Київ
Київ

Голова Правління Громадської організації «Українські студенти за свободу». Отримує ступінь бакалавра в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю Філософія. Став активним прихильником лібертаріанських ідей ще у 2014 році, одразу після Революції Гідності. Був модератором Liberty Classes у 2014-2015 роках. Весною 2017 року, разом з Михайлом Лавровським і Марією Чаплею створив організацію «Українські студенти за свободу», яку очолив взимку 2017 року.
Про Українських Студентів за Свободу: «В УСС, оскільки вірю, що лише нове покоління може змінити нашу країну. Покоління тих, хто свідомо обрав лишитись, свідомо обрав боротись та свідомо захищати Україну. Для нас, людей, які пройшли загартування вогнем Майдану, чи пережили апатію постреволюційного періоду, є дещо важливіше ніж просто проживання на цій територію. Можливо, важливіше навіть за власний добробут. Ідея того, що Україна має історичну місію – стати новою оазою для вільних духом. Саме ми, ті хто народженні у незалежній Україні, повинні цю оазу створити».

Даніїл Лубкін
Київ

Дмитро наразі здобуває ступінь магістра права у КНУ ім. Тараса Шевченка. Він також є Віце-президентом громадської організації «ВЕТА Україна» та членом «Ліберально-демократична ліга України». Дмитро вперше познайомився із ідеями лібертаріанства у 2015 році під час Kyiv Liberty Classes. У 2017 році Дмитро в’язав участь у Програмі Кампус Координаторів УСС та остаточно усвідомив свою лібертаріанську природу. З того часу Дмитро є членом Українських Студентів за Свободу.
Про Українських Студентів за Свободу: «Бути частиною Команди УСС дає не тільки шанс розвинути особисті якості та здобути цінний досвід. Також – це унікальна можливість легально боротись за персональні та економічні свободи, реформувати стару та неефективну систему публічного управління та змінити уявлення людей про державу, права та свободу».

Дмитро Усік
Любов Войтович
Київ

Люба — очільниця піар-відділу «Українських студентів за свободу» та «Центру Айн Ренд в Україні». У 2021 році вона закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До УСС Люба долучилася влітку 2020 року. Також Люба займається зоозахисною діяльністю.

Любов Войтович
Київ

Анатолій – народився та виріс у Києві. З 2014 по 2015 роки навчався у НМУ ім. О. О. Богомольця, а у 2016 році вступив до НаУМКА на філософію, шукаючи відповідь на ті проблеми, які постали перед українським суспільством. У 2019 році вступив до УСС, хоч і знав про цю організацію давно.

Анатолій Дідик
Вероніка Купецька
Київ

Вероніка — комунікаційна менеджерка УСС. Вона родом з Луцька, де закінчила 11 класів школи-ліцею. У 2018-2020 рр. здійснювала активну проєктну діяльність у Молодіжному центрі Волині, була призначена на посаду віцепрезидента ліцею на цей термін, зробила вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування міста. З 2018 по 2020 рік була членкинею Міського учнівського парламенту. З 2019 по 2020 рік перебувала на обліку y ВМГО “ФРІ Луцьк” та Молодіжної ради Луцька. До УСС приєдналась після Західного з’їзду у липні 2020. У травні 2020 успішно пройшла відбір до Української академії лідерства. У вересні 2020 розпочала навчання у Київському університеті ім. Бориса Грінченка за освітньою програмою “Міжнародне право”.

Місія УСС для мене є основною метою у контексті соціального та особистісного розвитку. Я вважаю, що наразі молодь є потенційним рушієм усього суспільства, України, зокрема, і аби будувати структуроване майбутнє в державі, поширювати ідеї особистої Свободи, існують такі небайдужі ініціативи, частиною якої я зараз і є. УСС – це про цінний досвід, реалізацію крутих проєктів, змінотворство тут і зараз.

Вероніка Купецька
Київ

Народилась та виросла в місті Бердянську. Випускниця школи «Агенти Змін» 2017 року. Наразі навчається на II курсі Київського університету ім. Бориса Грінченка за спеціальністю «Реклама та зв’язки з громадськістю». З «Українськими студентами за свободу» вона познайомилась під час Першої студентської моделі конгресу, з того часу її зацікавили ідеї свободи та лібертаріанства. Працювала піар-менеджеркою УСС.

Альона Кара
Київ

Дар’я – студентка 3-го курсу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії. Вперше Дар’я почула про студентський лібертаріанський рух задовго до того, як наважилась стати його частиною. Останнім поштовхом став Free Generation Forum 2017, де нарешті все стало на свої місця: сила об’єднання спільними думками надихнула на початок рішучих дій.
Про Українських Студентів за Свободу: «Українські Студенти за Свободу – це організація, альтернатив якої в Україні немає. Я вірю, що саме студенти – рушійна сила суспільства, можуть змінити майбутнє нашої держави, я вірю, що держава не повинна втручатися в те, що я роблю і як, якщо мої дії жодним чином не порушують права та свободи інших громадян. Я хочу жити краще і я переконана, що саме лібертаріанські засади побудови державного устрою, допоможуть Україні стати тією країною, на яку будуть рівнятися інші».

Дар’я Шершун
Київ

Світлана виросла у місті Київ, де закінчила школу. З 2016 навчалася в Києво-Могилянській Академії за напрямком “філологія”. З 2018 навчається в університеті за напрямком “Міжнародні відносини”. У 2016 році пройшла піврічне стажування у Міністерстві Освіти України. Стажувалась у НГО “Відкрита Політика” у 2017 році. З 2017 року брала участь у сесіях Європейського Молодіжного Парламенту у Києві (двічі), Польщі та Білорусі. З 2018 року Європейський Молодіжний Посол. Приєдналася до лібертаріанського руху у 2019 році після участі у Програмі лідерства від УСС.

Світлана Семиволєва
Київ

Кристина родом з найкращого міста у світі — міста Києва. Кристина працює проектною менеджеркою в компанії, що займається e-commerce. Також Кристина обожнює вивчати соціальні науки та вивчає соціологію в Києво-Могилянській академії. Кристина має величезний досвід у громадській діяльності. Кристина була кофаундеркою та програмною директоркою найбільшого молодіжного саміту “БУМ” . Кристина також є випускницею програми «Українська академія лідерства».

Кристина Єремчік
Бровари

Олександр родом із славного міста Бровари. У рідному місті закінчив школу та вступив в університет до Києва. З 2015-2019 навчався в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана на економічній спеціальності. Наразі отримує магістерській ступінь в Київські школі економіки за спеціальністю «Публічна політика та врядування». До лібертаріанського руху доєднався після закінчення КНЕУ, влітку 2019.

Олександр Білокінь
Київ

Наталія виросла у місті Стрий Львівської області, здобула ступінь бакалавра міжнарожних економічних відносин в Економічному університеті в місті Катовіце (Польща). Навчалася також за програмами обміну в Грацькому університеті Карла і Франца (Австрії) та в Університеті штату Аризона (США). Наталія зацікавилася лібертаріанськими ідеями під час відвідин інституту Айн Ранд в Каліфорнії. Зараз Наталія навчається в Львівській школі бізнесу на магістерській програмі з інновацій та підприємництва.

Наталія Дрозд
Київ

Катя навчається у Києво-Могилянській академіі на факльтеті економічних наук, здобуває професію маркетолога. З 2017 року є дійсним членом Малоі академіі наук Украіни за напрямком історичне краєзнавство. Пройшла стажування у J.K.Communication як графічний дизайнер і нині працює в соціальному стартапі Better Events. Дізналася про лібертаріанський рух безпосередньо від членів УСС, під час презентаціі громадських організацій Києва восени 2018 року. Активно займається волонтерською діяльністю та реалізує власні проекти та ініціативи.

Катерина Зозуля
Київ

Єлизавета народилась у м.Кропивницький. Закінчила в 2014 році гімназію з відзнакою. З 2012 року – активний член міського та обласного парламентів дітей. Протягом 2005-2013 рр.закінчила музичну школу по класу скрипки.У 2014 р. стала лауреатом Малої академії наук в секції фольклористика. У 2016 р. за підтримки міжнародних фондів випустила збірку про фольклор Кіровоградщини.З 2014-2018 р. навчалась в Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана. Закінчила бакалаврат за спеціальністю облік і аудит в АПК з відзнакою. Протягом навчання (2015-2017 роки) була головою студентської ради факультету економіки АПК, входила в прес-центр студентської ради. У 2018 році стала стипендіатів стипендіальної програми Завтра UA. З 2019 року – член студентського клубу “”Новий економічний погляд””. На даний момент закінчує магістратуру в КНЕУ ім.В.Гетьмана по спеціальності облік і аудит в АПК.

Єлизавета Мостова
Київ

Антон продовжує здобуття правової освіти, здобуває ступінь магістра в НаУКМА. Вперше глибоко познайомився з лібертаріанством під правовим кутом – через роботу Браяна Таманаги. Остаточно вирішив доєднатися до УСС після участі в Національному Студентському Конгресі (2018), що був організований УСС.

Антон Бондар
Київ

Тая народилася та виросла у Києві і, не гаючи дарма часу, використовувала можливість життя у великому місті, вивчаючи всі його секрети, змалку подорожувала по Україні. 5 років навчалась у Київському палаці дітей та юнацтва за профілем екскурсовода, туриста та юного журналіста. Є членом організації «Коноплі лікують». Намагалася підкорити вищу освіту у НАУ по спеціальності туризмознавство, але ще до першої сесії пішла працювати журналісткою. Через це і вирішила пов’язати своє життя із соціальною та політичною сферою. До УСС прийшла після першої Студентської моделі Конгресу, де зрозуміла важливість організації у житті України та власному.

Таїсія Решетнікова
Київ

Вікорія народилась у місті Умань. Середню освіту здобула в Уманській міській гімназії. Навчається на 4 курсі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка. Також навчалась в Університеті м.Кадіс(Іспанія) за програмою обміну.
Раніше професійно займалась настільним тенісом та має звання кандидату в майстри спорту. Активно займається волонтерською діяльністю та організацією різноманітних заходів. Волонтер UNICEF, була заступницею політико-дипломатичного клубу в інституті. Брала участь у ініціативі ГО «Прогресивні громадяни України», яка мала на меті збір коштів для побудови інклюзивних майданчиків для дітей. Випускниця літньої школи DRI «Перші кроки в політиці». Учасниця молодіжного міжнародного обміну Erasmus+ «Balancing happiness». Втілює у життя проект «YOU CAN», який має на мені навчальну та менторську підтримку учнів дитячих будинків.

Вікторія Капелюшна
Київ

Всеволод народився та виріс у Севастополі. У 2014 році внаслідок окупації переїхав та закінчив школу в Києві. З 2015 навчався в Університеті Матея Бела, Словаччина, за напрямком “Міжнародні відносини”, з 2018 – “Дослідження безпеки”.
Був учасником освітньої програми “Еразмус” в Мадридському Університеті Комплутенсе, стажувався в аналітичному центрі в Празі та в Представництві ЄС в Україні.

У 2019 році був координатором проекту “Будуймо Європу в Україні”. Наразі працює політичним аналітиком в Посольстві Чеської Республіки в Україні.

З “Українськими студентами за свободу” познайомився на Першій моделі Конгресу (2018), незабаром після чого вступив до організації.

Всеволод Верещагін
Київ

Олена вивчає міжнародні відносини і є студенткою 3-го курсу Київського університету імені Бориса Грінченка. Вперше пройнялася ідеями лібертаріанства під час Програми Лідерства, після якої стала членом організації. Дівчина має активну громадську позицію та є членом Наукового товариства університету.

Олена Марчевська
Київ

Тетяна — студентка Кафедри музеєзнавства і експертизи історико-культурних цінностей КНУКіМ, улітку 2018 року встала на захист пам’ятки археології на Поштовій площі у Києві. Нині одна з тих людей, хто створює сучасний археологічний музей на Поштовій площі.

Тетяна Родькіна
Київ

Дарина вже другий рік вона вивчає політологію у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», де намагається зрозуміти основні механізми функціонування держави, імплементації верховенства права та громадянських свобод на українському ґрунті. Свобода є невід‘ємною частиною її життя, без якої інші аспекти буття втрачають сенси.

Дарина Пенькова
Київ

Тетяна народилася і здобувала освіту на Житомирщині. Пізніше переїхала до Києва, де навчається і працює. В 2018 році вступила до ІННО КНУБА на спеціальність Архітектура та містобудування. За час навчання брала участь у різноманітних конкурсах, займалась художньою творчістю. Мріє створювати зручний і красивий простір, в якому людина почуватиметься комфортно. Надає перевагу екологічному і гуманному стилю життя.

Тетяна Клюківська
Київ

Анастасія — різностороння людина. Крім активізму і політики, займається танцями, малюванням, а також захоплюється наукою. Мріє створити біотехнологічну компанію і підняти з колін науку в Україні.

Анастасія Назар
Київ

Катерина — вічна студентка, закінчує четвертий курс філософії в НаУКМА, а до цього два роки вчила там само прикладну математику, тому піддає все аналізу та критиці з різних боків. Народилася у Києві, проте дитинство провела у Чернігові з комуністичним дідусем та авторитарною бабусею, тож коли дуже ліберальна мати забрала її у 9 років до Києва, Катерина була розгубленою і довго не могла визначитися із власним світоглядом. Проте навчання на філософії допомогло її математичному мозку визначитися із пріоритетами. Подорож до США показала, яким є життя в країні, де ті ж пріоритети (принаймні, більшість з них, хоча б у окремих штатах) закріплені законом. Рон Свонсон остаточно підкорив її серденько. Окрім УСС, Катерина займається волонтерством, постійно щось вивчає і намагається подорожувати якомога частіше.

Катерина Румянцева
Київ

Богдан — активіст з Донбасу, засновник ГО «Покровський молодіжний бізнес центр «Депо». Він виріс у Покровську, де закінчив школу та вступив до евакуйованого ВНЗ — ДонНТУ за напрмяком «Менеджмент» у 2017 році, де з 2018 року очолює студентське самоврядування факультету «Економіки та менеджменту», а з 2019 року вступив до Донецької філії «Університет сучачсних знань», де вивчає «Право». До лібертаріанства приєднався після випадкового перегляду відео Михайла Светова у 2017 році. З 2018 року приєднався до «Української Гельсінської спілки з прав людини», де зараз займає посаду інформаційного координатора. У серпні 2019 року був обраний головою молодіжної ради Покровська.

Богдан Мироненко
Київ

Богдан у 2019 році закінчив бакалаврат в університеті економіки і права «КРОК» за спеціальністю «Маркетинг». З 15 років був прихильником ідей соціалізму, але після вивчення наукових праць представників австрійської економічної школи перейшов на сторону лібертаріанців (анархо-капіталізму). Його найулюбленіші автори — це Мюррей Ротбард, Ханс-Херман Хоппе, Девід Фрідман, Людвіг фон Мізес, Хесус Уерта де Сото та Уолтер Блок.

Богдан Дорошенко
Київ

Роман вивчає новітню історію країн Близького Сходу на історичному факультеті Київського національного університету імені Шевченка. Вперше познайомився з лібертаріанськими ідеями на першому курсі університету, прочитавши «Капіталізм і свободу» Мілтона Фрідмана. Тоді ж він також дізнався про УСС від свого друга, що брав участь у Студентській моделі Конгресу. Врешті він подав заявку на Програму лідерства УСС та приєднався до організації.

Роман Лішнянський
Київ

Анастасія навчається в Київському політехнічному інституті ім. І. Сікорського за напрямком Комп’ютерна інженерія. З ідеями лібертаріанства познайомилась на початку 2019 року завдяки творчості Айн Ренд. Переосмисливши свої погляди на життя, вона почала шукати людей, які б розділили її ідеї, і так вона знайшла УСС.

Анастасія Риловнікова
Київ

Тарас закінчує Інститут міжнародних відносин, КНУ ім. Т. Шевченка, за спеціальністю Міжнародні комунікації. У минулому фіналіст історичних олімпіад, сьогодні — учасник стартап-інкубатора. Тарас вважає ідеї свободи невід’ємною складовою не лише політичного добробуту, але й економічного процвітання.

Тарас Плескун
Київ

Богдан є студентом III курсу Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва за спеціальністю «Бандура». Ідеями лібертаріанства зацікавився ще в школі, сповідував такі ж цінності та мав ті самі політичні орієнтири. В 2019 році пройшов відбір та став учасником Програми лідерства в Києві.

Богдан Юрченко
Київ

Діана – студентка другого курсу Київського національного економічного університету спеціальності «Менеджмент агробізнесу». Здобуваючи освіту, Діана займається громадською та волонтерською діяльністю: вона є спів-директоркою англомовного табору MASCOT та активісткою організації Teenergizer, створеною ВІЛ-позитивними підлітками. З ідеями лібетаріанства познайомилась на одному з громадських проектів, згодом ставши частиною УСС.

Діана Репенко
Київ

Данило – студент Київського політехнічного інституту, навчається в інституті прикладного системного аналізу, на спеціалізації – комп’ютерні науки, спеціальність – штучний інтелект.Виріс у місті Боярка.
З ранніх літ почав брати участь у всіх можливих заходах.Відвідував гурток туризму, шахів, легкої атлетики, танців, футболу, театрального мистецтва, рукоділля тощо.Має бажання розвивати і робити світ кращим, вірить, що свобода можлива для кожного, тому вступив в спілку українських студентів за свободу, щоб зробити це разом.
Познайомився з однодумцями на з’їзді УСС у Вінниці в серпні 2019 року.Є активним в університеті та поза його межами.

Данило Канєвський
Будапешт

Отримав ступінь бакалавра в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Міжнародні відносини”. Двічі брав участь у програмах академічної мобільності Erasmus+ : в Грацькому університеті імені Карла і Франца (Грац, Австрія), а також в Університеті «Пантеон» політичних та соціальних наук (Афіни, Греція). У 2018 році продовжив вивчати “Міжнародні відносини” в Будапештській бізнес-школі (Будапешт, Угорщина). З серпня 2018 – активіст ГО Українські Студенти за Свободу.

Павло Бурдяк
Київ

Яна – студентка Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Міжнародна економіка». Про ідеї лібертаріанства вона вперше дізналася від голови УСС – Даніїла Лубкіна. Яна одразу зрозуміла, що принципи, які пропагують лібертаріанці мають жити та фунцііонувати в Україні. Тому як тільки побачила набір на Всеукраїнський з’їзд, то не вагаючись долучилася до організації.

Яна Петренко
Київ

Владислав- активіст УСС. Він виріс у місті Маріуполь, де закінчив школу. З 2014 по 2019 рік навчається у Національному авіаційному університеті за спеціальностью Транспортні технології. Приєднався до лібертаріанського руху в середині 2018 року, під час Всеукраїнського з’їзду УСС.

Ревін Владислав
Київ

Артур виріс у Хмельницькому, де здобув середню освіту в гімназії. З 2018 року навчається на економіста у Києво-Могилянській академії. Потрапив до організації в серпні того ж року, взявши участь у її національному з’їзді.

Артур Бурак
Київ

Канєвський Дмитро – студент першого курсу Київського Політехнічного Інституту, вивчає системи штучного інтелекту. ДІзнався та захопився лібертеріанством у серпні 2018 році на програмі Лідерства від “Українські студенти за свободу”. Після цього починає брати участь у зборах організації в Києві та дізнаватися все більше і більше про лібертеріанство. Наразі допомагає у Київському осередку організації.

Дмитро Канєвський
Київ

Яна виросла в селі, що на Чернігівщині, де і закінчила школу з відзнакою. В 2017 році вступила до Київського університету імені Бориса Грінченка за напрямком “Суспільні комунікації”. До організації Яна приєдналася влітку 2018 року, коли потрапила на програму лідерства та перший національний з’їзд громадської організації “Українські Студенти за Свободу”. До цього вона пройшла стажування в Міністерстві молоді та спорту в рамках проекту “Державотворець”.

Яна Коньок
Київ

Ольга вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету. До «Українських студентів за свободу» вона приєдналася після другого курсу, хоча ідеями лібертаріанства зацікавилася ще раніше. Не малу роль у бажанні приєднатися до лібертаріанського руху для Ольги відіграли процес навчання в університеті та загальне розуміння, наскільки українське суспільство потребує великих змін, щоб насправді наблизитися до рівня життя процвітаючих країн.

Ольга Бровко
Київ

Народився і зростав у місті Тернополі. Потім йому стало цікаво, а який же все-таки світ навколо і зараз він намагається вивчати його різними способами: випускник Української академії лідерства 17/18; студент спеціальності “прикладна фізика” в КНУ ім. Т. Шевченка. Довгий час не знав, яка ж політична ідеологія близька йому, поки не познайомився із ідеями лібертаріанства. Тепер, як член Українських студентів за Свободу, намагається відтворювати принципи свободи у своєму та в житті інших людей.

Василь Диба
Київ

Анна – студент філофського факультету, на спеціальності філософія-релігієзнавство . Виросла в м. Козятині (Вінницька область), де закінчила школу із золотою медаллю і спортивну школу з 2-м розрядом з волейболу. Починаючи з 2016 редактор книг, фрілансер, з листопада 2017 по квітень 2018 приватний підприємець (видавець), організатор презентацій книг, головний редактор. Починаючи з травня 2018 Анна брала участь у чисельних навчальних курсах і проектах, як локальних, так і міжнародного (Ерасмус+). З серпня 2018 приєдналася до лібертаріанського руху, до ГО “Українські Студенти за Свободу”. З жовтня 2018 член ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, була одним із організаторів декількох подій неформальної освіти, в тому числі власного проекту в рідному місті. На початку 2019 проходить стажування в Берліні, в ГО “Pass the Crayon”.

Анна Гайналій
Київ

Олександр закінчив бакалаврат Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародне право. На разі він продовжує навчання на магістратурі. Олександр остаточно утвердився як лібертаріанець після прочитання «Економіки за один урок» Генрі Хезліта, хоча хилило його в сторону ідей вільного ринку все життя. Олександр вважає, що свобода – не просто далека від життя концепція, але й залізобетонний рецепт успіху в масштабах країн. Саме тому він зосереджує свої основні зусилля в організації на наших законодавчих ініціативах.
Про Українських Студентів за Свободу: «Для мене лібертаріанство в сухому залишку почалося з бажання покращити життя в моїй країні. Після багаторічних досліджень і роздумів я прийшов до висновку, що єдиний надійний та перевірений спосіб це зробити – (економічна) свобода Дуже важливо мати підтримку однодумців, якщо не хочеш сидіти осторонь в той час, коли відбуваються зміни. Ось чому я з УСС – щоб реалізувати проекти та ідеї, які не міг реалізовувати наодинці. Ну, і щоб отримати задоволення в процесі»!

Олександр Висоцький
Київ

Навчається на 4 курсі в Київському економічному університеті за спеціальністю «фінанси». Вперше з ідеями лібертаріанства ознайомилася на циклі лекцій Liberty Classes. Згодом після відвідування «Форуму вільного покоління» вирішила приєднатися до команди однодумців для реалізації спільних цілей.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС – це не просто організація, яка прагне поширювати ідеї свободи, це також місце, де ти усвідомлюєш, що ти не лише не повинен підлаштовуватися під існуючі умови, ти сам здатен впливати на стан речей навколо себе».

Мар’яна Грушка
Київ

Тимур є випускником кафедра фінансів факультету економічних наук НаУКМА. Його шлях до лібертаріанства почався з Майдану, де він належав до 16 Сотні
Самооборони. Ті події примусили його задуматися над сенсом особистої свободи. Тоді ж Тимур захопився ідеями Мізеса, грузинськими реформами та Айн Ренд. Усе це й привело його на конференцію пам’яті Кахи Бендукідзе в листопаді 2014-го, де він вперше почув про існування молодіжних лібертаріанських організацій і зрозумів, що його надихають такі ідеї.
Про Українських Студентів за Свободу: «З часу конференції у кінці 2014-го я намагався приходити на всі тематичні заходи, тож коли почув про набір до УСС — не вагався взагалі».

Тимур Плющ
Київ

Ірина навчається на 4 курсі фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Займає активну громадянську позицію. Організовує різноманітні університетські (просвітницькі) заходи, займається науковою діяльністю та волонтерством. Ідеями лібертаріанства зацікавилась під час циклу лекцій Liberty Classes.
Про Українських Студентів за Свободу: «Я вирішила стати частиною УСС задля того, аби долучитися до кола однодумців та поширювати лібертаріанські ідеї серед наших співвітчизників. Я переконана, що кожна людина має права і свободи, обмежувати які ніхто не може. Саме тому в УСС займаюсь роботою зі законодавством, аби наша Україна стала кращою для усіх».

Ірина Кінах
Київ

Катерина вивчає програмну інженерію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вона вперше по-справжньому ознайомилася з ідеями лібертаріанства проходячи онлайн-курс, створений членами УСС, знайшла у них натхнення, а згодом приєдналася до команди у тренувальному офлайн-таборі. У своїх утопічних мріях Катерина бачить майбутнє, у якому всі достатньо освічені для того, щоб зрозуміти і прийняти лібертаріанство, — цю мету вона розділяє з УСС та хоче досягти її командною роботою.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС — найвагоміше відкриття мого студентського життя, і я неймовірно щаслива формувати майбутнє своєї країни разом з одними з найрозумніших людей, яких зустрічала. Моєму палкому бажанню допомогти УСС досягти їх водночас чистої і щирої, але важкої і комплексної мети немає меж».

Катерина Репех
Київ

Владислав є правником, закінчив магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Його перша зустріч з лібертаріанством відбулася в університеті, де він чітко усвідомив, що соціалізм не може працювати, а державне втручання має лише негативні наслідки. Разом з тим, він впевнений, що був лібертаріанцем ще з раннього віку, тому що завжди виступав за рівність можливостей та проти державного втручання. Після відвідування Free Generation Forum долучився до «Українських Студентів за Свободу» та розпочав свою лібертаріанську активність.
Про Українських Студентів за Свободу: «Як показує практика, практично всі зміни та прогресивні ідеї надходять від студентів. Неможливо якісно змінити країну без підтримки студентів. Отже, в країнах, що розвиваються, необхідні такі організації як УСС. Бути частиною такої чудової команди, яка поширює ідеї свободи — велика честь і можливість для розвитку».

Владислав Божко
Київ

Дарина в цьому році завершує своє навчання у Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова з дипломом бакалавра з міжнародних відносин. Саме ця спеціальність привела її до лібертаріанських ідей. З 2015 року Дарина активно відвідувала різні заходи, що були присвячені безпековим питанням, а також питанням демократії, що гостро постало в Україні на зламі 2014-2015 рр. Згодом Дарина зрозуміла, що її ідеї багато кому лишаються не зрозумілими та дивними, адже вона почала сповідувати філософію свободи в той момент, коли ця свобода була підірвана. Вперше вона відвідала захід, присвячений лібертаріанству, восени 2017р., коли її покликала туди подруга. Дарина ще більше захопилася питанням вільного суспільства саме після осіннього ретріту, коли вона почула дивовижну історію Грузії та взяла участь у обговоренні деяких проблем.
Про Українських Студентів за Свободу: «В організацію вирішила вступити через спільність та близькість поглядів, найцікавіших людей, з якими можна робити великі кроки, а також через нестримне бажання відродити, оживити та оновити свободу в умах людей та в своїй голові, звісно. Організація – маленький стрибок у невичерпну кількість ідей, думок та шляхів до їх реалізації. Це дає тобі відчути себе частинкою нової історії, яка колись сколихне це суспільство та вийде за його межі».

Дарина Нестропа
Київ

Ілля — випускник Української Академії Лідерства, на даний момент навчається на першому курсі Києво-Могилянської академії, де вивчає прикладну математику.. Також він стажується в інвестиційному фонді Horizon Capital. З ідеями лібертаріанства вперше познайомився наприкінці свого навчання в академії лідерства. Тоді, разом з другом, дізнався про УСС та одразу ж вирішив приєднатися.
Про Українських Студентів за Свободу: «На превеликий жаль в Україні навіть після 26 років з моменту розпаду СРСР суспільство і досі мислить комуністично, що заважає стабільному розвитку держави. Тож я думаю, що діяльність УСС допоможе розвіяти міфи про капіталізм, та допоможе Україні побудувати вільне суспільство»

Ілля Платухін
Київ

Михайло навчається в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка за напрямком Програмна Інженерія. Вперше він дізнався про ідеї лібератеріанства після знайомства з членами різних громадських організацій. Тому я намагався розширити свої знання в цій галузі, і тоді я відразу зрозумів, що це те, що я повинен представляти і до чого я належу.
Про Українських Студентів за Свободу: «УСС — це дивовижна організація, яка намагається поширити ідею лібератеріанства серед українського суспільства та принести студентам розуміння істини та важливості цих ідей, і я справді захоплений бути частиною цього».

Михайло Решетняк
Київ

Данило студент 2-го курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Безпека Інформаційних та Комунікаційних систем». Ідеями лібертаріанства Данило зацікавився ще в 11-му класі завдяки активній участі у науково-практичних конференціях «Модель Організації Об‘єднаних Націй». Після того, як дізнався про студентський лібертаріанський рух – не вагаючись вирішив стати його частиною.
Про Українських студентів за свободу: «Саме з допомогою організації “Українські Студенти за Свободу” та її учасників, можливо дати молоді необхідну платформу для самореалізації та знання що таке лібертаріанство та з чим його їдять. Саме студенти – це ланка суспільства, яка здатна на рішучі зміни та дії. Ми створюємо нові можливості для студентів та надаємо цікаві для осмислення речі, які можливо впровадити в Україні. Я хочу, щоб політична та громадська активність наших громадян покращувалась та досягала нових вершин, а з цим покращувалась і Україна».

Данило Вдовенко
Київ

Сергій вивчає міжнародний бізнес в Київському національному економічному університеті. Він є членом київського осередку «Українських студентів за свободу», з осені 2017 року. Спершу Сергій дізнався про ідеї свободи під час вивчення фінансів та макроекономіки. Він вважає, що саме такі принципи повинні бути реалізовані та пристосовані до нинішніх реалій в Україні0 Він розуміє, що податкова система та роль уряду в економіці України повинні бути мінімізовані, і що саме молодь повинна стояти у витоку цих змін. Після «Форуму вільного покоління» він приєднався до команди УСС та розпочав свою активну діяльність. Він готовий до нових викликів і бажає бачити Україну вільною у найближчому майбутньому.
Про «Українські студенти за свободу»: «Студенти — це двигун, який створює нові ідеї та шукає нові шляхи побудови кращої держави. Ми — студенти, наша місія — зробити країну кращою за допомогою нашого розуму та енергії. Наша команда намагається донести це повідомлення іншим студентам нашої країни за допомогою лекцій, курсів та семінарів. Я вірю в УСС і буду робити все від мене можливе аби наша країна була кращою для нас, та наших нащадків».

Сергій Олійник
Семен Обломей
Київ

Семен виріс і живе у місті Київ. Навчається в Національному Університеті Біоресурсів та Природокористування України на спеціальності лісове господарство.

 

Семен Обломей
Святослав Гніздовський
Київ

Святослав закінчив бакалаврат в Українському Католицькому Університеті за напрямок Історія. Також вивчав поведінкову економіку та когнітивну психологію в університетах США та Німеччини, зокрема в рамках стипендійних програм Harvard University Fellowship та US Department of State Global UGRAD Program. З 2020 року активний член організації УСС.

Для мене Свобода – це фундаментальна потреба людини для повного розкриття її потенціалу. Найбільше цікавить дослідження питань свободи волі, економічних свобод, феномену консюмеризму, та проблеми принципала-агента в економічних відносинах.

 

Святослав Гніздовський
Данило Величко
Київ

Данило народився у Києві. Там він ходив до школи, яку у 2018 році закінчив із срібною медаллю. Не бажаючи залишати столицю він вступив в Інститут Міжнародних Відносин Київського Національного Університету імені Т. Шевченка на спеціальність Міжнародний Бізнес. З першого курсу, продовжуючи шкільну традицію вступив до студентського самоврядування, ставши обраним представником від свого курсу до Студентської Ради ІМВ. Через два роки ставши її головою. Із лібертаріанським рухом познайомився, взявши участь у Моделі Конгресу США, що вперше проводився тоді у Києві Українськими Студентами за Свободу. Через рік вступив в УСС та освітню організацію Students for liberty, де і веде свою діяльність донині.

УСС грає для мене надзвичайно важливу роль як ком’юніті людей, які схожі на мене у думках, діях та поривах. УСС – це те місце, де кожен може бути самим собою та відстоювати справді великі цілі разом із надзвичайною командою лідерів. Я впевнений, що моє життя та плоди моєї праці мають належати країні, де я народився – Україні, моїй Батьківщині. Разом із УСС я сприятиму поширенню ідеалів Свободи та лібертаріанства на благо народу.

 

 

Данило Величко
Анна Тимошенко
Київ

Анна народилась у м.Суми, де проживала до 14 років, а потім переїхала з батьками до столиці. Закінчила музичну й художню школи, гімназію з поглибленою німецькою. У шкільні роки була активним лідером учнівського самоврядування м.Києва, учасником та організатором всеукраїнських та міжнародних Моделей ООН.. Наразі навчається у НМУ ім.О.О.Богомольця. Серед інтересів не тільки клінічна медицина: Анна захоплюється мистецтвом та соціальними науками. Стала активістом УСС у 2020 році, попередньо ставши учасником декількох івентів.

УСС – найбільша та найсильніша громадська організація, з якою я знайома. Це розумні, ініціативні, наполегливі молоді люди, що об’єднані ідеєю Свободи. Вони показують мені не слово, а дію, здійснюють вплив на суспільство, в якому ми живемо, роблять людей більш освіченими та змінюють сучасну Україну. Я говорю це впевнено, бо сама відчула роль цих людей на мій світогляд. Я вірю в УСС та пишаюся тим, що організація стала невід’ємною частиною мого життя.

Анна Тимошенко
Євгеній Тельний
Київ

Студент, економіст, трішки блогер. Також нігіліст консервативних поглядів. Важка людина, бо сьогодні веселий і життєрадісний, а завтра нудний і похмурий. Хейтер усього мейнстримного та прихильників радикального індивідуалізму

Великі амбіції та круті люди. А якщо чесно, вірю, що УСС це грандіозний проєкт, який стане чимось ще більш грандіозним найближчим часом.

Євгеній Тельний
Марія Скоропад
Київ

Альма-матер Марії – Могилянка, університет, який виховує відважну молодь! Марія майбутній правник, який буде боротися за справедливість і прозорість, так щоб Україна була найкращим місцем для життя, розвитку кар’єри і стабільності.

Марія завжди захоплювалася людьми, які сильно любили Україну, і хотіла бути схожою на них і бути поруч з ними. Для неї УСС – це компанія однодумців, які підтримують та боротимуться разом за ідею!

Марія Скоропад
Анна Рижова
Київ

Аня народилася і виросла у місті Львів, де зараз і навчається у ЛНУ ім.І.Франка на факультеті міжнародних відносин. До УСС доєдналася у 2020 році, коли й почала цікавитись лібертаріанським рухом. Цього року також взяла участь в ЕШМ, яка була у Львові.

Для мене УСС – це коло однодумців, які завжди підтримають та зрозуміють, а також це неабияка можливість реалізувати себе в різних проєктах та поглибити знання в певних сферах. Вірю в те, що завдяки такому об’єднанню вільних та надзвичайно розумних молодих людей, ми зможемо побудувати справді гідну державу та змінити суспільство на краще.

Анна Рижова
Єгор Шаповалов
Київ

Єгор народився та виріс в Кропивницькому, з дитинства займався скелелазінням і майже не вчився, хоча у всіх сферах досягав успіхів: легко вступив до Київського національного університету на спеціальність міжнародна економіка, де вчиться і зараз, так само легко став володарем Кубку Європи. Став “побутовим лібертаріанцем” у 2016 році, коли своїми очима побачив разючу різницю між Гонконгом та Китаєм, після цього і почав цікавитися економікою та став справжнім лібертаріанцем. Наразі він працює фінансовим аналітиком та розповідає економічні байки, а також готується до марафону.

УСС – це наразі один з найважливіших для мене проєктів, і я впевнений, що він матиме такий статус ще багато років. УСС – це про людей: веселих та серйозних, ініціативних та дуже ініціативних, приємних та розумних, ерудованих та таких, в кого серце з правильної сторони. І головне: УСС – це про особистостей, кожна із власною долею, щастям та журбинкою, але безмірно прекрасна.

Єгор Шаповалов
Валерія Рибіцька
Київ

Валерія студентка Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. З 2017 року Валерія була активним членом громадського руху, зокрема у соціальних та благодійних напрямках. Хоч з УСС Валерія знайома майже з моменту заснування, повноцінним членом організації вона стала у 2020 році. Після конференції Ayn Rand у Варшаві, на яку їй пощастило потрапити разом з членам УСС, Лєра остаточно переконалась у збіжності особистих поглядів з цілями організації і того ж року пройшла програму лідерства.

Українські Студенти за Свободу – це родина, де всі ми різні, зі своїми переконаннями та ідеалами, але всі об‘єднані жагою бути вільними. Це молодь, яка не тільки може змінити положення речей, а вже це робить. Це місце сили та підтримки. Якщо ти наша людина — ти відчуєш це одразу і більше не зможеш залишатись осторонь, бо кожен член УСС — це частинка одного вільного серця, яке б‘ється в унісон.

 

Валерія Рибіцька
Надія Пшенична
Київ

Надія народилася на Кіровоградщині. З 2014 по 2019 сумлінно вивчала економіку на факультеті міжнародних економічних відносин КНТУ. На другому курсі за рекомендацією завідуючого кафедри отримала роботу у регіональній ТПП та почала працювати над проектом Eu4Business, а саме створення центру підтримки бізнесу. Навчалася у Канаді на проекті CUTIS. Є співвласницею консалтингово агентства P&R Consulting, що допомагає бізнесу знаходити партнерів за кордоном та покращувати свою діяльність.

УСС – це чудова команда активних та розумних молодих людей, що сумлінно працює для покращення своєї країни.

Надія Пшенична
Констянтин Пономарьов
Київ

Костянтин Пономарьов народився у місті Донецьк, з 2014 року через початок війни та окупацію міста Росією був вимушений змінити місце проживання та переїхати спочатку у Вінницю, де проживав 4 місяці, а згодом у м. Київ. З 2015 навчався у Коледжі морського та річкового флоту імені Петра Сагайдачного, а у 2017 поступив до Національного технічного університету України “Київський Політехнічний Інститут”, де і навчається по теперішній час.

Для мене ідеали Свободи є одними з важливих стовпів моєї особистості. Починаючи з 2014, коли почалася війна на Сході України, я почав розуміти наскільки важливими є принципи, які лежать в основі лібертаріанського світогляду, з точки зору розвитку суспільства та забезпечення миру, тому я вважаю, що ідеї вільного суспільства повинні бути розвинуті в Україні, і через це я вирішив приєднатися до УСС.

Констянтин Пономарьов
Роман Погорілий
Київ

Роман народився в місті Ірпінь, Київської області. З 2017 року навчається у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за напрямом “Право”. З 2014 року є членом молодіжної громадської організації “Моноліт1044”, а у 2020 році став активістом громадської організації “Українські Студенти за Свободу”. Є співзасновником освітнього проекту “Національна Політична Академія”, де займається активною освітньою діяльністю із впровадженням неформальної освіти для молоді. Займає активну громадську позицію, бере участь у громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.

“Свобода – невід’ємна частина в житті кожної людини. Молодь є рушійною силою до розвитку. Свобода є найвищою цінністю нашого народу, який виборював її століттями, і яка стала фундаментом нашої Незалежності сьогодні й відіграє велику роль нашого майбутнього завтра. Молодь – це надія! Молодь – це те нове, що приходить на зміну старому. Вона є основою для побудови майбутнього, вона несе в собі майбутнє нашої держави. У своїй діяльності УСС ставить акцент на 2 речі: молодь і свободу. Саме ці дві складові є чинниками для потужної, розвиненої, успішної країни, до якої прагне кожен член УСС”.

Роман Погорілий
Єлизавета Підопригора
Київ

З народження Ліза живе у Києві. З 5 років активно займалась синхронним плаванням, що в результаті стало професійним заняттям до 10 класу. Вона здобула звання майстра спорту та повернулась у ліцей “Наукова зміна”, який в 2018 році закінчила зі срібною медаллю та відзнакою у досягненнях в економіці. Останнє вона отримала завдяки здобуттю третього місця на Всеукраїнському конкурсі Малої академії наук України, де вона предствила свою роботу у сфері економіки. Після цього вона продовжила цей шлях і вступила на бюджет до КНУ ім. Шевченка на економічний факультет за спеціальністю Міжнародна економіка, бо впродовж 2016-2018 років активно брала участь в МООН шкільних та університецьких, де вперше зацікавилась глобальними проблемами світу. Зараз Ліза вже 3 роки є дуже активною студенткою, лідеркою в своїй спільноті, бере участь в багатьох молодіжних програмах. З 2020 року стала президенткою локальної секції в Україні найбільшої європейської організації Erasmus Student Network Ukraine | Kyiv.

З кожним роком для мене люди стають все більшою цінністю. Кажуть “свої люди всюди”, але так бувало рідко до того, як я вступила в УСС. Це була, до речі, головна причина мого приєднання: мені не вистачало спільноти, де я б могла вільно та з любов’ю постійно говорити про Україну та її проблеми, про те, як допомогти їй і собі звісно ж в цих умовах.  Мені подобаються цінності індивідуалізму, які ми несемо, я не скажу, що я вже на всі 100% їм відповідаю, але тому я є тут. Свобода перша цінність у моєму списку.

 

Єлизавета Підопригора
Анастасія Підгорна
Київ

Анастасія народилася і виросла у столиці України, де закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської мови у 2014 році зі срібною медаллю.В 2014 рік вступила до УДУФМТ (нині – КНТЕУ). З 2015 по 2018 рік навчалася у НаУКМА на правника. У 2020 році отримала диплом магістра за спеціальністю “Право”. Лібертаріанський рух став імпонувати їй, після того, як вона почала обговорювати критично нагальні питання свободи вибору під час відвідин курсу лекцій “Джон Ґолт”. З серпня 2020 року є членом організації Українські Студенти за Свободу..

Я вважаю, що майже все, що трапляється з людиною залежить від неї – від елементарних фейлів з дотриманням дедлайну до здатності забезпечити собі гідні умови існування. Вміння відстоювати власні інтереси є для мене ключовою умовою життя на сьогодні. Набагато легше бути почутим, коли ти не один, а в колі однодумців і ви здатні привернути увагу суспільства до тих проблем, які ігноруються (не)свідомо. УСС – це про вагомість і здатність бути почутою.

Анастасія Підгорна
Назар Перейма
Київ

Назар народився 3 березня 2001 року в місті Золочів, де в 2018 році закінчив школу. 2015-2018 рр. – був головою учнівського парламенту. У 2018 здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт членів МАН у секції філософії та суспільствознавства. У 2018 році вступив на історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Був заступником голови Студентського парламенту історичного факультету. У квітні 2020 року став співзасновником освітньо-соціального історичного проекту BREAKHISTORY.

Лаконічно: чому я вступив в УСС? Цінності цієї організації є дорогі мені. Які саме цінності? Свобода вибору. Я вважаю, що кожен має обирати, як йому жити, бо це його життя. Я вважаю, що УСС не лише стоїть на легалізації канабісу чи зброї. УСС стоїть на легалізації справді вільного життя для людини.

 

Назар Перейма
Поліна Пєнкіна
Київ

Поліна виросла у місті Києві. 2019 року, закінчивши фізико-математичний ліцей, вступила до Київського національного університету. Завжди цікавилась політикою та прихильно ставлась до ідеї лібертаріанства, однак активну участь у громадському житті країни наважилася взяти лише на першому курсі спеціальності “Міжнародні відносини”. Знайомство із УСС розпочала із Програмі лідерства 2020 року, після чого остаточно переконалася, що готова боротися за Свободу кожного індивіда.

“Українські студенти за свободу” для мене є тією групою однодумців, яка необхідна кожній людині для впевненості у правильності власних дій. Так, спілкування із членами УСС дедалі більше переконує мене в тому, що вільне суспільство – це той ідеал, цінність якого необхідно відстоювати. До того ж, організація забезпечує відчуття приналежності до спільноти, яке не лише додає впевненості в собі, а й позбавляє страху перед невідомим.

Поліна Пєнкіна
Дар'я Осіна
Київ

Дар’я виросла у Харкові, де закінчила школу. З 2019 року є студенткою Києво-Могилянської академії, де вивчає політологію. Приєдналася до лібертаріанського руху влітку 2020 року, коли стала учасницею Програми Лідерства.

Для мене свобода є базовою категорією для життя суспільства та держави, без якої неможливо уявити їхнє нормальне функціонування. Студенти – це люди, які не просто прагнуть бачити Україну кращим місцем для життя, а й готові робити максимум заради цієї мети. УСС – це організація, яка дає можливість молоді стати “рупором” ідей свободи та імплементувати їх в життя.

Дар’я Осіна
Оксана Огієнко
Київ

Оксана довгий час мріяла про медицину, журналістику, навіть архітектуру, але вступила врешті на правничий. Пожалкувала лиш про те, що сказала про це родичам, кожен із яких запитав, куди її вже влаштувала мама-юрист. Це стало поштовхом до вступу в УСС, адже їй дуже хочеться зробити так, аби влаштуватись на роботу у неї із одногрупниками вийшло лише самостійно. І подарувало мрію про викладання, адже для того, щоб змінити систему, потрібно змінювати й мислення.  Певний час займалася журналістикою, туризмом, була скаутом і навіть посвячена в маленькі космонавти. Ксюша іноді аж надто сором’язлива, але покаже Вам найпотаємніші куточки Києва, нагодує нереально смачними пиріжками в найстарішому буфеті міста, паралельно розповівши історію всіх навколишніх вулиць, зводить на хорошу фільтр-каву, адже тямить у цьому, і обов’язково заобіймає.  П’є чорну каву без цукру, слухає рок і до біса прямолійна, але за натурою справжня принцеса в берцях.

Коли я прийшла і побачила цих людей, то зрозуміла, що якщо вони є в Україні, то в моїх дітей є тут майбутнє.

 

 

Оксана Огієнко
Єлизавета Касьян
Київ

Єлизавета народилась у місті Маріуполь, де закінчила звичайну та театральну школи. Мала багато хобі, які постійно змінювались, тому можна сказати, що може все, але потроху. У 2018 році стала студенткою факультету маркетингу в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, де зараз обіймає посаду Голови профбюро факультету та бере активну участь в житті університету. До УСС приєдналась у 2020 році, пройшовши відбір та потрапивши на Програму лідерства. Після з’їзду почала більше цікавитися політикою та ситуацією в країні, і зрозуміла, що лише молодь може зробити Україну кращою.

Моя історія з УСС починається з Програми лідерства 2020, на яку мені пощастило потрапити. Про організацію я дізналась випадково, але ще при заповненні анкети зрозуміла, що в УСС саме ті ідеали, які я хочу поширювати та за які варто боротися.  Дуже круто, що це молодіжна організація, яка об’єднує багато ініціативних та гідних людей. Адже хто, як не ми – молодь, здатні покращити нашу країну та наше життя?

Єлизавета Касьян
Даяна Дідик
Київ

Даяна виросла у місті Київ, де закінчила Український Гуманітарний Ліцей, атмосфера якого була насичена ідеєю любові і поваги до України. З 2020 року вона є студенткою КПІ імені І. Сікорського, де вивчає математику і програмування. Змалку вона цікавиться психологією. Їй пощастило зростати найменшою і єдиною дівчинкою серед 4 дітей в сім’ї, де в звичних побутових ситуаціях постійно доводилося відстоювати свої права і кордони, тому прагнення до ідей Свободи в неї закладено з дитинства. Все своє свідоме життя вона мріяла знайти те місце, яке буде виходом із зони комфорту, але одночасно і осередком розвитку і однодумців. Провіденціальна мить життя познайомила Даяну з УСС у віці 17 років і наразі вона є активістом цієї громадської організації.

“Питання свободи для мене нині є не просто темою для обговорення, а важливою, навіть провідною ідеєю менталітету людини, яка прагне до розвитку своєї особистості і країни. Більшість молоді України, вільною і незалежної держави, є яскравим прикладом того, що свобода є фундаментом процвітання економічної, політичної і соціальної сфер. А УСС своєю чергою є місцем концентрації людей, які прагнуть змінювати країну на краще, не відкладаючи це на потім, а діючи тут і зараз”.

Даяна Дідик
Софія Соловйова
Київ

Софія народилась і виросла в Києві.Тут закінчила загальноосвітню школу, здобула середню музичну освіту, а з 2019 року є студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка за напрямом «Реклама і PR». Вперше дізналась про лібертаріанський рух у 2020 році на Ayn Rand Conference Europe. Як зізнається сама Софія, ця подорож докорінно змінила її світогляд і ставлення до життя. Паралельно займається благодійністю, з 2020 року є волонтером всеукраїнського волонтерського руху «Будуємо Україну Разом», учасник інформаційної кампанії рекламної агенції Postmen «Розірви коло насильства». Невтомно поширює думку, що будь-які зміни починаються зі змін у свідомості людини!

УСС – це про найкращих. Концентрація молодих, незламних духом, завзятих й найамбітніших знаходиться саме тут. УСС – це про майбутнє. Майбутнє вільне, самостійне та щаслив, яке потрібно виборювати та будувати власними силами. УСС – це про родину. Велику «мережу» в Україні й не тільки, об’єднаних спільною ідеєю. УСС – це про обмін. Власний досвід, думки, допомога… Одним з найважливіших факторів розвитку є взаємний обмін, який відбувається постійно.

 

Софія Соловйова
Микола Рибачок
Київ

Микола навчається у КНУ ім. Т.Г.Шевченка, де вивчає економічні науки. Член ELSA  Ukraine. Проходив стажування у міжнародній фінансовій організації “ProCreditBank” та міжнародній консалтинговій компанії “Baker Tilly Ukraine”. Півфіналіст всеукраїнської олімпіади з податків. Має практичні компетенції у галузі бухгалтерського обліку, права та податків. Активно займається волонтерською діяльністю, пов’язаною з організацією масштабних івентів. Познайомився з УСС на Студентській Моделі Конгресу у 2020 році, після чого потрапив на програму лідерства, та став активним діячем в УСС. Радник Голови Київського осередку з питань комунікації.

Для мене мене при виборі організації найголовнішими є цінності, які сповідує відповідна організація. УСС – це про спільноту, про єдність, про розвиток і найголовніше про Свободу. Свобода – самому обирати та робити те, що ти хочеш, і нести за це повну відповідальність. Свобода – можливості, які є в людини і вона прагне їх реалізувати. Свобода – це в першу чергу про цінність, відповідальність та індивідуальність. Найбільший вплив на мої погляди становила праця Вебера “Протестантська етика та дух капіталізму”, яка остаточно утвердила моє прагнення до Свободи та суспільства, яке є вільним. Подією, яка найбільш за все вплинула на мене, є Студентська Модель Конгресу, організована УСС у 2020 році, на якій я чітко обрав для себе лібертаріанську партію, зміг переосмислити принципи свободи та спробувати втілити їх у політичних процесах. УСС – організація, члени якої об’єднані по всій Україні, та мають ідеали вільної, незалежної України та активно їх поширюють.

 

Микола Рибачок