Черкаси
Черкаси

Оксана- активістка УСС. Вона виросла у місті Черкаси, де закінчила школу. З 2016 року навчається в Черкаському Державному Технологічному Університеті за напрямком «Філологія». З 2015 року бере участь у конференціях МООН та з 2017 в ЄМП. Була волонтером на багатьох івентах, в тому числі й на найбільшій конференції в світі по питаннях здоров’я, яка проходила в Нідерландах.

Оксана Решетняк
Анастасія Надельнюк
Черкаси

Анастасія виросла в місті Шпола Черкаської області. З 2018 року навчається в Черкаському інституті банківської справи за спеціальністю “фінанси, банківська справа та страхування”. Приєдналася до лібертаріанського руху влітку 2020, коли отримала можливість бути частиною “Програми лідерства”. З 2018 займає активну громадську та студентську позицію, працює фотографом в інституті , а також за його межами.

Для мене в першу чергу дуже важлива духовна цілісність людей. В УСС ми всі як родина, кожен намагається максимально зрозуміти та підтримати тебе в твоїх планах і задумах. УСС це можливість показати, який насправді сильний дух нашої нації. Організація справді дає сильний посил кожному подумати про те, що разом ми сила. Неймовірно важливим є той факт, що в УСС на перший план виходять питання вільної та цілісної держави, а також розвитку нашої молоді, адже зараз молодь вважається недооціненою ланкою нашого суспільства, але насправді, молодь це те, що рухає нашу країну до кращого майбутнього.

 

Анастасія Надельнюк