Хмельницький
Олександра Ковалик
Хмельницький

Олександра — активістка УСС. Приєдналась до руху цього року. Працюю журналісткою.

«Я в організації лише кілька місяців, але вже почуваюсь частиною великої родини та ідеї.»

Олександра Ковалик
Роман Грабков
Хмельницький

Роман народився і виріс у місті Кривий Ріг. У 2020 році вступив до КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальність інженерія програмного забезпечення. У 2021 — переїхав до Хмельницького і вступив до Хмельницького національного університету на ту ж спеціальність. З 2016 року почав цікавитися економікою та політикою, а також програмуванням. У цей же рік познайомився з ідеями лібертаріанства завдяки книзі Мілтона Фрідмана «Капіталізм і свобода» та став редактором декількох лібертаріанських спільнот. З 2019 року займається активізмом. У 2021 дізнався про УСС, пройшов відбір і став учасником Програми Лідерства.

«УСС для мене — це коло однодумців, які розділяюсь найголовнішу ідею — ідею свободи. Дуже радий, що опинився серед молодих та амбіційних людей із вогнем свободи в серці, які роблять дуже круті проєкти та розбудовують вільне українське суспільство.»

Роман Грабков
Хмельницький

Максим — студент 4 курсу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інстиутуту за спеціальністю “Менеджмент”. З ідеями лібертаріанства вперше познайомився в першій половині 2019 року під час “V Всеукраїнської Львівської моделі ООН”. І після цього взяв участь у Програмі лідерства, де усвідомив, що ця ідеологія сповідує саме ті принципи, прихильником яких він є. У 2016 – 2017 роках, під час навчання в коледжі інституту був заступником голови студентського самоврядування інституту по питаннях коледжу. З лютого 2019 року — член Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради. Учасник короткострокових проектів від Erasmus +. Максим активна та позитивна персона, не любить рутини та стабільність. І саме тому він об’їздив половину України, займається марафонським бігом та отримав спортивно-туристичну ступінь І категорії складності з пішого туризму.

Максим Дьома