Львів
Софія Миронюк
Львів

Соня потрапила в УСС випадково, подавшись на Програму Лідерства, і вже там закохалася у спільноту й ідею. Вона із Заліщиків. Після школи взяла gap year і вважає, що це рішення було одним із найкращих у її житті. Зараз вона навчається в УКУ на політології, багато подорожує, пише класні тексти, майже кожного ранку бігає й часом їздить на міжнародні програми.

«Я дізналась про організацію випадково — подавшись на Програму Лідерства — і вже там, заглибившись в ідеологію й погляди учасників організації, зрозуміла, що вони мені близькі й що я хочу бути частинкою цієї спільноти. Я бачу велику силу у велетенському молодіжному русі, в основі якого закладені правильні (на мій погляд) цінності, учасниками якого є неймовірно цікаві й розумні особистості. Тому я впевнена, що ми продовжуватимемо творити Україну вільних людей, як робимо це вже зараз.»

Софія Миронюк
Олександра Григоренко
Львів

Олександра — активістка УСС. Вона народилася й до 17 років жила в місті Кривий Ріг. Після школи вступила до Українського Католицького Університету у Львів на програму «Культурологія». Приєдналася до осередку УСС Львів у серпні 2021 року, коли потрапила на Програму лідерства.

«Для мене свобода — це найвища людська цінність. УСС дає мені змогу в спільноті моїх однодумців популяризувати цю ідею серед українців. Я впевнена, що саме ті люди, які наповнюють УСС є рушієм нашої країни. Ця активна, прогресивна, талановита та нестримна молодь змінює нашу рідну країну на краще кожного дня. Свобода, і як наслідок щасливе успішне суспільство, є тим, до чого прагну я разом з УСС.»

Олександра Григоренко
Юлія Ткачук
Львів

Юля народилася і виросла у місті Самбір, що у Львівській області. У 2020 році закінчила гімназію та вступила в Український Католицький Університет, де вивчає соціологію. Ще зі школи брала активну участь у житті громади свого міста, є членкинею організації, яка виховує в ній лідерські, командні та моральні якості. Окрім цього, Юля вже декілька років займається волонтерством із дітьми, організовує табори та допомагає в навчанні. У 2019 брала участь у таборах від Peace Corps, тому має досвід співпраці з американськими волонтерами та організації громадських проєктів. Цікавиться політикою, брала участь у студентській Моделі ООН та літній школі Моделі ООН спільно з НаУКМА й канадським університетом MacEwan. На даний момент є VP of Finance and Fundraising в СО «Клуб ООН УКУ». До УСС приєдналася у 2021 році після Програми Лідерства.

«Після Програми Лідерства я усвідомила, що стала членом ще однієї неймовірно крутої сім’ї. Так, УСС — це сім’я, з якою ти можеш розділити абсолютно все: радість і смуток, перемоги й невдачі, сміх та сльози. Тут приймають тебе такою, якою ти насправді є, тебе слухають і чують незалежно від власних переконань та думок. УСС — це про свободу у всіх її вимірах. Також Українські Студенти за Свободу — це люди, яким не байдуже, люди, які не лише розмовляють про проблеми, але чітко діють щоби їх вирішити. УССівці — це люди, які віддані спільній ідеї, цінностям та праці попри все. Освітня частина та мета УСС є дуже важлива, бо це дає змогу нам бути в курсі всіх актуальних подій та політичних процесів у світі, а Україні зокрема. Проте, безумовно саме я, ти й ми є тими, хто рухає цю спільноту та нашу державу.»

Юлія Ткачук
Катерина Якимечко
Львів

Катя навчається на акторку у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. З дитинства займається спортивним орієнтуванням. Любить свободу, яку може відчути у своїх захопленнях. Хоче бачити більшу кількість поглядів вільних людей у повсякденному житті. Активістка УСС після Програми Лідерства 2021.

«УСС — поштовх робити корисні речі для суспільства з однодумцями, які знають, чого прагнуть та впевнено досягають своїх цілей.»

Катерина Якимечко
Юлія Зюбровська
Львів

Юля — студентка, активістка в УСС та в житті. Народилася, виросла в селі Біла біля Тернополя, хоч більшу частину часу проводила саме в Тернополі, де закінчила школу. У 2020 році вступила в УКУ на програму «Етика-Політика-Економіка». Окрім навчання, є учасницею студентської організації ПОЛІТклуб УКУ, де пише та озвучує подкасти, пише пости для соціальних мереж, організовує різні події. Проходила стажування в аналітичному центрі Vox Ukraine. Зараз стажується в консалтинговій організації Громада UA.

«Організація УСС для мене стала відкриттям. І я впевнена, що одного дня вона стане таким відкриттям ще для багатьох молодих людей, що змінюватимуть нашу країну на краще — напрямку ідей свободи та справедливості. Цінності свободи завжди були близькими мені, тому дуже рада, що я змогла долучитися до організації, ціннісною основою якої є свобода. Хоч наша держава і проходить крізь багато випробувань, якщо існують такі організації як УСС, точно є надія на кращі дні, які ми творимо сьогодні.»

Юлія Зюбровська
Богуслава Чех
Львів

Народилася і виросла в місті Львові. Навчається в Національному університеті «Львівська політехніка», спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». До «Українських Студентів за Свободу» приєдналася у 2021 році.

«Для мене УСС — це про можливості. Можливості перебувати в середовищі активних та небайдужих однодумців, разом вчитися, разом відпочивати, разом змінювати себе та свою країну.»

Богуслава Чех
Вікторія Вербовецька
Львів

Вікторія — активістка УСС. Народилась та виросла у Львові. У 2018 році почала активно займатись волонтерською діяльністю та активізмом у сфері екології, урбаністики та політики. У 2021 році стала співзасновницею Пустомитівської Молодіжної Ради, де працює над створенням Молодіжного Центру, вступила в УАД на факультет журналістики та стала активісткою УСС.

«Уперше я дізналась про УСС, коли шукала однодумців, які готові були вийти в підтримку Сергія Стерненка. Тоді я зрозуміла, що УСС — це те ком’юніті, яке об’єднане не лише ідеєю, а й реальними діями. УСС — це ті студенти, яких об’єднує та ж жага свободи і майбутнього, яка об’єднувала студентів на граніті в 1990 році та на Майдані у 2004 та 2014 роках. УСС — це про гарячі серця та холодний розум.»

Вікторія Вербовецька
Даніелла Дешко
Львів

Даніелла родом із Мукачево. Була волонтеркою в місцевій ГО та займалася проджект-менеджментом. Зараз є студенткою 1-го курсу психології в УКУ. Усім серцем любить фотомистецтво та лижний фристайл, з 2018 по 2020 рік була в складі збірної України. Приєдналася до лібертаріанського руху після ПЛ у 2021 році.

«Свобода для мене — це не просто 7 букв, а найважливіша цінність. Я вірю, що саме вона великою мірою робить людей щасливими. Вступ в УСС став для мене точкою відліку змін у світогляді та сприйнятті не тільки особистої, а й економічної й політичної свобод. А люди — це окрема любов. УСС — то сім‘я.»

Даніелла Дешко
Святослав Гніздовський
Львів

Засновник мобільного застосунку Alter Ego, де зібрані ментальні моделі і філософські терапевтичні практики від найвизначніших історичних мислителів людства. Стипендіат Гарвардського Університету, бакалавр Українського Католицького Університету.

«Для мене, як людини, яка працює на стику академічних досліджень, технологій, та підприємницької діяльності, ідеї свободи несуть особливий прикладний характер. Вбачаю в українському лібертаріанському русі великий потенціал для творення сприятливого економічного клімату.»

Святослав Гніздовський
Уляна Завадецька
Львів

Уляна — активістка УСС та активна волонтерка. Родом з Івано-Франківщини. Активно брала участь в учнівському самоврядуванні, займалася танцями. Закінчила художню школу та декоративно-прикладне мистецтво. З 2017 року є студенткою ЛНУ імені Івана Франка. Є членкинею «Профкому». Приєдналася до лібертаріанського руху після «Програми Лідерства» 2021р.

«УСС — це можливість проявити свої ораторські вміння, це знайомство із людьми з усіх точок України. Це величезна спільнота однодумців, які прагнуть жити у вільній державі. Це величезна сім‘я, яка завжди тебе підтримає, підбадьорить та надихне на дії.»

Уляна Завадецька
Мар'яна Багдай
Львів

Мар‘яна — студентка, активістка у пошуку і творенні себе.
Виросла в місті Дрогобич, де закінчила гімназію. З 2019 по 2020 навчалася в КЛНУ на китайській філології. Узяла академічну відпустку і провела 10 місяців в Українській академії лідерства. Зараз є студенткою програми «Етика-Політика-Економіка» в УКУ.

«Подобається бути вільною і творити вільне суспільство! Свобода — величезна цінність, тому хочу бути частинкою творення її в країні.»

Мар‘яна Багдай
Катерина Воєвода
Львів

Катерина виросла в Києві, є випускницею Української Академії Лідерства. Нафандрейзила 70 україномовних книжок у Бахмутську бібліотеку. За 2020–2021 відволонтерила 220 годин. Одна з організаторок освітнього форуму для молоді з Криму та Сходу. 3 місяці працювала в зоозахисній організації UAnimals. Навчається на 1 курсі УКУ за спеціальністю «Політологія».

«В УСС я віднайшла чудову спільноту однодумців, з якими хочеться творити Україну. Відчуваю єдність зі студентами з усієї України й розумію наскільки ми потужні разом.»

Катерина Воєвода
Володимир Літвіненко
Львів

Володимир — львівський громадський діяч, психолог та правник, делегат від УСС. Він народився в Мукачеві, де й закінчив правничий ліцей. У 2019 році переїхав до Львова, де вступив на менеджмент ЛНУ імені Івана Франка, не провчившись ні дня, він забирає документи та переводиться на спеціальність право. У 2019–2020 був піар-менеджером міжнародної організації AIESEC. Взимку 2020 на Всеукраїнському Конгресі знайомиться з ідеями лібералізму та з 2021 стає львівським делегатом від УСС, а також із цього ж часу є дійсним студентським Капеланом.

«УСС — це те, що не можна вмістити в 5 речень чи в інфопак програми. Miсце, де будується відкрита щира та мужня молодь. »

Володимир Літвіненко
Анна-Андріана Онисько
Львів

Анна-Андріана — активістка УСС із серпня 2021. Народилася і виросла у Львові. У дитинстві мріяла стати вчителькою. Після школи вона вступила в Українську Академію Лідерства, тож рік прожила в Києві. Подорожуючи Україною, слухаючи цікаві лекції, Андріана зрозуміла, чим хотіла би займатися в житті. Після УАЛу вона вступила в Український Католицький університет на програму «Етика-Політика-Економіка». Зараз Андріана стажується в Центрі Громадянських Ініціатив, волонтерить для «Львівської волонтерської кухні» та дитячих будинків, займається спортом, мистецтвом та працює репетитором з англійської та математики. Вона любить свободу, життя, людей та свого кота.

«Як би це очевидно не звучало, УСС — про свободу. При чому, свободу у всьому. Свобода тут підтримується, як на особистому, так і на державному рівнях. Мені як майбутньому політологу-економісту це дуже імпонує. Свобода — це прогрес та те, без чого жодна держава не змогла б стати успішною. Свобода — це найбільше, чого прагну для України.»

Анна-Андріана Онисько
Артур Шевцов
Львів

Артур народився та виріс в Ужгороді, а з 2017 року почав навчання у Львові за спеціальністю «Екологія». Однак через кілька років він переосмислив низку питань, що стосувалися його життя, оточуючого світу, а також суспільства, частиною якого він є. Результатом цього стало те, що тепер він здобуває магістерську освіту в галузі філософії та є членом УСС.
Окрім діяльності в організації, Артур завжди прагне чомусь навчатися та працювати над своїм світоглядом. Особливо це стосується активного вивчення іноземних мов та занять філософією.

«Я впевнений, що кожен громадянин будь-якої держави повинен бути свідомим щодо тих принципів, які вбачає найціннішими для формування здорового та відповідального суспільства своєї країни. Однак, одних лише міркувань недостатньо: якщо останні в кінцевому висновку не закінчуються цілеспрямованою діяльністю, то вони — лише відірвані від реальності фантазії. УСС — це команда лідерів, що фокусується на чітких і конкретних діях спрямованих на покращення благополуччя українського народу замість того, щоби бездумно створювати видимість цього. Крім цього, це — люди які добре розуміють те, чого вони прагнуть. Саме ці дві особливості організації неодмінно приведуть до досягнення нашої головної мети — забезпечення Свободи та гідного буття українського народу.»

Артур Шевцов
Ірина Будзан
Львів

Іра народилась та виросла у Львові, закінчила гімназію з математичним ухилом «Євшан». З 2019 року є членом громадської організації «Федерація дебатів України». З 2020 року навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія».

«УСС для мене — це спільнота людей, об’єднаних сильною вірою в ідеї свободи. Це про організацію, яка вже зараз робить усе, щоби вдосконалити нашу державу. Це про розуміння, що без боротьби нічого не досягнеш, і готовність боротись до кінця.»

Ірина Будзан
Максим Лань
Львів

Максим народився та виріс у місті Львові. Зараз навчається в школі. У червні 2021 року проходив літню підготовку у St. John’s University. З 2022 року буде навчатись у США на спеціальності астрофізика. Вільно володіє 4 іноземними мовами. У 2021 році приєднався до «Українських Студентів за Свободу».

 

Максим Лань
Анна-Марія Сенчишин
Львів

Анна-Марія родом із Дрогобича, що на Львівщині. У 2016–2019 роках навчалася у Львівському фізико-математичному ліцеї, де займалася науковою діяльністю й почала активно волонтерити. Зараз продовжує на таких заходах і акціях, як BookForum, Західфест, Молодвіж, «Миколай про тебе не забуде», Свято музики у Львові. У 2019 році почала навчатися у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю педіатрія. У 2021 почала більше цікавитися екологічною ситуацією і стала екоактивісткою, разом з організацією «Let’s do it, Ukraine» була одним із координаторів Всесвітнього дня прибирання. У рідному місті волонтерить на сортувальній станції, сприяла її створенню, поширює екоініціативи. Приєдналася до «Українських Студентів за Свободу» після Програми Лідерства у 2021 році.

«Тільки побувавши на Програмі Лідерства, я зрозуміла, що ті ідеї, які підтримую я, відгукуються ще в дуже багатьох людей. Це справді надзвичайна спільнота, у якій затишно, безпечно, комфортно й тобі завжди стараються допомогти. З цими людьми хочеться створювати круту Україну і йти до її прекрасного майбутнього разом.»

Анна-Марія Сенчишин
Орест Коханевич
Львів

Орест — студент 1 курсу Соціології в УКУ. Уже шостий рік є активним членом ПЛАСТу. Займається активною громадською діяльністю та після закінчення навчання в школі брав gap year для того, щоби відчути, як живуть у різних куточках країни та спробувати роботу в багатьох сферах.
За цей рік у нього значно покращилися навички комунікації, критичного мислення та поведінки в екстрених ситуаціях.
У 2021 році приєднався до УСС завдяки Програмі лідерства і зрозумів, що погляди організації практично повністю збігаютьсяіз його власними, та вирішив стати постійним членом.

«Це організація, яка об’єднує людей з однаковими поглядами, які готові не чекати й сьогодні змінювати свою країну на краще.»

Орест Коханевич
Зоряна Козак
Львів

Зоряна — народилась і виросла у Львові, де ще зі школи брала активну участь у цікавих (і не дуже) проєктах. Має проактивну позицію в житті й обожнює нетворкінг. Стала прихильницею лібертаріанства після знайомства з історією економічної думки на першому курсі університету. З літа 2021 — активістка УСС.

«Для мене організація стала місцем, де можна впевнено висловлювати свою точку зору, щоб у відповідь отримати конструктивні коментарі й точно дізнатись щось нове.»

Зоряна Козак
Львів

Сергій народився і виріс у місті Вилкове. З 2018 року студент НУЛП, журналістика. Голова ГО «Рада Громадських Лідерів», Голова Правління Молодіжного Львівського Меморіалу. Член редакції газети “”Поклик сумління”” та журналу “Визвольна боротьба”. Учасник всеукраїнського проекту «Школа молодіжних лідерів громад».

Сергій Гнезділов
Львів

Корінна львів’янка. Закінчила Львівський фізико-математичний ліцей. Останніми роками багато займається громадською діяльністю та волонтерством, цікавиться лібералізмом.

Маріанна Петрівська
Львів

Орест навчається у Національному університеті «Львівська політехніка», на 4 курсі. Свій факультет він обрав з цілью подальшої можливості управління державними процесами.
Більшість свого життя він прожив у культурній столиці України — у місті Львів. Активно бере участь у студентському житті свого університету. Вважає, що тільки нове покоління студентів (лідерів) можуть змінити порядок справ у державі.
До організації приєднався у 2019 році, під час літнього з’їзду.

Орест Андрусишин
Львів

Наталя народилась у Харкові, наразі навчається на 4 курсі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З переїздом змінилось не тільки коло спілкування, а й світогляд, оскільки саме в університеті Наталя вперше ознайомилась з ідеями лібертеріанства. Після того як дізналась про існування студентського лібертеріанського руху, вирішила неодмінно долучитись. Першим кроком була участь у школі лідерства, яка не залишила сумнівів у тому, що погляди лібертеріанства відповідают внутрішнім переконанням Наталі. З серпня 2019 року є учасником УСС.

Наталя Жданова
Львів

Анастасія — майбутня журналістка та редакторка. Виросла у селі під Вінницею, зараз живе та навчається у Львові. Активно волонтерить на різних форумах та заходах у своєму місті, також бере участь у різноманітних школах та тренінгах з журналістики, оскільки вважає, що саморозвиток – це ключ до успіху.

Анастасія Рудюк
Львів

Олександр Немченко — народився і виріс у місті Львів, де закінчив школу. У 2017 році став студентом Львівського торговельно – економічного університету за напрямком «Правознавство». Про рух лібертаріанства дізнався після участі у Першій Студентській Моделі Конгресу США, де працював у комітеті щодо легалізації вогнепальної зброї в Україні. Влітку 2019 року пройшов відбір на Програму лідерства, де став членом організації «Українських Студентів за Свободу». На сьогодні є частиною Львівського осередку організації, з яким вже встиг представити організацію на молодіжному форумі Молодвіж.

Олександр Немченко
Львів

Юлія народилася у м.Таврійськ (Херсонської області). З 2015 року навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальності «Практична психологія». Приєдналася до лібертаріанського руху в 2019 році, коли у серпні пройшла на Програму лідерства УСС.

Юлія Коструліна
Львів

Андрій є студентом-правником Львівського торговельно-економічного університету. Він виріс та проживає у мальовничому місті Львів. Про переваги лібертаріанства вперше дізнався в університеті та зрозумів, що розширення прав та свобод людини, не втручання держави в особисте життя людини та виключно ринкова економіка – мають лише позитивні наслідки для суспільства та держави. Про «Українських студентів за свободу» дізнався на «Студентській моделі Конгресу США» і уже в серпні 2019 року, пройшовши регіональний відбір долучився до команди «Українських студентів за свободу».

Андрій Панасюк
Львів

Михайло виріс у місті Мелітополь, де закінчив школу. З 2015 по 2019 навчався в Львівському національному університеті за напрямком «Нова і новітня історія зарубіжних країн», з 2019 продовжив навчання за напрямком «Політологія» в львівському університеті. Приєднався до лібертаріанського руху в 2019 році, коли був відібраний учасником для регіонального з’їзду «Захід» у Вінниці. З 2019 року працює в КУ Інститут міста проектним менеджером.

Михайло Зіненко
Львів

Микола – студент Львівського національного університету імені Івана Франка. Він виріс у місті Острог, де закінчив школу. З 2014 є студентом ЛНУ ім. Івана Франка за напрямом комп’ютерні науки. Приєднався до лібертаріанського руху влітку 2018 року. З 2017 року член ГО Українські студенти за свободу.

Микола Данилюк
Львів

Вікторія народилася в Івано-Франківську. Там же і закінчила Природничо-математичний ліцей. В 2018 році стала випускницею Української Академії Лідерства(Київ). Зараз навчається в Українському Католицькому Університеті на філософсько-богословському факультеті. До УСС приєдналася у 2018 році.

Вікторія Ошур
Львів

Тарас – випускник Української академії лідерства. Студент програми “Кібербезпека” в університеті “Львівська політехніка”. Вперше дізнався про УСС по рекомендаціям друга, та долучився до руху влітку 2018 року.

Тарас Чаус
Львів

Максим — випускник Харківського університету Каразіна, магістр політології. Уперше детально дізнався і перейнявся ідеями лібертаріанства на Free Generation Forum 2016, коли зрозумів, що ця ідеологія сповідує саме ті принципи, прихильником яких він є. У липні 2017-го приєднався до «Українських Студентів за Свободу», з 2017 по 2021 рік був головою Харківського осередку, а тепер — координатор Львівського осередку.

«Українські Студенти за Свободу» — одна з небагатьох організацій в Україні, що пропонує та просуває справжні ефективні механізми зміни держави та суспільства на краще. Якщо коротко, то ми виступаємо за раціональну свободу кожного, але за ту свободу, яка пов’язана із самостійністю, відповідальністю та повагою до інших. Саме тому я з УСС.»

Максим Широченков
Львів

Павло студент-правник Національного Львівського університету імені Івана Франка. На даний момент займає посаду секретаря Львівського осередку «Українські Студенти за Свободу». Вперше Павло долучився до організації у 2016 році. У лютому 2018 року брав участь у представлені стенду нашої організації у Вашингтоні на заході, який був організований Американською консервативною спілкою.
Про Українських Студентів за Свободу:

Павло Потічний
Львів

Дмитро — бакалавр культурології Чернівецького Національного Університету. Є активним членом УСС з 2017 року. Зацікавився лібертаріанством ще під час навчання в університеті, де відстоював права та свободи студентів у студентському парламенті, на страйках та мітингах. Політичну філософію завжди розглядає з точки зору культуротворчих процесів.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я впевнений, що для загального культурного прогресу нашої держави, його збереження та гармонізації, потрібний абсолютно новий набір правил всередині соціуму. На мою думку, фундамент цього набору можна знайти в ідеях лібертаріанства. Кращої організації яка поширює ці ідеї серед української молоді просто не існує, саме тому я з УСС».

Дмитро Бабіченко
Львів

Випускник Української Академії Лідерства, студент філософського факультету Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича. Голова Львівського осередку УСС. Вперше доторкнувся до ідей свободи, вивчаючи філософію французького та англійського просвітництва на філософському факультеті.
«Мене вразило те, як люди борючись за свободу мислити та творити той світ в якому вони хочуть жити, започаткували епоху “Просвітництва” яка дала потужний поштовх розвитку наук. Я глибоко переконаний в тому, що справедливе суспільство може існувати тільки там, де справедливість визначається не державною номенклатурою, а здоровим глуздом кожного громадянина, який чітко усвідомлює свою відповідальність за кожен наступний крок».
Про Українських Студентів за Свободу: «Я глибоко переконаний, що цінність слова “свобода” для кожного хто народився в незалежній Україні – настільки міцно викарбувана в підсвідомості, що це стало не просто рисою характеру, а цінністю життя. Я дуже радий, що я маю однодумців в УСС, з якими я можу творити свою омріяну Вільну Україну».

Владислав Мальчевський
Львів

Студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Познайомилась з ідеями лібертаріанства декілька років тому, коли знайшла роботи Айн Ренд. Після довгого часу осмислення та прийняття принципів лібертаріанства почала шукати людей та події пов’язані з лібертаріанством та потрапила на Free Generation Forum 2016, де зустріла багато цікавих людей.
Про Українських Студентів за Свободу: «Лібертаріанство для мене це принцип життя, який допомагає покращити його якість».

Софія Родигіна
Львів

Євгенія Коляда навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики. Крім того вона є координатором в «Українських Студентах за Свободу» у місті Львові. Євгенія вперше дізналася про лібертаріанський рух під час ретріту, який УСС провели у липні 2017 року. Тоді вона побачила, що лібертаріанська спільнота дотримується поглядів, подібних до її власних переконань, і вирішила долучитися. Для Євгенії особиста свобода людини є найвищою цінністю, тому вона підтримує лібертаріанский рух і поширює лібертаріанські цінності.
Про «Українських Студентів за Свободу»: «Серед своїх колег я бачу людей, які здатні змінити світогляд цілого покоління і тим самим вплинути на долю держави. Я радію тому, як швидко наша організація росте і змінюється. Як на мене, серед молодих українців багато лібертаріанців за духом, навіть, якщо вони ще не усвідомили це. Тож, цілком можливо, що Україна потребує лібертаріанських цінностей, а ми лише допомагаємо їх поширювати».

Євгенія Коляда
ВІкторія Кравчик
Львів

Вікторія виросла на Івано-Франківщині, у 2018 переїхала до Львова. Зараз здобуває освіту у ЛНУ імені Івана Франка за напрямом “Міжнародні відносини”. З 2018 року займається розвитком факультету, є активною членкинею громадської організації “Молода дипломатія”. Посилено вивчає мови, зараз говорить 4 іноземними. До лібертаріанського руху долучилася влітку 2020 року, коли пройшла Програму лідерства, проте самі ідеї поділяла ще зі школи. 

УСС – це про розвиток і про зміни. Зміну себе та реальності довкола. Це організація, яка справді діє, бо зібрала дуже різних людей, об’єднаних тими ж ідеалами. Тих, хто не лише погоджується з принципами Свободи, а й готовий здійснювати кроки для їх реалізації.

ВІкторія Кравчик
Олександра Карапуз
Львів

Олександра є студенткою Львівського національного університету ім. Івана Франка за напрямом “Політологія”. Народилася та виросла у м. Кремінна, що на Луганщині. Усвідомила важливість ліберальних цінностей після Революція Гідності та російської окупації на території України. Наразі працює журналісткою в регіональному видані Луганської області та займається громадською діяльністю в ГО «Центр Громадянських Свобод».

Для мене лібералізм — ідеологія, що базується на засадах політичних та індивідуальних свобод, плюралізму та верховенства права. Саме УСС чи не єдина організація в Україні, що по-справжньому сповідує ці принципи й має величезний потенціал стати платформою, що здатна об’єднати країну на засадах ліберальних цінностей. Саме УСС пропонує дієві механізми політичних та соціальних змін в Україні, а також надає широкі можливості стати активною частиною цих змін. Саме тому я з УСС.

Олександра Карапуз
Наталія Мацура
Lviv

Наталія виросла у місті Львові, де закінчила школу. З 2017 року є студенткою Львівського торговельно-економічного університету за напрямом «Право». Приєдналась до лібертаріанського руху на початку 2020 року, коли у лютому потрапила на Школу Законодавця у Львові. Наприкінці лютого того ж року взяла участь у Студентській Моделі Конгресу США. З липня 2020 року є членом організації Українські Студенти за Свободу.

Свобода – це здатність людини чинити відповідно до власних бажань, інтересів, цілей на основі знання про об’єктивну дійсність. При цьому, Свобода для мене – це ідеал людської взаємодії. Свобода – це можливість вибору варіантів подій. Відсутність вибору дорівнює відсутності Свободи. Однак Свобода – це не лише ідеал людської взаємодії. Її можна використовувати, як призму для оцінки і розуміння світу. Також призма Свободи, на мою думку, допомагає нам побачити гідність людей, які називаються рівними правами, а також несправедливість і неправильність порушення цих прав і свобод.

 

Наталія Мацура
Володимир Савчук
Львів

Володимир народився у місті Чернівці, де закінчив економіко-математичний ліцей. В 2019 році розпочав навчання в Українському Католицькому Університеті за напрямом “Комп’ютерні Науки”, проте на другому курсі перевівся на спеціальність “Бізнес Аналітика та IT”. Вперше він зацікавився лібертаріанством у школі, наразі він намагається популяризувати ідеї лібертаріанства у своєму оточенні, а надалі й у всій Україні.

Свобода для мене завжди залишалася, є і буде найвищою цінністю. Я впевнений, що Україні Свобода наразі дуже потрібна, особливо в економічній сфері. УСС – це місце, де я знайшов однодумців та міцну підтримку, з якими можу популяризувати ідею Свободи у суспільстві.

Володимир Савчук
Дарина Корж
Львів

Дарина народилась в Кривому Розі, де і отримала середню освіту. З 2018 року є пластункою. Ще зі школи почала свою активну громадську діяльність, пов’язану з волонтерством та допомогою бійцям АТО, організацією та участю в благодійних заходах. Є співзасновницею соціального проєкту ВОЛО, який має на меті розвиток волонтерського руху серед підлітків в Україні та Америці. Влітку 2020 року почала активно цікавитись темою лібертаріанства та активізму, саме в той час стає членкинею громадської організації у Кривому Розі – «Молоді ліберали», а трохи згодом того ж року стає активісткою Українських Студентів за Свободу. З 2020 року є студенткою ЛНУ ім. І. Франка факультету міжнародних відносин.

УСС – це про гармонійне поєднання саморозвитку, активізму та chillового відпочинку з друзями; це про активних та небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу; це про розмови, які або спонукають до філософських роздумів, або до невгамовного сміху.

 

Дарина Корж
Львів

Юлія здобуває ступінь магістра психології в Українському Католицькому Університеті. Випускниця Української Академії Лідерства 2016 року. Працювала у команді комунікації ПРООН, а також вивчала “Issues and trends in world politics” у Канаді. До УСС приєдналась літом 2020, а згодом стала частиною львівської команди.

Тільки отримуючи Свободу і несучи відповідальність за свої дії – людина справді займається діяльністю, яке називається життя. Я хочу, щоб наше суспільство було сукупністю вільних, критично мислячих індивідів та щоб права були не ефемерним поняттям, а насущним інструментом. УСС – той рушійний механізм змін.

Юлія Лебединська
Володимир Єршов
Львів

Володимир виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив НВК Центрально-міського району з поглибленим вивченням іноземних мов. З 2018 року навчається в ЛНУ імені Івана Франка на спеціальності “Менеджмент та адміністрування”. Приєднався до УСС влітку 2020 року, пройшовши Програму Лідерства. З 2020 року займає посаду редактора в соціокультурному онлайн-медіа GetBrain.

В наш мінливий та неспокійний час, буває досить складно повірити, що рано чи пізно усе буде добре. Саме тому так важливо шукати та знаходити однодумців, які поділяють твої погляди на життя та будуть готові відстоювати ті самі цінності, що і ти. І УСС дуже допомагає мені в цьому плані, адже це середовище розумних та активних молодих людей, які готові боротися за свободу та відстоювати свої права.

 

Володимир Єршов