Черкаси
Дарія Любенська
Черкаси

Любенська Дарія Анатоліївна, народилася в місті Черкаси.
Закінчила Черкаську загальноосвітню школу 1-3 ступенів 22 у 2021 році. З 2021 навчається в Черкаському Державному Технологічному Університеті за спеціальністю “Політична філософія”. Ще з шкільних років цікавилась політичними процесами в нашій країні,має активну політичну та громадянську позицію. Цікавиться політичною ситуацією не тільки в країні, але і в своєму місті. Проходила практику в політичній партії,де отримала цінний досвід роботи політичних організацій. УСС є першою громадською організацією, до якої доєдналась.

“Коли вогонь свободи запалає в усіх серцях нашої країни, всі станемо вільними”

Дарія Любенська
Владислав Курочка
Черкаси

Владислав народився в місті Черкаси, з 2018 року — студент Черкаського Державного Технологічного Університету, спеціальності «Політична філософія». З того ж моменту зацікавився громадською діяльністю та політичною сферою України. З 2021 року приєднався до УСС у пошуках сили, що б змінила майбутнє України.

«За своє, ще не дуже довге життя, мав можливість приміряти на собі життя в інших країнах, але вирішив не шукати кращого життя, а створити його. З того часу шукав людей, із якими можна творити зміни, захищати та відновлювати громадянські права. Я бачу своє майбутнє разом з УСС, оскільки бачу в цих людях потенціал для творення змін. Часто саме студенти стають рушійною силою розвитку країни, а тому така комбінація молодих людей, об’єднаних ідеалами свободи, є сильним інструментом творення майбутнього.»

Владислав Курочка
Ірина Купчак
Черкаси

Ірина виросла в місті Калуш, де брала активну участь у житті учнівського самоврядування. З 2019 року є студенткою Черкаського навчально-наукового інституту Університету банківської справи освітньої програми «Менеджмент», де у 2020 році стала головою студентського самоврядування. Відвідала найбільший молодіжний саміт «БУМ». Приєдналася до лібертаріанського руху влітку на Програмі лідерства 2021.

«Українські Студенти за Свободу асоціюються в мене з тим, що це молодь, яка творить зміни в державі, це оточення однодумців, що захищає та втілює ідеї Свободи, це можливість бути тим, ким хочеш.»

Ірина Купчак
Юлія Мащенко
Черкаси

Юлія — дівчина з чудового міста Черкаси, де проживає, навчається та працює. Її спеціальність — вчитель іноземних мов, захоплюється танцями та мистецтвом. З 2021 року є активісткою УСС.

«УСС — це люди, що прагнуть кращого майбутнього. Це події, що гуртують українців та людей з усього світу. Це об’єднання, що здатне змінити Україну на краще!»

Юлія Мащенко
Дмитро Бондаренко
Умань

Дмитро — активіст УСС. Він народився й виріс у місті Умань, де навчається в 11 класі. З раннього віку цікавиться географією й політологією. Дмитро приєднався до УСС у 2021 році й тільки розпочинає свій шлях у суспільно-політичному житті.

«Свобода для мене — це здатність приймати рішення й бути за них відповідальним. Коли я дізнався про УСС, я зрозумів, що ця організація це саме те, що я шукав. Лібертаріанське молодіжне формування, яке пропагує індивідуалістичні цінності й надає перспективи для розвитку й перших кроків у суспільно-політичному житті країни для найбільш талановитих і активних студентів.»

Дмитро Бондаренко
Володимир Устименко
Черкаси

Володимир народився в місті Черкаси, наразі навчається у Черкаському державному технологічному університеті на спеціальності «Політична філософія». Громадською активністю почав займатися з 2018 року, є членом декількох громадських організацій. Останні 2 роки займається політичною діяльністю, балотувався в депутати міської ради на місцевих виборах 2020 року, але депутатом не став. Наразі обіймає посаду помічника депутата.

«УСС — це відкриття року для мене. Протягом останнього року спостерігав за діяльністю організації й розумів, що в більшості речах мої погляди збігаються з поглядами та діями організації. УСС — це молоді люди, в очах яких горить той вічний вогник свободи. Коли ти бачиш очі цієї молоді, які наповненні жагою до свободи та позитивних змін, ти не можеш триматись осторонь. Тому я вирішив приєднатися і віддати частинку себе цій організації, цим людям. І я впевнений, що коли ці тисячі палких сердець об’єднуються в одне ціле, ми можемо зробити все й ми це зробимо. Разом і до кінця й цей день прийде.»

Володимир Устименко
Черкаси

Оксана- активістка УСС. Вона виросла у місті Черкаси, де закінчила школу. З 2016 року навчається в Черкаському Державному Технологічному Університеті за напрямком «Філологія». З 2015 року бере участь у конференціях МООН та з 2017 в ЄМП. Була волонтером на багатьох івентах, в тому числі й на найбільшій конференції в світі по питаннях здоров’я, яка проходила в Нідерландах.

Оксана Решетняк
Анастасія Надельнюк
Черкаси

Анастасія виросла в місті Шпола Черкаської області. З 2018 року навчається в Черкаському інституті банківської справи за спеціальністю “фінанси, банківська справа та страхування”. Приєдналася до лібертаріанського руху влітку 2020, коли отримала можливість бути частиною “Програми лідерства”. З 2018 займає активну громадську та студентську позицію, працює фотографом в інституті , а також за його межами.

Для мене в першу чергу дуже важлива духовна цілісність людей. В УСС ми всі як родина, кожен намагається максимально зрозуміти та підтримати тебе в твоїх планах і задумах. УСС це можливість показати, який насправді сильний дух нашої нації. Організація справді дає сильний посил кожному подумати про те, що разом ми сила. Неймовірно важливим є той факт, що в УСС на перший план виходять питання вільної та цілісної держави, а також розвитку нашої молоді, адже зараз молодь вважається недооціненою ланкою нашого суспільства, але насправді, молодь це те, що рухає нашу країну до кращого майбутнього.

 

Анастасія Надельнюк