Луцьк
Луцьк

Наталя – громадський діяч Волині. Студентка 4 курсу у СНУ ім. Лесі Українки на спеціальності менеджмент. Ще зі школи брала активну участь у студентському самоврядуванні. Відповідно, і поступивши в університет відразу стала членом студентської ради СНУ. У 2017 році була на посаді студентського декана факультету економіки та управління. У 2018 р. стала головою організаційного відділу Студентської Ради Волині. Організовувала багато заходів, серед яких є і наймасштабніші такі як:Студентська республіка, школа лідера, Кращий студент Волині. 2018—2019 (жовтень – січень) була на академічному обміні у Польщі (Akademia Pomorska w Słupsku). Літом 2019 стала членом УСС.

Наталя Богуш
Олександр Приведенець
Луцьк

Олександр родом з маленького міста, на мальовничій Волині, під назвою Камінь-Каширський, де навчався в школі. З 2019 розпочав навчатись в Волинському національному університеті імені Лесі Українки за напрямком “Історія, археологія та європеїстика”. Був задіяний в громадській діяльності, де здобув досвід управління та реалізації проєктів. У даний час працює у сфері адміністративного управління та менеджменту. Зацікавився лібертаріанським рухом у 2020 році і з цього ж самого року приєднався до Українських Студентів за Свободу.

Свобода завжди була близькою для мене, адже маючи Свободу ти можеш робити все, що ти захочеш: розвиватись, будувати, змінювати себе чи цей світ. Як відомо з історії за Свободу постійну йдуть війни, адже кожна людина прагне до неї, вона є рушієм змін у суспільстві, предметом натхнення та розвитку. Саме УСС дає зможу відчути це на повну і змогу змінити щось на краще.

Олександр Приведенець