Хмельницький
Антон Небожинський
Хмельницький

Антон – активіст УСС, виріст у мальовничому містечку Ярмолинці що на Хмельниччині, де закінчив навчання у школі. З 2020 року Антон навчається у Хмельницькому Національному Університеті на спеціальності Комп’ютерні Науки. Його завжди цікавило програмування та саморозвиток, з 2016 року почав цікавитись політикою, економікою, військовою справою, а саме оперативним мистецтвом, людиною що вперше показала йому ідеї лібертаріанства і вільного суспільства став вчитель Історії, який на історичних прикладах навчав початкам політики та економіки. З 2019 року Антон займався просвітницькою діяльністю у своєму містечку ламаючи стереотипи у своїх друзів та знайомих про капіталізм та лібертаріанство. У 2022 дізнався про УСС від свого друга – Романа Грабкова, після чого пройшов відбір і став учасником програми лідерства.

Для мене УСС – це більше ніж організація, це спільнота людей, вільних людей які об’єднані духом свободи, кожна людина тут по своєму унікальна, амбітна, вільна і готова боротись за свободу. Ці люди є фундаментом позитивних змін в нашій країні. Вони займаються важливими речами, а саме активно створюють круті проєктb та будують вільне громадянське суспільство України. Дізнавшись про УСС, та пройшовши програму лідерства, я дуже радий стати частиною цього руху та розділити ці ідеї і цінності.

Антон Небожинський
Олександра Ковалик
Хмельницький

Олександра — активістка УСС. Приєдналась до руху цього року. Працюю журналісткою.

«Я в організації лише кілька місяців, але вже почуваюсь частиною великої родини та ідеї.»

Олександра Ковалик
Роман Грабков
Хмельницький

Роман народився і виріс у місті Кривий Ріг. У 2020 році вступив до КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальність інженерія програмного забезпечення. У 2021 — переїхав до Хмельницького і вступив до Хмельницького національного університету на ту ж спеціальність. З 2016 року почав цікавитися економікою та політикою, а також програмуванням. У цей же рік познайомився з ідеями лібертаріанства завдяки книзі Мілтона Фрідмана «Капіталізм і свобода» та став редактором декількох лібертаріанських спільнот. З 2019 року займається активізмом. У 2021 дізнався про УСС, пройшов відбір і став учасником Програми Лідерства.

«УСС для мене — це коло однодумців, які розділяюсь найголовнішу ідею — ідею свободи. Дуже радий, що опинився серед молодих та амбіційних людей із вогнем свободи в серці, які роблять дуже круті проєкти та розбудовують вільне українське суспільство.»

Роман Грабков
Хмельницький

Максим — студент 4 курсу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інстиутуту за спеціальністю “Менеджмент”. З ідеями лібертаріанства вперше познайомився в першій половині 2019 року під час “V Всеукраїнської Львівської моделі ООН”. І після цього взяв участь у Програмі лідерства, де усвідомив, що ця ідеологія сповідує саме ті принципи, прихильником яких він є. У 2016 – 2017 роках, під час навчання в коледжі інституту був заступником голови студентського самоврядування інституту по питаннях коледжу. З лютого 2019 року — член Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради. Учасник короткострокових проектів від Erasmus +. Максим активна та позитивна персона, не любить рутини та стабільність. І саме тому він об’їздив половину України, займається марафонським бігом та отримав спортивно-туристичну ступінь І категорії складності з пішого туризму.

Максим Дьома
Валерій Лазаренко
Херсон

Валерій виріс у місті Херсон, де закінчив школу. З 2019 року навчається у Херсонському національному технічному університеті за напрямом “Інженерія програмного забезпечення”. Приєднався до лібертаріанського руху у серпні 2020 року, коли потрапив на Програму лідерства. З самого початку навчання в університеті брав активну участь у студентському житті. З лютого 2020 року обіймав посаду голови спортивно-оздоровчого сектору студентського самоврядування. З листопада 2020 року був обраний президентом студентського парламенту ХНТУ.

Що для мене Свобода? Це філософія підприємництва, небайдужість та активна життєва позиція, незалежність своєї країни – України. Саме в УСС я знайшов однодумців, людей, які теж хочуть прокинутись завтра у вільній та розвиненій країні і саме тому працюють сьогодні заради цієї мети.

Валерій Лазаренко