Дніпро
Анастасія Григор
Дніпро

Анастасія – учасниця ПЛ 2022 року. Вона народилась і проживає у місті Дніпро. Навчається у приватному університеті ім. Альфреда Нобеля, на 3 курсі спеціальності ” Міжнародні економічні відносини”, вигравши грант на оплату навчання. Зацікавилась проєктами УСС з 2021 року і вирішила приєднатися до організації. Займається екологічною просвітою у своєму місті, і працює у волонтерській організації і дитячому центрі підготовки до школи. Дуже активна і працелюбна, відповідальна. Розвиває лідерські якості у собі і підбурює людей прагнути до лідерства.

УСС – спільнота свідомої та активної молоді, яка невпинно бореться за головну цінність людини – свободу. Саме тому для мене так важливо бути частиною такої організації. Одна людина не сильна, сильні ми, коли разом. Змінювати життя та майбутнє потрібно з тими, хто розуміє тебе і твої ідеали.

Анастасія Григор
Анастасія Умецька
Дніпро

Анастасія — активістка УСС. Вона народилася в місті Нікополь, але заради більших можливостей переїхала до родичів у Дніпро в 9 років, донині живе тут. У 2020 році вступила до Дніпровського університету імені Альфреда Нобеля на спеціальність «Політологія». У школі завжди була за усесторонній розвиток і брала участь у всіх олімпіадах та конкурсах. 2018-2020 роках була переможницею обласної олімпіади з іспанської мови. У 2018–2019 була переможницею обласного конкурсу наукових робіт від Малої Академії Наук. В університеті на першому курсі (2020–2021) узяла участь у 4 конференціях та Всеукраїнській Олімпіаді з електронної демократії. Навесні 2021 року пройшла стажування в Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Під час обрання спеціальності вирішила, що далі хоче розвивати не тільки себе, а ще свою державу та її громадян. Тому обрала політологію і з першого курсу почала шлях у громадській діяльності та волонтерстві. У 2021 вона стала членкинею організації “Дуїт” та активісткою в УСС. Окрім цього, вона займається повітряною гімнастикою та із 6 років захоплена грою в шахи.

«УСС — це про величеееезний масштаб. Масштаб можливостей громадських діячів, масштаб кількості однодумців, масштаб бажання розвивати та розвиватися. Кожен вечір у компанії УССісівців супроводжується затамуванням подиху та мурахами на шкірі від неймовірних історій успіху та мрій. УСС для мене — це мотивація та натхнення.»

Анастасія Умецька
Тетяна Коробова
Дніпро

Тетяна — активістка УСС. Живе та навчається в місті Дніпро. Вступила на спеціальність «Політологія» у 2020 році. Також є головою прес-служби громадської організації «Дуїт», яка займається розвитком молоді в Дніпропетровській області. До УСС потрапила після Програми Лідерства у 2021 року.

«УСС, на мою думку, — це дуже крута організація, завдяки якій ти можеш розвинути себе та інших. Дуже заряджаєшся, коли твоє оточення прагне до чогось нового та сучасного. Постійно є якийсь прогрес, що підштовхує тебе на фантастично крутезні кроки. Я дуже рада, що потрапила до цих сонячних людей.»

Тетяна Коробова
Ярослав Гриньов
Дніпро

Ярослав — активіст УСС. Він народився в місті Дніпрі, але виріс в маленькому місті Ізмаїл. Iз 2016 по 2020 року навчався в «Професійному коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ» у Дніпрі за напрямку «Обслуговування верстатів із ЧПУ». Із 2020 по 2023 навчається в «Національну металургійний академію України» за напрямом «Інформаційні технології та моделювання в економіці». Приєднався до лібертаріанського руху у 2021 році на Програмі лідерства.

«Для мене УСС — це дуже незвичайний досвід, оскільки я потрапив на Програму Лідерства випадково. Після проходження програми я зрозумів, що це в нас збігаються погляди на свободу й що це — саме це те місце, де я можу себе відчути вільним і боротися за свою свободу не один, а з кимось. УСС — це і є ті люди, з якими я б хотів поборотися за ідею свободи. І разом із ними реалізувати свої ідеї.»

Ярослав Гриньов
Анастасія Громова
Дніпро

Настя — народилася в невеликому місті Кам’янське, за час, доки росла зрозуміла, що світ потребує кординальних змін, і з 2018 року почала займатись громадським активізмом, завжди шукала можливість покращити щось в Україні. У 2020 році вступила до Дніпровського державного медичного університету за фахом медицина, адже з дитинства мріяла бути лікарем. Познайомившись з УСС на Програмі Лідерства 2021, усвідомила, що саме цих людей вона шукала.

«УСС — це люди, велика кількість студентів, що прагнуть, аби Україна була по-справжньому вільною. Велика родина, що завжди допоможе й підтримає. Ці люди здатні створити затишок і вихор шалених емоцій будь-де, хоч у лісі, хоч співаючи пісні в метро. Ми не просто говоримо, ми навчаємо та діємо, і це, на мою думку, найважливіше.»

Анастасія Громова
Дніпро

Федір — активіст УСС. Він народився та виріс у Дніпрі, де закінчив школу, потім поступив до колледжу на спеціальність «Монтаж та обслуговування радіоелектроніки». Закінчивши колледж Федір пійшов до університета, де зараз навчається на п’ятому курсі на спеціальності «Матеріалознавство, та обробка металів» . Вперше дізнався про лібертаріанський рух на кінці 2018 року, а долучився в середені 2019. З 2014 року їздив на міжнаціональні проекти, побував у багатьох странах Європи та має дуже великий опит у проектній діяльності. З початку 2018 року голова «Молоді Демократичного Альянсу» у м.Дніпро.

Федір Заболотний
Дніпро

Євген (Жека – Жидкий) — виріс та народився в пгт Нововоронцовка Херсонської області де і закінчив школу. З цього року навчається в Університеті Митної Справи ти Фінансів за спеціальністю «Інженерія програмного забезбечення». Приєднався до УСС у серпні 2019 року.

Євген Козлов
Денис Глушко
Дніпро

Ден – студент фінансового факультету Університету митної справи та фінансів. Під час студентських років зацікавився лібертаріанством. Після того він розширював свої знання з цієї тематики та натрапив на можливість стати членом Українських студентів за свободу.

Денис Глушко
Дніпро

Твердохліб Дмитро – громадський активіст, модератор, фасилітатор і студент 4-го курсу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Народився та виріс у м. Дніпро, де закінчив Технічний ліцей при ДНУЗТ імені В. Лазаряна. Має музичну освіту. Наразі навчається на бакалавраті в університеті на спеціальності “Мікро- та наноелектроніка”.У 2015-2016 роках займався дебатами, був учасником всеукраїнських турнирів. З 2015 по 2017 роки – був активним членом органів студнетського самоврядування в університеті, обіймав посади: Голови Ради студентів, Керівника Фінансового комітету Ради студентів університету та Заступника Голови Ради студентів з фінансових питань.Понад 3 роки працював в ГО “Молодіжна правозахисна агенція”, де обіймає посаду координатора Дніпровського відділення. Понад 2 роки є активним членом Дніпровської молодіжної ради ВП Національної молодіжної ради України, де обіймає посаду члена правління. Є діючим координатором конкурсу “Молодіжна столиця України” у м. Дніпро. Працював організатором культурно-дозвілевої діяльності рік у КП “Молодіжний центр Дніпропетровщини” ДОР. Є випускником “Вищої політичної школи” 2018 року та випускником “Четвертої Антикорупційної школи” 2018 року. Пройшов навчання на фасилітатора з курсу інтерактивної виставки “Маршрут безпеки” у 2018 році.

Дмитро Твердохліб
Дмитро Домалега
Дніпро

Дмитро виріс у місті Павлоград, де закінчив школу. З 2018 року навчається у Дніпрі, в Університеті митної справи та фінансів на спеціальності «Міжнародне право». Ідеями лібертаріанства зацікавився під час навчання у дев’ятому класі після прочитання праці Мюррея Ротбарда «До нової свободи». У 2019 році дізнався про громадську організації «Українські Студенти за Свободу» та став її членом у серпні 2020 року.

Почав ще у школі цікавитися ідеями свободи і я швидко зрозумів, що саме Свобода є універсальною цінністю, яка зможе дати Україні можливість зайняти своє місце серед розвинутих країн. Але перед цим нас чекає довгий та складний шлях побудови цивілізованих демократичних інститутів, на що здатне лише молоде покоління українських лідерів, які палають ідеями Свободи індивіда та бажанням бачити свою країну сильною та незалежною. Саме таких людей УСС об’єднує, дає нам відчуття спільноти та можливість діяти на благо України, керуючись ідеалами свободи.

Дмитро Домалега
Катерина Бобир
Дніпро

Катерина виросла у місті Кам’янське, де закінчила гімназію. У 2017 році вступила до Університету митної справи та фінансів у Дніпрі на юридичний факультет за спеціальністю «Право». У період з 2016 по 2018 рік була учасницею проєкту «Юні дипломати України та Грузії». У листопаді 2018 року, як випускниця проєкту, захищала презентацію свого проєкту у Копенгагені після участі у Great Debate Camp 2018 у місті Хумлебек (Данія). У 2017-2019 роках була консультантом у юридичній клініці при Університеті митної справи та фінансів. З 2018 по 2019 рік була віцепрезидентом з академічної діяльності в ELSA Dnipro. У лютому 2020 року взяла участь у проєкті «Школа Законодавця» та була відібрана до ста п’ятдесяти делегатів, які представляли молодь України на Другій Студентській Моделі Конгресу. З серпня 2020 року є активістом ГО «Українські студенти за свободу», після успішного завершення курсу «Свобода 101» та участі у тренінговому таборі Програми Лідерства 2020, який проходив у місті Вінниця.

Молодь УСС популяризує свої принципи, адже наявність вільного суспільства залежить не тільки від участі держави в житті суспільстві, але й від того, наскільки саме суспільство є відповідальним, справедливим та готовим кооперуватися. На основі цього з’являються вільні цінності і виробляються нові, в рамках яких живе вільне суспільство. Вільне суспільство – це сукупність вільного ринку та мінімального втручання держави в приватне життя громадян, свобода від ідеології, стереотипів та забобон. В такому суспільстві у людей є більше можливостей спільним діями поліпшити своє життя. Свобода – це завжди вибір. «Українські студенти за свободу» акцентують на економічних та індивідуальних свободах.

 

Катерина Бобир