Луцьк
Аліна Манастирська
Луцьк

Аліна – народилася у Бердичеві, з 2006 року проживає у Луцьку.
2022 року після Програми лідерства приєдналася до ГО «УСС».

“Українські Студенти за Свободу це про жити тут і зараз та сильну віру у те, що робиш. Щаслива, що є частиною УСС.”

Аліна Манастирська
Анастасія Гесть
Луцьк

Анастасія народилася і виросла у Луцьку. У 2020 році закінчила школу та вступила в Волинський національний університет імені Лесі Українки, на факультет іноземної філології. Вивчає німецьку, англійську та французьку мови, у майбутньому педагогиня.
Бере активну участь у студентському самоврядуванні, очолює студенський профком свого факультету. Наприкінці 2021 року стала координаторкою Української Волонтерської Служби у Луцьку.
Про УСС дізналася від подруги, яка уже була членкинею організації. Спочатку стала Прихильницею, а згодом взяла участь у Програмі Лідерства 2022.

Можна безкінечно спостерігати за тим, що тобі не подобається у суспільстві, паралельно скаржачись на те, як погано нам живеться. Або ж зайняти проактивну позицію і самим стати зміною, і власним прикладом заохочувати до цього інших. Тому я приєдналася до УСС – спільноти, яка не лише близька мені за цінностями і поглядами, але допомогла мені краще зрозуміти основні засади політології, економіки та філософії, ну і звісно знайти однодумців з усієї України. Свобода для мене – це право, обов’язок, честь, відповідальність, це цінність суспільства, яке ніколи не стане рабами. Тому ми, студенти, маємо відстоювати те, що нам важливо на усіх можливих фронтах.

Анастасія Гесть
Арсентій Петрик
Луцьк

Арсентій – більшу частину свого життя провів в Луцьку. Ще в школі відчував дискомфорт що до оточення та ставлення до себе. Легше стали лише коли він потрапив в студентський актив свого вишу. Там він нарешті зміг проявляти себе, свої думки, не боятись що комусь це не сподобається. В 2021 Арсентія обирають головою студентської ради географічного факультету, тепер його творчістю пронизаний увесь факультет інколи навіть і університет. 2022 році обирається на другий термін. В червні він помічає рекламу, Програми Лідерства від ГО УСС і вирішує, чому б ні. З цього моменту він стає частиною великої сім’ї де вже нарешті відчув себе на тому місці якому і має бути.

“Свобода — це твоя іскра яка дає розгорітись твоєму життєвому багаттю”

Арсентій Петрик
Максим Шуляка
Луцьк

Макс народився в місті Дубно Рівненської області, але виріс у Луцьку. Там здобувсередню освіту (вчився в трьох школах, до речі). У 2019–2020 рр. здійснював активну проєктну діяльність у Молодіжному центрі Волині, спільно зі ВМГО «ФРІ Луцьк». У 2021 році став випускником Української Академії Лідерства (Харків). Здобуває освіту в Луцькому національному технічному університеті за напрямом «Менеджмент». Також бере участь у програмі обміну Erasmus + в Литві. Приєднався до лібертаріанського руху на Програмі Лідерства 2021.

«Я завжди визначав свободу однією зі своїх найбільших цінностей, навіть не розуміючи причини, я приймав свободу як аксіому, як даність, як те, що має бути, і те, від чого ти не можеш позбутися. Але, як то кажуть, відчути справжню свободу можуть тільки ті, хто був її позбавлений. Я мав щастя народитися після Радянського Союзу, і здавалось би, чого б мені скаржитись? Але події Майдану, російська агресія в Східному регіоні України показали мені, що свобода насправді не така вже й ефемерна, літаюча в повітрі цінність. Вона абсолютно осяжна і справді стає набагато більш відчутною, саме тоді, коли її намагаються відібрати. Я вчусь за обміном у Литві, об’їздив багато країн, але в мене не було бажання там лишитись, у мене в голові виникала інша думка: “Я хочу, щоби в Україні було навіть краще”. І я готовий працювати і працювати, тепер для цього в мене буде ще одна команда — УСС.»

Максим Шуляка
Тетяна Зарубич
Луцьк

Тетяна народилась у маленькому селі Куликовичі, де закінчила початкову школу. Згодом переїхала жити ближче до міста Луцьк у село Рованці, там і навчалась. Вчилась завжди добре, адже ще тоді знала, що знання — запорука успіху. У 2017 році вступила в Луцький педагогічний коледж на професію вчителя, про яку мріяла з дитинства. Починаючи зі студентських років, цікавилась громадською діяльністю. Наразі є членом Молодіжної ради Волині, Студентської ради Волині та заступницею голови студентської ради Луцького педагогічного коледжу.
Зізнається, що про УСС дізналась випадково, але як тільки побачила — відразу заповнила анкету на ювілейний з‘їзд Програми лідерства 2021, яка змінила її світогляд і бачення на життя.

«УСС — це люди, це молоді сильні лідери, які потрібні нашій державі, які об‘єднані спільною ідеєю, однаковим баченням змін на всіх рівнях.»

Тетяна Зарубич
Кирило Білітюк
Луцьк

Кирило родом із Волині. Навчався в Луцькому НТУ на економічній спеціальності. Наразі отримує магістерський ступінь за напрямком «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність». Цікавиться економікою, технологіями, комерцією. Учасник European Circular Economy Forum 2019, LEAP Summit 2021. До лібертаріанського руху доєднався у 2021 році після участі у Програмі Лідерства.

«Немає життя без свободи, без того повітря, яке дано нам із народження. Вона, як і любов — найнеобхідніший постулат існування. Саме розуміння цього відкриває нам світлий шлях і надихає на плідну роботу в команді однодумців УСС.»

Кирило Білітюк
Луцьк

Наталя – громадський діяч Волині. Студентка 4 курсу у СНУ ім. Лесі Українки на спеціальності менеджмент. Ще зі школи брала активну участь у студентському самоврядуванні. Відповідно, і поступивши в університет відразу стала членом студентської ради СНУ. У 2017 році була на посаді студентського декана факультету економіки та управління. У 2018 р. стала головою організаційного відділу Студентської Ради Волині. Організовувала багато заходів, серед яких є і наймасштабніші такі як:Студентська республіка, школа лідера, Кращий студент Волині. 2018—2019 (жовтень – січень) була на академічному обміні у Польщі (Akademia Pomorska w Słupsku). Літом 2019 стала членом УСС.

Наталя Богуш
Олександр Приведенець
Луцьк

Олександр родом з маленького міста, на мальовничій Волині, під назвою Камінь-Каширський, де навчався в школі. З 2019 розпочав навчатись в Волинському національному університеті імені Лесі Українки за напрямком “Історія, археологія та європеїстика”. Був задіяний в громадській діяльності, де здобув досвід управління та реалізації проєктів. У даний час працює у сфері адміністративного управління та менеджменту. Зацікавився лібертаріанським рухом у 2020 році і з цього ж самого року приєднався до Українських Студентів за Свободу.

Свобода завжди була близькою для мене, адже маючи Свободу ти можеш робити все, що ти захочеш: розвиватись, будувати, змінювати себе чи цей світ. Як відомо з історії за Свободу постійну йдуть війни, адже кожна людина прагне до неї, вона є рушієм змін у суспільстві, предметом натхнення та розвитку. Саме УСС дає зможу відчути це на повну і змогу змінити щось на краще.

Олександр Приведенець
Сорокін
Луцьк

Олександр народився у місті Івано-Франківськ, виріс у Луцьку, де і закінчив школу. З 2017 року навчається у Національному Університеті “Львівська Політехніка” за напрямом «Кібербезпека». Приєднався до лібертаріанського руху на початку 2020 року, коли у лютому потрапив на модель конгресу. З 2017 року активний учасник багатьох громадських рухів, волонтер львівського обласного молодіжного центру, волонтер таких акцій та подій, як: “Подаруй дитині свято”, BookForum, Молодвіж, ZaxidFest та інших. Бере участь в організації фестивалю VLNTR Fest.

«Часто у мене запитують: “чому я досі в Україні?” У мене немає відповіді короткої відповідь для цих людей. Я народився та виріс в Україні і вважаю її моїм домом. Я прагну допомогти їй змінитись на краще, використовую засади свободи. Серед УСС я знайшов велику та міцну команду однодумців, які вже реалізують ідеї лібертаріанства. Це ті люди, які вже з’являються в рядах ключових державотворців і я впевнений, що за ними майбутнє. Майбутнє за вільним суспільством».

 

Олександр Сорокін