м.Таврійськ (Херсонської області). З 2015 року навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальності «Практична психологія». Приєдналася до лібертаріанського руху в 2019 році, коли у серпні пройшла на Програму лідерства УСС.

Юлія Коструліна
Львів

Андрій є студентом-правником Львівського торговельно-економічного університету. Він виріс та проживає у мальовничому місті Львів. Про переваги лібертаріанства вперше дізнався в університеті та зрозумів, що розширення прав та свобод людини, не втручання держави в особисте життя людини та виключно ринкова економіка – мають лише позитивні наслідки для суспільства та держави. Про «Українських студентів за свободу» дізнався на «Студентській моделі Конгресу США» і уже в серпні 2019 року, пройшовши регіональний відбір долучився до команди «Українських студентів за свободу».

Андрій Панасюк
Львів

Михайло виріс у місті Мелітополь, де закінчив школу. З 2015 по 2019 навчався в Львівському національному університеті за напрямком «Нова і новітня історія зарубіжних країн», з 2019 продовжив навчання за напрямком «Політологія» в львівському університеті. Приєднався до лібертаріанського руху в 2019 році, коли був відібраний учасником для регіонального з’їзду «Захід» у Вінниці. З 2019 року працює в КУ Інститут міста проектним менеджером.

Михайло Зіненко
Львів

Микола – студент Львівського національного університету імені Івана Франка. Він виріс у місті Острог, де закінчив школу. З 2014 є студентом ЛНУ ім. Івана Франка за напрямом комп’ютерні науки. Приєднався до лібертаріанського руху влітку 2018 року. З 2017 року член ГО Українські студенти за свободу.

Микола Данилюк
Львів

Вікторія народилася в Івано-Франківську. Там же і закінчила Природничо-математичний ліцей. В 2018 році стала випускницею Української Академії Лідерства(Київ). Зараз навчається в Українському Католицькому Університеті на філософсько-богословському факультеті. До УСС приєдналася у 2018 році.

Вікторія Ошур
Львів

Тарас – випускник Української академії лідерства. Студент програми “Кібербезпека” в університеті “Львівська політехніка”. Вперше дізнався про УСС по рекомендаціям друга, та долучився до руху влітку 2018 року.

Тарас Чаус
Львів

Максим — випускник Харківського університету Каразіна, магістр політології. Уперше детально дізнався і перейнявся ідеями лібертаріанства на Free Generation Forum 2016, коли зрозумів, що ця ідеологія сповідує саме ті принципи, прихильником яких він є. У липні 2017-го приєднався до «Українських Студентів за Свободу», з 2017 по 2021 рік був головою Харківського осередку, а тепер — координатор Львівського осередку.

«Українські Студенти за Свободу» — одна з небагатьох організацій в Україні, що пропонує та просуває справжні ефективні механізми зміни держави та суспільства на краще. Якщо коротко, то ми виступаємо за раціональну свободу кожного, але за ту свободу, яка пов’язана із самостійністю, відповідальністю та повагою до інших. Саме тому я з УСС.»

Максим Широченков
Львів

Павло студент-правник Національного Львівського університету імені Івана Франка. На даний момент займає посаду секретаря Львівського осередку «Українські Студенти за Свободу». Вперше Павло долучився до організації у 2016 році. У лютому 2018 року брав участь у представлені стенду нашої організації у Вашингтоні на заході, який був організований Американською консервативною спілкою.
Про Українських Студентів за Свободу:

Павло Потічний
Львів

Дмитро — бакалавр культурології Чернівецького Національного Університету. Є активним членом УСС з 2017 року. Зацікавився лібертаріанством ще під час навчання в університеті, де відстоював права та свободи студентів у студентському парламенті, на страйках та мітингах. Політичну філософію завжди розглядає з точки зору культуротворчих процесів.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я впевнений, що для загального культурного прогресу нашої держави, його збереження та гармонізації, потрібний абсолютно новий набір правил всередині соціуму. На мою думку, фундамент цього набору можна знайти в ідеях лібертаріанства. Кращої організації яка поширює ці ідеї серед української молоді просто не існує, саме тому я з УСС».

Дмитро Бабіченко
Львів

Випускник Української Академії Лідерства, студент філософського факультету Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича. Голова Львівського осередку УСС. Вперше доторкнувся до ідей свободи, вивчаючи філософію французького та англійського просвітництва на філософському факультеті.
«Мене вразило те, як люди борючись за свободу мислити та творити той світ в якому вони хочуть жити, започаткували епоху “Просвітництва” яка дала потужний поштовх розвитку наук. Я глибоко переконаний в тому, що справедливе суспільство може існувати тільки там, де справедливість визначається не державною номенклатурою, а здоровим глуздом кожного громадянина, який чітко усвідомлює свою відповідальність за кожен наступний крок».
Про Українських Студентів за Свободу: «Я глибоко переконаний, що цінність слова “свобода” для кожного хто народився в незалежній Україні – настільки міцно викарбувана в підсвідомості, що це стало не просто рисою характеру, а цінністю життя. Я дуже радий, що я маю однодумців в УСС, з якими я можу творити свою омріяну Вільну Україну».

Владислав Мальчевський
Львів

Софія – функціонер. Виросла в Краматорську, Донецької області. Закінчила курс Міжнародні відносини в ЛНУ ім. Франка. В 2016 році познайомилась з організацією Students for Liberty на Free Generation Forum. Доєдналась до львівськіх активістів де познайомилась з Михайлом Лавровським якій створював УСС, на одному з івентів. Проходила стажування в французькому консульстві в Харкові та МЗС у Львові.

УСС – це про свободу. Свобода – для мене це брати відповідальність за свої дії і разраховувати на себе.”

Софія Родигіна
Львів

Євгенія Коляда навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики. Крім того вона є координатором в «Українських Студентах за Свободу» у місті Львові. Євгенія вперше дізналася про лібертаріанський рух під час ретріту, який УСС провели у липні 2017 року. Тоді вона побачила, що лібертаріанська спільнота дотримується поглядів, подібних до її власних переконань, і вирішила долучитися. Для Євгенії особиста свобода людини є найвищою цінністю, тому вона підтримує лібертаріанский рух і поширює лібертаріанські цінності.
Про «Українських Студентів за Свободу»: «Серед своїх колег я бачу людей, які здатні змінити світогляд цілого покоління і тим самим вплинути на долю держави. Я радію тому, як швидко наша організація росте і змінюється. Як на мене, серед молодих українців багато лібертаріанців за духом, навіть, якщо вони ще не усвідомили це. Тож, цілком можливо, що Україна потребує лібертаріанських цінностей, а ми лише допомагаємо їх поширювати».

Євгенія Коляда
ВІкторія Кравчик
Львів

Вікторія виросла на Івано-Франківщині, у 2018 переїхала до Львова. Зараз здобуває освіту у ЛНУ імені Івана Франка за напрямом “Міжнародні відносини”. З 2018 року займається розвитком факультету, є активною членкинею громадської організації “Молода дипломатія”. Посилено вивчає мови, зараз говорить 4 іноземними. До лібертаріанського руху долучилася влітку 2020 року, коли пройшла Програму лідерства, проте самі ідеї поділяла ще зі школи. 

УСС – це про розвиток і про зміни. Зміну себе та реальності довкола. Це організація, яка справді діє, бо зібрала дуже різних людей, об’єднаних тими ж ідеалами. Тих, хто не лише погоджується з принципами Свободи, а й готовий здійснювати кроки для їх реалізації.

ВІкторія Кравчик
Олександра Карапуз
Львів

Олександра є студенткою Львівського національного університету ім. Івана Франка за напрямом “Політологія”. Народилася та виросла у м. Кремінна, що на Луганщині. Усвідомила важливість ліберальних цінностей після Революція Гідності та російської окупації на території України. Наразі працює журналісткою в регіональному видані Луганської області та займається громадською діяльністю в ГО «Центр Громадянських Свобод».

Для мене лібералізм — ідеологія, що базується на засадах політичних та індивідуальних свобод, плюралізму та верховенства права. Саме УСС чи не єдина організація в Україні, що по-справжньому сповідує ці принципи й має величезний потенціал стати платформою, що здатна об’єднати країну на засадах ліберальних цінностей. Саме УСС пропонує дієві механізми політичних та соціальних змін в Україні, а також надає широкі можливості стати активною частиною цих змін. Саме тому я з УСС.

Олександра Карапуз
Наталія Мацура
Lviv

Наталія виросла у місті Львові, де закінчила школу. З 2017 року є студенткою Львівського торговельно-економічного університету за напрямом «Право». Приєдналась до лібертаріанського руху на початку 2020 року, коли у лютому потрапила на Школу Законодавця у Львові. Наприкінці лютого того ж року взяла участь у Студентській Моделі Конгресу США. З липня 2020 року є членом організації Українські Студенти за Свободу.

Свобода – це здатність людини чинити відповідно до власних бажань, інтересів, цілей на основі знання про об’єктивну дійсність. При цьому, Свобода для мене – це ідеал людської взаємодії. Свобода – це можливість вибору варіантів подій. Відсутність вибору дорівнює відсутності Свободи. Однак Свобода – це не лише ідеал людської взаємодії. Її можна використовувати, як призму для оцінки і розуміння світу. Також призма Свободи, на мою думку, допомагає нам побачити гідність людей, які називаються рівними правами, а також несправедливість і неправильність порушення цих прав і свобод.

 

Наталія Мацура
Володимир Савчук
Львів

Володимир народився у місті Чернівці, де закінчив економіко-математичний ліцей. В 2019 році розпочав навчання в Українському Католицькому Університеті за напрямом “Комп’ютерні Науки”, проте на другому курсі перевівся на спеціальність “Бізнес Аналітика та IT”. Вперше він зацікавився лібертаріанством у школі, наразі він намагається популяризувати ідеї лібертаріанства у своєму оточенні, а надалі й у всій Україні.

Свобода для мене завжди залишалася, є і буде найвищою цінністю. Я впевнений, що Україні Свобода наразі дуже потрібна, особливо в економічній сфері. УСС – це місце, де я знайшов однодумців та міцну підтримку, з якими можу популяризувати ідею Свободи у суспільстві.

Володимир Савчук
Дарина Корж
Львів

Дарина народилась в Кривому Розі, де і отримала середню освіту. З 2018 року є пластункою. Ще зі школи почала свою активну громадську діяльність, пов’язану з волонтерством та допомогою бійцям АТО, організацією та участю в благодійних заходах. Є співзасновницею соціального проєкту ВОЛО, який має на меті розвиток волонтерського руху серед підлітків в Україні та Америці. Влітку 2020 року почала активно цікавитись темою лібертаріанства та активізму, саме в той час стає членкинею громадської організації у Кривому Розі – «Молоді ліберали», а трохи згодом того ж року стає активісткою Українських Студентів за Свободу. З 2020 року є студенткою ЛНУ ім. І. Франка факультету міжнародних відносин.

УСС – це про гармонійне поєднання саморозвитку, активізму та chillового відпочинку з друзями; це про активних та небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу; це про розмови, які або спонукають до філософських роздумів, або до невгамовного сміху.

 

Дарина Корж
Львів

Юлія здобуває ступінь магістра психології в Українському Католицькому Університеті. Випускниця Української Академії Лідерства 2016 року. Працювала у команді комунікації ПРООН, а також вивчала “Issues and trends in world politics” у Канаді. До УСС приєдналась літом 2020, а згодом стала частиною львівської команди.

Тільки отримуючи Свободу і несучи відповідальність за свої дії – людина справді займається діяльністю, яке називається життя. Я хочу, щоб наше суспільство було сукупністю вільних, критично мислячих індивідів та щоб права були не ефемерним поняттям, а насущним інструментом. УСС – той рушійний механізм змін.

Юлія Лебединська
Володимир Єршов
Львів

Володимир виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив НВК Центрально-міського району з поглибленим вивченням іноземних мов. З 2018 року навчається в ЛНУ імені Івана Франка на спеціальності “Менеджмент та адміністрування”. Приєднався до УСС влітку 2020 року, пройшовши Програму Лідерства. З 2020 року займає посаду редактора в соціокультурному онлайн-медіа GetBrain.

В наш мінливий та неспокійний час, буває досить складно повірити, що рано чи пізно усе буде добре. Саме тому так важливо шукати та знаходити однодумців, які поділяють твої погляди на життя та будуть готові відстоювати ті самі цінності, що і ти. І УСС дуже допомагає мені в цьому плані, адже це середовище розумних та активних молодих людей, які готові боротися за свободу та відстоювати свої права.

 

Володимир Єршов