Дніпро
Дніпро

Федір — активіст УСС. Він народився та виріс у Дніпрі, де закінчив школу, потім поступив до колледжу на спеціальність «Монтаж та обслуговування радіоелектроніки». Закінчивши колледж Федір пійшов до університета, де зараз навчається на п’ятому курсі на спеціальності «Матеріалознавство, та обробка металів» . Вперше дізнався про лібертаріанський рух на кінці 2018 року, а долучився в середені 2019. З 2014 року їздив на міжнаціональні проекти, побував у багатьох странах Європи та має дуже великий опит у проектній діяльності. З початку 2018 року голова «Молоді Демократичного Альянсу» у м.Дніпро.

Федір Заболотний
Дніпро

Євген (Жека – Жидкий) — виріс та народився в пгт Нововоронцовка Херсонської області де і закінчив школу. З цього року навчається в Університеті Митної Справи ти Фінансів за спеціальністю «Інженерія програмного забезбечення». Приєднався до УСС у серпні 2019 року.

Євген Козлов
Денис Глушко
Дніпро

Ден – студент фінансового факультету Університету митної справи та фінансів. Під час студентських років зацікавився лібертаріанством. Після того він розширював свої знання з цієї тематики та натрапив на можливість стати членом Українських студентів за свободу.

Денис Глушко
Дніпро

Твердохліб Дмитро – громадський активіст, модератор, фасилітатор і студент 4-го курсу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Народився та виріс у м. Дніпро, де закінчив Технічний ліцей при ДНУЗТ імені В. Лазаряна. Має музичну освіту. Наразі навчається на бакалавраті в університеті на спеціальності “Мікро- та наноелектроніка”.У 2015-2016 роках займався дебатами, був учасником всеукраїнських турнирів. З 2015 по 2017 роки – був активним членом органів студнетського самоврядування в університеті, обіймав посади: Голови Ради студентів, Керівника Фінансового комітету Ради студентів університету та Заступника Голови Ради студентів з фінансових питань.Понад 3 роки працював в ГО “Молодіжна правозахисна агенція”, де обіймає посаду координатора Дніпровського відділення. Понад 2 роки є активним членом Дніпровської молодіжної ради ВП Національної молодіжної ради України, де обіймає посаду члена правління. Є діючим координатором конкурсу “Молодіжна столиця України” у м. Дніпро. Працював організатором культурно-дозвілевої діяльності рік у КП “Молодіжний центр Дніпропетровщини” ДОР. Є випускником “Вищої політичної школи” 2018 року та випускником “Четвертої Антикорупційної школи” 2018 року. Пройшов навчання на фасилітатора з курсу інтерактивної виставки “Маршрут безпеки” у 2018 році.

Дмитро Твердохліб
Дмитро Домалега
Дніпро

Дмитро виріс у місті Павлоград, де закінчив школу. З 2018 року навчається у Дніпрі, в Університеті митної справи та фінансів на спеціальності «Міжнародне право». Ідеями лібертаріанства зацікавився під час навчання у дев’ятому класі після прочитання праці Мюррея Ротбарда «До нової свободи». У 2019 році дізнався про громадську організації «Українські Студенти за Свободу» та став її членом у серпні 2020 року.

Почав ще у школі цікавитися ідеями свободи і я швидко зрозумів, що саме Свобода є універсальною цінністю, яка зможе дати Україні можливість зайняти своє місце серед розвинутих країн. Але перед цим нас чекає довгий та складний шлях побудови цивілізованих демократичних інститутів, на що здатне лише молоде покоління українських лідерів, які палають ідеями Свободи індивіда та бажанням бачити свою країну сильною та незалежною. Саме таких людей УСС об’єднує, дає нам відчуття спільноти та можливість діяти на благо України, керуючись ідеалами свободи.

Дмитро Домалега
Катерина Бобир
Дніпро

Катерина виросла у місті Кам’янське, де закінчила гімназію. У 2017 році вступила до Університету митної справи та фінансів у Дніпрі на юридичний факультет за спеціальністю «Право». У період з 2016 по 2018 рік була учасницею проєкту «Юні дипломати України та Грузії». У листопаді 2018 року, як випускниця проєкту, захищала презентацію свого проєкту у Копенгагені після участі у Great Debate Camp 2018 у місті Хумлебек (Данія). У 2017-2019 роках була консультантом у юридичній клініці при Університеті митної справи та фінансів. З 2018 по 2019 рік була віцепрезидентом з академічної діяльності в ELSA Dnipro. У лютому 2020 року взяла участь у проєкті «Школа Законодавця» та була відібрана до ста п’ятдесяти делегатів, які представляли молодь України на Другій Студентській Моделі Конгресу. З серпня 2020 року є активістом ГО «Українські студенти за свободу», після успішного завершення курсу «Свобода 101» та участі у тренінговому таборі Програми Лідерства 2020, який проходив у місті Вінниця.

Молодь УСС популяризує свої принципи, адже наявність вільного суспільства залежить не тільки від участі держави в житті суспільстві, але й від того, наскільки саме суспільство є відповідальним, справедливим та готовим кооперуватися. На основі цього з’являються вільні цінності і виробляються нові, в рамках яких живе вільне суспільство. Вільне суспільство – це сукупність вільного ринку та мінімального втручання держави в приватне життя громадян, свобода від ідеології, стереотипів та забобон. В такому суспільстві у людей є більше можливостей спільним діями поліпшити своє життя. Свобода – це завжди вибір. «Українські студенти за свободу» акцентують на економічних та індивідуальних свободах.

 

Катерина Бобир